Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

KissVivien

2017. január 17.

Mint mindenki, én is nagyon vágytam a Beauty Blender-re és szerettem volna kipróbálni. De hát az ára ugyebár egy kipróbálásra elég borsos, így nagyon megörültem, mikor más márkák is elkezdtek szivacsokat forgalmazni. Persze az első próbálkozások szörnyűre sikeredtek (legalább is ahogy olvastam anno), de szerencsére a bakik után jól használható változatok is elkezdtek feltűnni, köztük ez az Ebelines szivacska is. :)
Pont egy éve sikerült megvennem, egy impulzus vásárlásnak köszönhetően. Rögtön levett a lábamról, gyönyörűen tudtam eloszlatni a terméket az arcomon, nem volt az a nehéz érzet az arcomon, mint az ecsetnél. Az első kis bibi a tisztításnál jelentkezett, mivel sehogy sem akart az első 2-3 mosás alkalmával egy csepp alapozó sem kibújni a szivacsból. Furcsálltam természetesen, de szerencsére rájöttem a titok nyitjára. Én fertőtlenítő hatású szappannal mosom ki, és csak úgy mint az ecsetek tisztításánál itt is körkörösen mozgatom a tenyeremben. Nekem nagyon sokáig semmi baja nem lett, az egyetlen egy kis vágás rajta is a cicám karmának köszönhető, mert elcsaklizta egyszer. :)
Nagyon jó termék, aki nem akar/tud nagyobb összeget szánni a szivacsára annak csak ajánlani tudom! Biztos hogy sokszor újra fogom még venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

bianka90

2017. január 14.

Kíváncsi voltam milyen egy ilyen szivaccsal dolgozni. Az eredeti beauty blender árát sokallottam így esett erre a választásom és nem bántam meg. Kevés alapozót kell hozzá használni és nagyon szépen eldolgozza - ami igazán látványos az az orr körüli rész ami eddig sosem lett ilyen szép. Nem természetellenes a hatás és mégis egyenletes. Ha a púdert is ezzel viszem fel, nem ül ki az arc pihéire így sokkal szebb lesz a végeredmény mint egy sima púderecsettel. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, micellás vízzel jól tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

julcsa95

2017. január 5.

Nekem nagyon bevált. Igaz, első ilyen sminkszivacsom, de nem hiszem, hogy váltok róla. Már vagy 2 éve megvan bár csak 1 éve használom de azóta majdnem napi szinten és még SEMMI baja. Sehol egy repedés *lekopog* igaz finoman bánok vele, de minden sminkelés előtt kimosom. Először utáltam, aztán olvastam hogy ezt vizesen is lehet használni, azóta legjobb barátom a napi rutinban. Nagyon örülök, hogy elsőre így belenyúltam mert ennyi pénzért nagyon megérte. Már nem is szeretek ecsettel alapozni, pedig azelőtt csak azzal csináltam.
Na szóval csodás kis cucc, kezdőknek meg pláne, nagyon természetes vele a smink és csíkos sem lesz az arc tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Regi84

2017. január 5.

Nézegettem már az eredeti beauty blendert egy ideje, de igazából csak korrektorhoz akartam kipróbálni, mert alapozni ecsettel szeretek. A beauty blender 20 euro, ez 1500 ft, úgyhogy kb a negyede, de szerintem nem egy olcsó alternatíva. Nekem ez korrektorhoz tényleg szépen bevált, de egész arcra tuti megvenném az erdetit, vagy legalább az RT változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Gift Box

2017. január 3.

Sajnos nagy csalódást okozott. Rengeteg terméket magába szívott, emellett kitisztítani sem tudtam rendes, már az első használat után foltos maradt. Egy hétig használtam, mindegyik alkalom után kimostam, de egy idő után lehetetlen volt belőle kinyomni a habot, azóta megszáradni sem akar, teljesen összerogyott, elvesztette az alakját, egy helyen meg is repedt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Nagyon bevált! Szép, egyenletes alapozást lehet vele elérni és nem is szív be sok alapozót és ami még fontos, hogy könnyen tisztítható! Nem is kell ennél több! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

SzandrASD

2016. december 22.

Első kis 'tojásom'. :D Nagyooon megvagyok vele elégedve, hihetetlenül szépen eltudom vele dolgozni a Mac-es alapozómat. Nem szívja magába az alapozót és a színét sem ereszti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Izabel

2016. december 9.

Tényleg természetesebb hatást lehet elérni ezzel a kis eszközzel :) (Csak az a baj, hogy sokszor elfelejtem használni, mert az elmúlt évek során teljesen hozzászoktam ahhoz, hogy az ujjaimmal vigyem fel az alapozót.) Voltak olyan félelmeim, hogy nem fogom tudni használni, meg jobban fog fogyni az alapozó, de szerencsére még egy aranyhal is tudná használni, és tulajdonképpen csak a felesleget távolítja el. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

rekabodoni

2016. december 8.

Nagyon szép végeredményt csinál, könnyű vele dolgozni, még a reggeli rutinomat is kicsit lerövidítette, hisz gyorsabban sikerül eloszlatnom. Egy apró tipp: először kézzel viszem fel az alapozót és a nedves blenderrel pedig szépen szétnyomogatom és eloszlatom, tökéletes végeredmény lesz belőle! Azért vonok csak le egy csillagot, mert szinte lehetetlen kimosni teljesen, minden reggel használat után kimosom, de egy kis alapozó mindig benne marad, kipróbálom ma az előttem szólók véleményét a micellás víz/sampon kombót, hátha az kiszedi... Ennek ellenére imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

zsoofii

2016. december 8.

Nagy örömmel vettem meg kipróbálásra, de nem lesz kedvenc. Valóban nagyon szépen eloszlatja az alapozót és nem lehet vele vastag maszkot csinálni, meeert mindent magába szív. Kb. 2-3x annyi alapozó fogy el a használatával, mint egyébként ecsettel vagy a kezemmel. Kimosni lehetetlenség, pedig csak egy hete használom, és minden használat után kitisztítom, folyamatosan foltos marad. Tele van apró lyukakkal, szóval nem sok időt adok neki hogy darabokra essen. És az előttem szólóhoz hasonlóan én is teljesen kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.