Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

Ryana

2017. április 11.

Nem gazdaságos a használata, kb annyi kerül a bőrre, mint ami ezen a csücskös tojáson marad. Nehéz tisztán tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 11.

Meja

2017. április 2.

Mindig is vágytam egy ilyen sminkszivacsra. Sminkes videókat nézegetve többen áradoztak róla, milyen könnyű vele az alapozó felvitele és hogy milyen jó végeredményt lehet elérni vele. De hát az ugyebár az eredeti beauty blenderről szólt, és többen is megjegyezték, hogy az "utánzatok" a közelébe sem érnek. Én nem hallgattam rájuk, megláttam őt a dm-ben és hát mivel az eredetire azért kicsit sajnálom azt az 5000 ft-ot, így megvettem ezt, azt hiszem 1600 ft-ért. (Azért ez sem volt olyan olcsóság.) És hát azt kell mondjam igazuk volt a youtubereknek :/ viszonyítási alapom ugyan nincs az eredetihez, de így is azt kell mondjam, nem nyerte el ez a kis szivacsdarabka a tetszésemet.
Használat előtt mindig bevizezem, de (tudom lehet furcsán hangzik) úgy bekeményedik és megmerevedik az egész, mintha csak egy műanyag vmit huzigálnék az arcomon :/ régen az arcomra pöttyöztem az alapozót és úgy oszlottam el a szivaccsal , ma már úgy csinálom hogy a kézfejemre nyomom az alapozot, abba mártogatom a szivacsot és úgy viszem fel az arcomra, így talán vmivel elfogadhatóbb a végeredmény.
De nem hiszem, hogy sokáig kínlódni fogok még ezzel, nagyon arra hajlok, hogy mégiscsak beruházok az eredetibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

marryjane

2017. március 24.

Teljesen jó ez a sminktojás. Nyílván nem egy beauty blender, de a célnak megfelel. Konkrétan a Sigma kabuki f 80 ecsetemet cseréltem le erre 😂😂😂😂 tisztításával nem bajlódom sokat, bedobom a mosógépbe, semmi baja sem lesz és szép tiszta utána. Nagyon jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ElisabethStonem

2017. március 13.

Imádom! Olyan kis cuki :D Használat előtt bevizezem és minden használat után kimosom belőle az alapozót. Nagyon jó puha :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

lildiko

2017. március 6.

Én imádom. Nedvesen szoktam használni, úgy sokkal puhább, és nem is vesz fel sok anyagot, így nem pocsékolom. Nagyon szépen lehet vele eldolgozni az alapozót, és a korrektort is. Minden használat után kimosom, így nem okoz gondot a tisztítása sem, mivel nem hagyom beleszáradni az alapozót...
Nekem tökéletesen megfelel, nem fogom megvenni a méregdrága eredeti BB-t, mivel itt ez a - számomra - tökéletes, sokkal olcsóbb alternatívája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Vendy254

2017. február 17.

Nekem ő az első smink szivacsom és imádom. Könnyű vele dolgozni és szép a végeredmény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

zsofiabrasch

2017. február 8.

Gamechanger! Nekem van eredeti Beauty Blenderem is, marha jó, de élettartamát tekintve (2-3 hónap) valóban nagyon borsos az ára. Olcsóbb alternatívát keresve vettem meg én is ezt a szivacsot, és nekem nagyon bevált! Ugyanúgy használom, mint eredeti változatát, meleg víz alá tartom egy picit, kinyomkodom, és úgy alapozózok vele: ha megtelik kicsit vízzel, kevesebb alapozót szív be, és szebben el is oszlik az arcon. Szerintem jó választás, azoknak is akik nem sminkelnek sokat, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Nancika

2017. február 6.

Lehet én vagyok a jobb/puhább termékekhez szokva, de nekem ez nagyon kemény, és ettől kicsit kellemetlen használni (rossz az, aki rosszra gondol ;) ), úgyhogy engem nem igazán győzött meg. :( Jónak jó, de engem zavar...

Update: Szerintem változtattak a terméken, mert nemrég vészmegoldásként le kellett futnom a DM-be és szivacsot venni, úgyhogy ez jutott csak. És nagyon meglepődtem, mert mérföldekkel puhább és jobb, mint az első verziója volt, ami hónapokkal korábban próbáltam. Ez már valóban kezd hasonlítani az igazi BB-re. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

fairyprincess

2017. január 24.

szeretem, mert természetes a hatása, de tegnap amikor kimostam, észrevettem, hogy 2 ilyen ,,bevágás" van rajta, ez persze nyilván nem változtat semmit de hát akkor is na, én nem vártam, hogy 1 (!!!!) hét után ilyen lesz... nembaj, a feketénél még mindig jobb :D
Update: a bevágásnál kijött egy rész a szivacsból, tudom, hogy így is jó de kicsit furin néz ki:D egyébként többen is mondták, hogy nehéz kimosni, nos én elkészítettem A receptet:) :
-1:1 arányban olívaolaj és mosószer/sampon
-ezzel átmosom nagyából
-utána egy sima szappannal ( sajnos nem tudom milyen a márkája.. azt hiszem, valami d'moon, talán)
-ezzel tisztára mosom és voilá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

-1:1 arányban olívaolaj és mosószer/sampon
-ezzel átmosom nagyából
-ezzel tisztára mosom és voilá :)

fairynorah

2017. január 17.

Finom puha, szépen megdagad, jól lehet vele sminkelni, de nekem jobban tetszik a Rossmannos csapott fenekű szivacs, az olcsóbb és nem olyan érzés az arcomba ütögetni az alapozót,mintha egy labdával tenném ezt- ellenben ezzel. De nem rossz ez, csak ha az jobban tetszik (és feleannyiba kerül!), akkor nem ezt fogom újravenni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.