Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával

Ebelin

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ár:   199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db és 150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. október 27.

Kiszerelés:   25 db és 150 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol- és színezék mentes, pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Aprile

2016. július 28.

Nem rossz kis kozmetikai kendő ez, bár erősen parfümös, zöldes illata van. Úgy vettem észre, hogy minél többet elhasználok belőle, annál illatosabb darabok kerülnek a kezembe, nem tudom, ez miből fakad, de érdekes... már a felénél járok, de az enyémek nem száradtak még ki.:) Nekem a 25 darabos kisebb kiszerelés van meg... nagyon olcsón jutottam hozzá, így különösebb elvárásaim nem voltak vele szemben. Nem arcra vettem, tehát nem sminkeltávolításra szántam, egyszerűen csak jólesik néha megtörölni a kezeim, alkarom, ha úgy érzem, nagyon koszosak már napközben. A mérete közepes, így kényelmesen tudom hurcolászni is akár, illetve egész jól működik. A minap a Müllerben korzóztam az Essence kiárusítás apropóján, s gyakorlatilag a bal kézfejem totálisan beborítottam rúzs teszterekkel. Amikor hirtelen eljutott a tudatomig, hogy többet már nem kellene próbálgatnom, mert tele a kezem, elővettem egy ilyen kis kendőt, hogy kicsit megtisztogassam magam, mielőtt fizetek. Elég szépen és derekasan leoldotta a rúzsnyomok nagyját. Bár nem számítottam rá, szépen dolgozott, és alig maradt egy kevés swatch-nyom a kezemen. Az én kezeim, karjaim nem szárította, és ügyes is volt, bár ennél jobb kendőkhöz is volt már szerencsém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Dike01

2016. július 16.

Erre szoktam mondani ,hogy még a kevéske pénz is amit elkérnek érte ,komplett pénz kidobás. Konkrétan semmire sem jó. A törlőkendők kicsik , szinte áttetszőek ,nem kellően nedvesek,ráadásul felbontás után nem is tudtam légmentesen visszazárni a csomagolást pedig erre mindig figyelek. Amit tud azt egy száraz kozmetikai törlővel is eltudom végezni pl a felesleges alapozót letöröljem a kézfejemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Banszky

2016. május 26.

Egyáltalán nem jó semmire. Ahogy azt elöttem írták sminklemosásra egyáltalán nem jó de mèg kèztisztításra sem!! Ragad,büdös ès nem elèg nedves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

csibike100

2016. május 22.

Szépen leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem szárítja a bőrt és ár-érték arányban is nagyon jó. Nem száradnak ki a kendők, ami nálam nagy pozitívum.

Update:
A csomag felénél vagyok és a kendők kiszáradtak, pedig rendesen lezártam a csomagolást. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Update:

7ot

2016. május 6.

Sminket lemosni nem igazán lehet vele. Kéztörlésre utazásnál pl. elmegy, de utána ragad. A csomagolása sem valami nagy cucc, rosszul zár, így hamar kiszárad.

Visszavonom, még kéztörlésre sem. Véletlenül megvettem megint, elfelejtettem, hogy egyszer már megjártam vele. Most mintha még rosszabb lenne. Alig nedves, már ragadni sem tud utána. Midezt úgy, hogy már az 1. használattól, még ki sem volt bontva. Egy nagy nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

SimonO

2016. április 16.

Már vagy a 3. ilyen kendőt vásárolok hétköznapra kéztörlésre. A mérete jó, a kendő vékonysága számomra nem zavaró az alap feladatát teljesen ellátja. Strapabírósága nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Bebek

2015. december 7.

Dobozos verziót vásároltam meg.
Szépen leszedtem a védőfóliát, a kendő csücskét áthúztam a doboz tetejének a nyílásán, ahogy írták, aztán kihúztam az első kendőt. Ami a szűk nyílásnak köszönhetően cérna vékonyságúrra nyűlt szinte, azt sem tudta, hol van az első kendő vége. Eltéptem, kiderült, h egy vékony csíkká nyúlt akendő és 5-6 db jött ki egyszerre a nyíláson. Szóval lett egy hosszú, nyúlott, vékony kendő, ami alig volt nedves és még a szaga sem jó.
Aztán a doboz lezárása... Nem igazán sikerül!
Nagyon gagyi a doboz, a kendő minősége egy nagy NULLA. Nagyon bánom, h megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Dobozos verziót vásároltam meg.
Aztán a doboz lezárása... Nem igazán sikerül!

KupaiVirag

2015. november 8.

Sikerült eltörni a kezem, 6 hét gipsz mellett nagyon jól jött kézmosásként bár nem annyira nedves mint amennyire szeretném, de 150dbos kiszerelése (amit 500ft körül szereztem be) nagyon praktikus, bár nem vagyok benne biztos hogy leszedi az összes baktériumot is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

mara18

2015. augusztus 19.

649 forintos áron jutottam hozzá a 150 darabos kiszereléshez a DM-ben, de teljes pénzkidobás. Olyan büdös a kezemet nem törölném bele, nem hogy az arcomat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

wishes

2014. június 28.

Kellemetlen, érdes anyaga van, és nem elég nedves, és maximum arra jó, hogy egy felületesebb sminklemosás után letöröljem vele a maradékot. Kéztörlőnek majd elhasználgatom, de nem volt egy jó vétel, az fix...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract