Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

Pinky

2016. november 24.

Jò és rossz véleményem is van ròla. Nagyon szèpen oszlatja el az alapozòt, szinte fel sem tünik, hogy van, viszont szépen fed. De sajnos az összes pòrusomat betömítette a homlokomon... Mintha kistini lennék, patti patti hàtàn, majd amikor kinyomom több milliméteres mitesszer dugò van benne. Most, hogy màr majdnem egy hònapja újra az ujjaimmal viszem fel az alapozòt letisztult az arcom. Sehol patti, se mitesszer.. Mindennek ellenére kap egy 4-est..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

klaere

2016. november 19.

nekem már kb egy éve kitart, elnyűhetetlen.:D szerintem vizesen kellemesen megdagad, szépen eloszlatja a krém alapú sminktermékeket, és finom puha lesz maga a szivacs, nem olyan feszes mint pl. a BrushArt hasonló szivacsa. Én sminklemosó géllel tisztítom (ami nem habzik) 2 nyomás rá és egy kis meleg víz, finoman kinyomkodom és semmi baja. Az echte Szent Beauty Blenderhez nem volt szerencsém, azért eléggé drágállom, meg úgy hallottam az ereszt a színéből O.o (sokk), szóval én elégedett vagyok ezzel is. Szerintem nem szív fel feleslegesen sok alapozót/korrektort se. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Agnes3518

2016. november 15.

Én elsősorban a szemem alatt a korrekrort szertem vele eldolgozni. Az alapozót ecsettel szoktam felvinni. Ezzel csak finomítok rajta, úgy, hogy előtte fixálót fújok rá. Az orrom és környékén látom igazán, hogy ezzel tényleg szebb eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Detty153

2016. november 9.

Engem meggyőzött. Olcsó, hatékony, természetes hatást eredményez. Beauty Blenderhez még nem volt szerencsém, egyelőre tökéletesen beérem evel a kis csodával. Ha tönkremegy, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

MulBria

2016. november 2.

Nagyon nem vált be. Nem lehetett szépen kitisztítani, nem is szívta meg magát eléggé vízzel. Nagyon hamar szét ment. Nagy csalódás volt ár érték arányban. Nekem ettől mérföldekkel jobban bevált az oriflame hasonló terméke, ami akciósan kb fele ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

timi02

2016. október 26.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, szép, természetes hatást lehet vele elérni, és nekem nem szívja magába az alapozót:) Én is folyékony szappannal mosom óvatosan, és még mindig nincs rajta repedés, bírja a strapát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Minerva123

2016. október 25.

Ez számomra egy csoda!
Mindig tökéletesen működik bármilyen alapozóbal vagy akár bb krémmel, nagyon szép természetes hatást tudok elérni vele! Számomra az a titka, hogy használat előtt átmosom, bevizezem langyos vízzel, kinyomkodom a plusz vizet belőle és így nedvesen használom. Én nem érzékelem abszolút, hogy pocsékolnék vele, sőt, kevesebb kell az alapozómból, mivel sokkal természetesebben, könnyebben és vékonyabb rétegben is szép fedéssel tudom eloszlatni azt az arcomon. Kimosni nem könnyű, én sminklemosót teszek rá, beledörzsölöm és azzal mosom ki, öblítem át többször. Azonban egy év használat után picit kezd foszlani, de úgy gondolom amennyit nyúztam, ez belefér... Most keresem az utódját, hogy újat vegyek, de egyszerűen egy dm-ben sem találok, mindenhol le van fosztva... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Ez számomra egy csoda!

svirag

2016. október 24.

Volt már másik smink szivacsom , ennél olcsóbbak is. Eddig ezt találom az egyik leggyengébbnek, sürgősen kellett egy mert nem tetszett a hatása a smink ecsetnek. Vizesen használom ahogy azt kell de rengeteg alapozót felszív magába, már az első tisztításnál felfedeztem rajta egy apró lyukat . Nagyon szerettem volna hogy beváljon de ez egy erős közepes:(

Frissítés : Ez valami szörnyű volt, másfél hónapot alig bírt ki ,az első hét után több helyen szétrepedt. A darabkái folyamatosan estek ki belőle, már annyira tönkre ment hogy nem is használtam mikor legutóbb megnéztem, olyan kőkemény volt hogy a kukában landolt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

umpalumpa

2016. október 17.

Hátöö, először azt hittem megfogtam az Isten lábát, aztán rájöttem nem olyan nagy szám.
Kemény, szétpüfölöm az arcomat mire az alapozót eloszlatom vele. Bár az eredmény szép lesz. Nem tudom rendesen kimosni belőle a színt. Még leginkább a fixáló púderek T-vonalra való tapogatásához jó. Cuki, rózsaszín. Ecsettel még mindig kényelmesebb dolgozni. Ha meguntam odaadom a kisfiamnak játszani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

brigad199214

2016. október 10.

Ez vmi borzalom...kemény, magába szív mindent az arcomra nem jut semmi (ami egy high end alapozó használata mellett óriási pazarlás). Nekem a tisztításával nem volt baj, de minden más tekintetben hatalmas csalódás. igazából ha lehetne még mínuszba is csillagoznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.