Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

bernii97

2018. március 1.

Nem probáltam még az eredetit de ez nekem nagyon bevált. Kiprobáltam szintén dm-es (fekete)szivacsot az közel se olyan mint ez. Nagy csalódás. De ezt újraveszem. Nem mállott szét több hónapos használat után sem. Könnyen tisztitható (samponnal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

detti23

2018. március 1.

Szépen és gyorsan lehet vele dolgozni. Ami a problémám, hogy elég hamar elkezd mállani, nem sokáig bírja, plusz szívja magába az alapozót, így az alapozóm is gyorsabban fogy. Ez így sajnos nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

dreammiyss

2018. február 8.

Emellett a szín mellett nekem a lila változata is megvan. Mostanában ecsettel dolgozom el az arcomon az alapozót, ha a normális hétköznapjaimat élem. Most más városban vagyok és ez került bele a csomagolt dolgaim közé, de nem bánom, mert szépen el tudom vele dolgozni az alapozót. Viszonylag keveset szív be az alapozóból, ám nekem nehéz takarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

tinyblackpaw

2018. január 18.

Abszolút megfelel a célnak. Sokáig bírja, nem mállik szét, szépen lehet vele eldolgozni az alapozót, nem kerül sokba, könnyen tisztítható és nem szív magába kifejezetten sok alapozót, ha előzetesen be van nedvesítve. Ár-érték arányban ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

narancsfavirág

2018. január 17.

Régebben vettem belőle, úgy emlékszem két alkalommal. Az alapozót szépen eloszlatta, nem vettem észre, hogy nagyon magába szívta volna. Bár én elég kis mennyiséget szoktam használni, mivel nagyon száraz a bőröm, és könnyen kiül a felszínére a smink. Ami nem tetszett benne, hogy 2-3 hónap után szétmállott, és nehéz volt tisztán tartani is, valahogy nem tudtam kiöblíteni belőle a szappant, és nem is száradt meg, csak két nap után, pedig törülközőben is kinyomkodtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Angelless

2018. január 13.

Látom, nagyon megosztó véleményeket kap ez a szivacs. Amikor már nem tudtam elviselni a régi szivacsom és kellett egy gyors megoldás, beszaladtam a DM-be, és megvettem ezt. Mindig azt mondják, a formája miatt milyen könnyen elérhető minden egyes szeglet az arcon, hát nem tudom, én a szemem-orrom környékén mindig szenvedek. Folyékonyabb és sűrűbb állagú alapozóval is használtam azóta, egyébként az arc középső területén, az állon és a homlokon szépen végzi a dolgát, nyilván függ az alapozó eldolgozhatóságától is. Szerintem tiszta arcbőrön szép munkát lehet vele végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

CeCeDrake

2017. december 9.

Hogy ez mennyire rettentően rossz, le sem lehet írni! SOS kellett egy szivacs, RT-t és KAP-ot csak rendelni lehet, azonnal kellett és megvettem.
Borzasztó. Nem nő nagyra, kemény és beissza a termék nagyrészét!
Nem ajánlom, ennyi pénzért lehet venni jobbat!
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Borzasztó. Nem nő nagyra, kemény és beissza a termék nagyrészét!
Nem ajánlom, ennyi pénzért lehet venni jobbat!
Kuka.

pántika

2017. október 30.

Amíg nem vásároltam meg ezt a terméket, addig az ujjamat használtam . Majd az itteni véleménye után rászántam magam, hogy beruházzak a szivacskára. Nekem nagyon bevált. Könnyedén el lehet vele dolgozni az alapozót. Megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

giny96

2017. október 25.

Nagyon csalódtam ebben a termékben. Sos-ben vettem meg, mert elszakadt az Oriflame-es szivacsom. Habár szépen megdagad és rugalmas a tapintása, hamar visszaugrik ha összenyomod, de az alapozóimat issza. Nagyon magába szívja a termékeket, alig jutott a bőrömre, ráadásul nagyon kemény, vizesen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Sztiiiiii

2017. szeptember 29.

Nagyon kedvelem ezt a szivacsot. Nagyon könnyű eldolgozni vele az alapozót és a korrektort. Könnyű szerintem kimosni is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.