Ebelin

Ár:   €2.45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   €2.45
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

niki123

2016. október 6.

Sajnos ez nem működik közöttünk, pedig én nagyon szerettem volna, ha örökké tartó szerelemmé burjánzik kapcsolatunk, de több sebből vérzik a dolog. Egyrészt túl sok cuccot szív magába. Egyszerűen pocsékolásnak érzem, hogy az anyag, nem az arcomon, hanem a szivacson végzi. Próbáltam én alapozóval, korrektorral még kontúrral is, de reménytelen. Nem lehet vele szépen eldolgozni szinte semmit. Egy örökké valóságnak tűnik, mire sikerül eldolgozni a töménytelen mennyiségű anyagot. Maradok az ecsetnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

henifekete

2016. október 2.

Féltem hogy nem fog beválni, de eddig azt kell mondjam hogy tökéletes. Én nem vizezni szoktam hanem vizes állagú szérummal nedvesitem be, és elkepesztő milyen természetes hatást lehet elérni vele! Kiváló! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Piko888

2016. szeptember 30.

Update:
Mondhatni, rákényszerültem, hogy gyakrabban használjam, mert van olyan alapozóm ami csak szivaccsal működik. Már van összehasonlítási alapom, próbáltam más márkát is és az ebelines elég kemény, gumis. Emiatt erősen kell a bőrhöz ütögetni, ami nem kellemes érzés. Viszont nagyon szép eredmény érhető el vele. Már megtanultam tisztítani is, minden használat után kimosom. És itt jön a lényeg: egy éve használom és egyetlen repedés sincs rajta, szinte olyan mint új korában. Ez mindenképp figyelemre méltó, tekintve, hogy nem a legminőségibb BB másolat.

2015.12:
Annyit áradoztak nekem a sminkszivacsokról, hogy gondoltam, ha igazi beauty blenderre nem is, de egy ebelinesre beruházok. Nedvesen használtam és tényleg nagyon jó, és itt jön a "de"... Nagyon macerás, sok időt igényel ezzel az alapozás, ami a reggelembe nem fér bele. Őrült nehéz kimosni. