Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

Vanília

2016. június 12.

Megszerettem ezt a szivacsot - mióta megvettem, azóta félretettem a profi alapozóecseteimet, ui. ezzel sokkal természetesebb eredményt lehet elérni. Ami pozitívum benne, az az, hogy nagyon kellemes és gyors a használata, viszonylag könnyen kimosható és tényleg gyönyörűen teszi a dolgát - én a korrektor eloszlatásához is őt használom. A negatívum pedig az, hogy csak pár hónapig bírja a strapát. Elég gyorsan elkezd repedezni és attól kezdve gyorsan elhasználódik. De hozzá kell tennem, hogy a Müllerben vettem egy, az Ebelin tojáshoz hasonló méretű alapozó-kockaszivacsot, az ráadásul morzsált is, ahhoz képest ez az utolsó lélegzetéig működött. Ha látom a DM-ben (tapasztalatom szerint elég kevés helyen van...), biztos újraveszem, bár időközben 350 Ft-ért találtam hasonlót az Ázsia centerben, egy ún. Rose cosmetics márkától, azt még tesztelem, és valamikor az eredetei Beautyblendert is érdemes lenne talán kipróbálni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

Makocska

2016. május 12.

Teljesen jól használható, főleg korrektor eldolgozására, teljes arc lealapozására időigényes.
Kellően puha vizes állapotban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Kellően puha vizes állapotban.

Cunika

2016. május 5.

Az elején énis nagy lázzal vetettem be és azt vettem észre h nem mindeggyik alapozóval kompatibilis, most a LOreal Infallible matt alapozóját használom és csíkoz,pedig jol kinyomkodom a vizet belőle, pluszban nekem is megrepedt több helyen és nagyon nagyon nehezen tudom kitisztítani pedig már sokmindennel probálkoztam. :( Így maximum 4* adok neki mert természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Norih

2016. május 2.

Nem akartam megvenni a drágábbik eredeti verziót,így gondoltam először ezzel próbálkozom. Én úgy mondom,hogy megvagyok vele elégedve. Nem teljesen jól dolgozza el a korrektor,nagyjából csak erre szoktam használni. Nagyon sokat felvesz a korrektoromból,és igazából nem az arcomon,hanem a szivacsra kerül a korrektor. De egyébként ha egy kicsit be vizezem,akkor valamennyivel jobban eltudja dolgozni. A mosás eleinte nekem sem ment egyszerűen. Szerintem a tuti tipp az,nekem beszokott válni. Egy pohárba teszek szappant,és beleáztatom a korongot. Körülbelül 1-2 órát áztatom,de közben cserélem a vízet és a szappant. Egyrészt kicsavarom a korongot, másrészt pedig hogy a baktériumok hogy teljesen eltávozzanak meleg vízet teszek a pohárba újra. Az áztatás után még a felszínét újra tisztítanom kell egy kis szappannal. Így egész szépen meglehet tísztítani. De ehhez idő kell hölgyeim! :) Tőlem 4 csillagot kap,mindennapjaim része a sminkelésben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

Kitti501

2016. április 13.

Nagyon bíztam benne, hogy beválik és szerencsére működött is...2 napig. Ma amikor mostam ki és nyomogattam ki belőle a szappant és a vizet egyszerűen szétrepedt az alja vagy 2 cm hosszan. Nagyon ideges vagyok, mert hiába nem olyan sok az az 1500 Ft, de azt elvártam volna, hogy 2 nap után ne repedjen meg...használom még amíg tudom, de lehet megérné befektetni egy beauty blenderbe. Csak azért nem 1 csillagot adok, mert legalább végzi a dolgát és könnyebb vele eldolgozni az alapozót és a korrektort, mint kézzel.

Update:
A kezdeti csalódás után még adtam neki egy esélyt és a hatalmas repedés ellenére nagyon jól működik és a repedés sem haladt tovább. Viszont elég gyakran mosom, szinte minden használat után és kisebb repedések gyakran jelennek meg rajta, úgyhogy nem tudom meddig bírja még. A tisztítása is elég könnyű, főleg ha minden használat után mosod. Ha pár alkalommal már használtad, akkor kicsit tovább tart a mosása, de nem vészes. Én mindig az aktuális folyékony szappanommal mosom, és elég könnyen kiszedi belőle az alapozót, bár teljesen nem jön ki belőle, és talán nem is fog soha. Az alapozót szépen viszi fel, bár tényleg hagyni kell mosás után száradni pár órát, mert hiába nyomkodom ki belőle a vizet, amennyire csak lehetséges, így is túl nedves marad. Sokkal szebb a végeredmény, ha használat előtt pár órával, vagy ha reggel használom, akkor előtte este mosom ki. Így is elég nedves marad még, de nem túlságosan. Próbáljátok ki szerintem egy próbát megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Update:

rose

2016. április 12.

