Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

Ayla

2012. február 3.

Nem rossz, de a konkurens Rossman kínálatában van ár-érték arányban jobb is :) A körömlakkot egyébként nagyon szépen eltávolítja, könnyen megbírkózik még a csillámos vagy sötét színű lakkokkal is. Gazdaságos, mert nagyon kevés kell belőle. A körmeimet és a bőrömet nem irritálta, bár szárítani azért nagyon szárította, de ez könnyen orvosolható volt körömápoló olajjal. Az illata nekem nagyon nem tetszett, de ez számomra semmit nem von le a termék értékéből. Amiért mégis négy csillagot kap, az az Isanához viszonyított ára: utóbbi sokkal pénztárcabarátabb és kb. ugyanazt nyújtják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

málnamánia

2012. január 5.

Régebben csak ilyen lemosót használtam,igaz...akkor még nem volt semmilyen más illata az acetonén kívül. Aztán egy idő után nem láttam a drogériában és mást próbáltam. Szépen eltávolította a körömlakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

joouyee

2012. január 3.

Kedvenc körömlakklemosóm. Olcsó, kevés kell belőle és nem szárítja a körmömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

chickweed

2011. december 7.

nem szerettem, nagyon csípte a bőrömet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

nem szerettem, nagyon csípte a bőrömet..

Udreeh

2011. november 26.

Olcsó és jó. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 26.

Olcsó és jó. Az illata kellemes.

strawberry92

2011. november 4.

Olcsó, könnyen eltávolítható vele a körömlakk és nem szárítja a körmöt. Tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

dio14

2011. november 4.

Régóta ezt használom, és elégedett vagyok vele. Könnyen leszed bármilyen festéket, és nem szárítja ki a körmömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 4.

andrea.horvath79

2011. november 2.

Most én is ezt használom, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

Most én is ezt használom, elégedett vagyok vele.

rocksteadycat

2011. november 1.

Nagyon jó lakklemosó! Nem csípi a bőrömet, és könnyen eltávolítja a lakkokat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

kolesgolyo

2011. november 1.

Kedvenc körömlakklemosóm! Könnyen lehozza a lakkokat, bár a csillámosakat kicsit jobban kell dörzsölni, de azok jobban is ragaszkodnak a körömhöz. És nagyon kellemes, finom illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.