Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

Kacsa

2017. szeptember 28.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a szivaccsal. Minden használat előtt benedvesítem, és ezt követően nagyon szépen el tudom dolgozni az alapozót vagy a korrektort. Érdemes a tisztán tartása érdekében minden használat után kimosni. Nem vettem észre, hogy olyan extrém sok alapozót magába szívna. Ami nagyon meglepett, hogy már lassan több mint egy éve megvan, és szinte hibátlan az állapota, pedig majdnem naponta használom. Ennek ellenére lassan eljön a csere ideje, mert nem jó a szivacsokat évekig használni, (rendszeres tisztítás mellett se) de elég gyanús, hogy ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

potimano

2017. augusztus 23.

4 pontot kap, mert amíg használható volt, szépen teljesített.
Nekem sajnos kb. egy év után elkezdett kis darabokban hullani, így már használhatatlan és ki kell dobnom. Nyilván ennyi pénzért senki ne várja, hogy élete végéig tudja majd használni, de azért felhívom rá a figyelmet, hogy nem egy hosszútávú befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

4 pontot kap, mert amíg használható volt, szépen teljesített.

Claire125

2017. augusztus 23.

Szépen lehet vele dolgozni, a hatás természetes, de ahogy sokan írták az egyetlen negatívuma, hogy sok alapozót szív magába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

BergerZsofia

2017. augusztus 18.

A türkizes-zöldes árnyalatban vettem meg a minap, és azt kell mondjam, ha tudom, hogy ennyire jól működik, rá sem nézek ecsetekre. Ha ez ennyire tetszik, el sem tudom képzelni, milyen profi lehet az igazi BB. Teljesen natúr a végeredmény, eddig vizesen próbáltam, de úgy semmi alapozót nem szívott magába, csak a felületét kellett megtisztítani. Azt viszont nem igazán sikerült, halványan látszik az alapozófolt rajta, pedig háromszor mostam át. Itt láttam pár ötletet, hogy hogyan lehetne megtisztítani, majd kipróbálom őket. Csak emiatt kap 4 csillagot, puha, teszi a dolgát, semmivel sem kell több alapozót használnom, mint előtte, hogy szép legyen a végeredmény. Még frissítek később, hogy mennyire viseli jól a gyűrődést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

szappanbuborek

2017. július 8.

Az elejen nagyon szerettem, vizesen hasznaltam korrektor es alapozohoz is. Szep termeszetes vegeredmenyt kaptam vele, de az alapozo felet magaba szivja. De inkabb tobbet.. :( Igy sajni nem eri meg. inkabb ecset es a kezem. Alapozopazarlasra nincs meg keret :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Dourou

2017. május 26.

Kicsit macerás volt szivaccsal és nem kézzel eldolgoznom az alapozót. Próbáltam vizesen és szárazon is. Azóta elhagytam a folyékony alapozókat és csak korrektort meg púdert használok. Egy próbát megért, de nekem nem jött be. Egy idő után morzsolódni kezdett és sok alapozót beszívott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Asteria

2017. május 7.

Célnak teljesen megfelel ez a termék, szépen eltudom dolgozni vele az alapozót az arcomon, természetes lesz a hatás. Nekem a tisztítás se macerás mosogató meleg vízben szoktam egy kis mosogatógéllel, utána jól átöblítem. Nekem teljesen tiszta lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

balankaa01

2017. április 26.

Hát, tényleg természetes a végeredmény... csak mert semennyi alapozó nem jut az arcomra, mindet magába szívja.
Ezelőtt egy no name 400 forintos szivacsom volt, az nem csinált ilyet. 7 hónapig használtam, már kezdett szétszakadozni, ezért vettem meg ezt. Épp le volt árazva, hála az égnek. De még ezt a pénzt is sajnálom.
Nekem ez a valami egyáltalán nem jön be. Túl puha, ha létezik ilyen egyáltalán. 😂 Sok vizet szív magába, viszont ha megnyomkodom, akkor kicsöpög belőle minden, és teljesen száraz lesz. :)
Egyedül a színéért vagyok odáig, türkiz, de ez szép kevés... :D
Ja és én nem tudom rendesen kitísztítani, benne marad az alapozó. 😡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Egyedül a színéért vagyok odáig, türkiz, de ez szép kevés... :D
Ja és én nem tudom rendesen kitísztítani, benne marad az alapozó. 😡

kakaska

2017. április 17.

Jó kis blender, de amit a D-ban lehet venni, jobb. Ez kicsit sok alapozót szív be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Noncs

2017. április 11.

Valahogy nekem sem jött be. Sem nedvesen, sem szárazon tudom vele az alapozót szépen felvinni. Mindengogy természetellenes lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.