Update: korábban írtam, hogy nem szeretem vizesen használni, de időközben belebotlottam egy videóba, amiben vizezés után törölközőben is átnyomkodták, és így használták. Ez volt a nagy titok, azóta én is csak így használom. :)

Mindig is kézzel vagy ecsettel alapoztam, de a BB krémeimet nem tudtam ezekkel szépen felvinni, ezért elcsábultam erre. Azóta nem is használtam mást, mert annyira szép, természetes lesz vele az eredmény, hogy csak ámulok. Mivel sokan írtátok, hogy vizesen használva sokat pocsékol, rögtön szárazon kezdtem, nekem ez így teljesen bevált, mert minden csepp alapozó az arcomra kerül, ráadásul szinte "elradírozza" a pórusaimat, így nagyon szép egységes a bőröm, ha ezzel alapozok. A kimosása nekem nem gond, egy csepp sampont beleöntök a tenyerembe, beleütögetem a szivacsot, és vízzel átnyomkodom. Újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

tellmeastory95

2016. március 19.

Még csak egy hetes, de egész megszerettem, könnyen eldolgozza az alapozót és mivel kimosható nem lesz használhatatlan már a 3. alkalommal... Majd meglátjuk mi lesz vele hónapok múlva... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

HontiAgi

2016. március 18.

UPDATE: Már pont a napokban gondolkoztam, hogy jövök és kicsit feljavítom a korábbi két csillagocskáját, mert egészen megszerettem, de ma reggel azzal a szomorú ténnyel szembesültem, hogy apró kis morzsákat hagyott az arcomon, pedig mindig csak ütögető mozdulatokkal szoktam vele dolgozni. Ha kimosás közben jönne szét, amikor gyaszatolom is egy kicsit azt megérteném, de ez így elég kellemetlen. :/ Egy csillagot azért adok még neki pluszba, mert egészen hozzám nőtt, de ez a morzsolódás furcsa. Találkozott már ilyennel valaki? Lehet, hogy csak elöregedett? o.O

Az itteni vélemények hatására gondoltam kipróbálom, de nem vagyok tőle elájulva... Nagyon jól megszívja magát vízzel, nagyon kis pihepuha, de nem látok különösebb különbséget az ő munkája és a szokásos "kézi alapozásom" között. Kimosásnál viszont kiába nyomtam rá már a samponomtól kezdve bármit nem engedte az alapozót, cserébe már most két helyen be van szakadva. Egy használat után...nemhiszem hogy barátok leszünk ha hamarabb tönkremegy minthogy igazán megszeressem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

szalamaja

2016. március 10.

Szeretem mert természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Szeretem mert természetes hatást lehet vele elérni.

felicity94

2016. március 9.

Pár hete vettem egy ilyen csodaszivacsot én is :D Előtte átlagos, olcsóbb fajta sminkszivaccsal vittem fel az alapozót. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Hihetetlenül pihe puha, finom szivacs, ráadásul úgy tűnik hogy tartós is lesz. Egyenletesen el tudom vele oszlatni az alapozót, természetes hatást keltve. Végre nem kell órákig nézegetnem magam, hogy vajon hol hagytam ki egy foltot, vagy hol lett csíkos. Sokkal hamarabb elkészülök az alapozással, ráadásul imádom is eloszlatni, apró ütögető mozdulatokkal :D A végén nem látszanak sehol egyenletlenségek, éles vonalak, csak egyenletes, sima, gyönyörű bőr :) Ehhez persze hozzátesz a jó alapozó is, de a szivacs is nagyon sokat számít. Mindenképpen megérte az árát, sajnálom, hogy nem fedeztem fel előbb.
Na de most jön az egyetlen apró hátránya. Egy csillagot azért vonok le tőle, mert az előttem szólóhoz hasonlóan én is úgy vettem észre, hogy bizony elnyeli az alapozót. Hogy minél kevesebb kence vesszen kárba, igyekszem vékony rétegben nagyjából eldolgozni az arcomon az alapozót, majd csak ezután megyek rá az enyhén nedves szivaccsal, így tökéletes lesz a végeredmény. :) Összességében nagyon szeretem, csak úgy tűnik meg kell tanulni okosan használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.