Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával

Ebelin

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ár:   199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db és 150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. október 27.

Kiszerelés:   25 db és 150 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol- és színezék mentes, pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sozora

2014. június 8.

Nem találtam parfümmentest és hirtelen volt szükségem rá, így megvettem, de csak kéztörlőnek fogom használni, mert a sminket nem hozza le rendesen, egy picit irritálja is a bőröm és a kendő anyaga sem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Pöti

2014. március 11.

Érdekesek ezek az Ebelin termékek, valamelyik csúcs szuper (lásd vattakorong), de ez elég gyengén muzsikál.. Hármas, akciós csomagban vettem, így annyira nem fáj. A sminket nekem nem viszi le, ahhoz nem elég nedves, de ha csak simán frissítőkendőként tekintek rá, akkor egy erős közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

SexyBeauty

2014. március 11.

A parfüm nálam nem is lenne gond.Inkább az,hogy nem olyan finom az illata.Árát tekintve megéri,de semmi nagy dolog nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

magyarry

2014. február 23.

Mint sminkeltávolító és arctisztító, jól bevált, sőt, ha nincs a család csap közelben, ezzel tisztítjuk meg a kezünket, mert mindig magamnál tartom. Erős kendők, optimális nedvességgel. Viszonylag jó összetevőkkel. Az illata diszkréten kellemes. De azért nem bánnám, ha a parfümöt eltávolítanák belőle, mert itt nem ez a lényeg. Ha illatozni szeretnék, azt más készítménnyel meg fogom oldani. A parfüm miatt -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 23.

tittus

2013. április 4.

Fúú, én ezt nagyon utáltam! Főleg a kendők anyaga nem jött be, de se az illata, se a sminkleszedő hatása nem volt az igazi. Egyedül az ára jó, csak azért vettem, mert SOS-be kellett valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

cicatapmancs

2013. április 3.

Ugyanennyit tud szerintem bármelyik babáknak való nedves törlőkendő és az még olcsóbb is. Egyszer vettem, többet nem fogok. A kendők nem elég nedvesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

tuzgyujto

2013. február 15.

Nekem semmi bajom nincs vele. A csomagolását rendesen vissza tudom zárni, nem is ragad, illata pedig konkrétan nincs. Egyébként az összetevőlistája is megváltozott, már nincs benne illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 15.

MissM

2012. december 4.

Nem egy nagy szám törlőkendő. Én mániákusan törölgetem a kezem, főleg ha utazgatnom kell, mielőtt enni kezdek, és nincs mód a kézmosásra stb., és nem igazán tetszett. Ragadt utána a kezem, és az illata sem tetszett, és tényleg rossz volt a csomagolása is, nekem az egész ragasztós része leesett, és kiszáradt az egész, de nem is bántam annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Christi

2012. december 4.

az illata nem túl tolakodó.a kendők lehetnének kicsit nedvesebbek is, de nekem ennyi is elég.negatívuma, hogy nem lehet rendesen visszazárni és hamar kiszáradnak a kendők.nekem nem okozott irritációt de anyukámnak begyulladt tőle a szeme.így csak 3 pontot tudok neki adni, mert nekem azért valamennyire bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract