Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával

Ebelin

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ár:   199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db és 150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. október 27.

Kiszerelés:   25 db és 150 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol- és színezék mentes, pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

vivien88

2017. augusztus 6.

Hű társam volt nyaralásunk alatt. Szerette ot az arcom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hű társam volt nyaralásunk alatt. Szerette ot az arcom is.

Rivendell

2017. július 21.

Valóban érzékeny a bőröm, de ez a kendő mintha karistolná az arcomat, így számomra használhatatlan, és csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Hecate

2017. május 7.

Utazási nedves törlőkendő. Az út alatt kézre, arcra kerülő piszkot remekül eltávolítja. Az illata kellemes, a kendők vékonyak, ám a célra megfelelnek. Szerintem nem sminklemosásra való, és ha pici időt szánunk az alapos kéztisztogatásra igenis megfelel.

Meleg napokon archűsítésre kiváló. (Aki az extrém hűtést szereti az előtte tarthatja hűtőben vagy hűtőtáskában.)

Viszonylag olcsó, folyamatosan kapható.

Sajnos - főleg rossz visszazárás vagy a szavatossági idő lejárta után - hamar kiszáradhat, de vízzel benedvesíthető még egy használatra.

Hátrány: Az utántöltő dobozából nem könnyű kiszedni a kendőket, mert szakadoznak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Viszonylag olcsó, folyamatosan kapható.

Fruzzzzzs

2017. február 5.

Amikor kicsit zsírosnak látom, vagy csak szeretném felfrissíteni az arcomat nagyon jó szolgálatot tesz. Ennyi pénzért pedig különösen megérte, ebből a célból biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

lovecreams

2016. november 11.

Én megmondom őszintén, azért vettem, hogy legyen valami "mentőöv" a táskámban:) Ha bepiszkolódik a ruhám, kezem, esetleg leeszem magam, sáros lesz a cipőm, vagy ha koszosnak érzem a kezem, egy jó nedves törlőkendő orvosolja ezeket a problémákat. Ahogy ez is! (amúgy nem ragad, ha a kezemet megtörlöm vele, csak meg kell várni, amíg rendesen megszárad)
Számomra pont megfelelően nedves, tökéletesen vissza tudom zárni, és amikor nyúlok egyért, akkor tényleg csak egy jön ki, nem 10. Egyébként az összetevői tényleg megváltoztak, nem azok szerepelnek a zacskón, mint itt a leírásban. Az illata pont olyan, mint a Balea rózsaszín borotvagélje, imádom!
Szóval összességében ez egy 5*-os termék, amit biztosan újraveszek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Szóval összességében ez egy 5*-os termék, amit biztosan újraveszek:)

Zabfalat

2016. október 3.

Eleinte nagyon megszerettem, árban nagyon jó, sminkeltávolításra alkalmas de idővel nagyon csípte a szemem. Most már nagyon ritkán használom. A kendő anyaga is kicsit durvább, arctisztításra szerintem nem ugyan olyan minőségű kendő a megfelelő mint mondjuk egy popsitörlő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Catn0va

2016. szeptember 12.

199 Forintért vettem. Vékonyabb a kendője a megszokottnál, ami némileg zavaró, de arra, hogy a nem vízálló sminket letöröljem vele, annak jó. A legtöbb DM-es arctisztító kendővel ellentétben viszont ez nem csíp! Ez nagy pozitívum. Nem bántam meg a vételt, viszont nem valami nagy szám ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

nicorosie

2016. augusztus 6.

Nekem megfelel arra a célra, hogy néha letöröljem vele a nagy melegben az arcom, vagy ha úton vagyok ragad a kezem egyből megtudom törölni... Illata is tetszik, árban pedig szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

kgyrk

2016. augusztus 2.

Mielőtt a micellás vizemet használnám, ezzel szoktam letörölni az arcomról a nagyja alapozót. Sajnos a kendők elég vékonykák és nem is túl puhák, viszont a 25db-os kiszerelés csak 199Ft a dm-ben, ennyi pénzért erre a célra nekem bevált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Zaynab

2016. július 28.

Egy pozitívuma van, a többi negatívum (szerintem) :

Pro(s) :

- takarításkor jó.

Cons:

- ragad tőle a kéz,
- nagyon erős az illata,
- a kendők könnyen szakadnak,
- tocsog a nedvességtől,
- a dobozzal használatnál nálam több kendő is kijött, szakadoztak amikor a lyukon át húztam ki őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Egy pozitívuma van, a többi negatívum (szerintem) :

Pro(s) :

- takarításkor jó.

Cons:

- ragad tőle a kéz,
- nagyon erős az illata,
- a kendők könnyen szakadnak,
- tocsog a nedvességtől,

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract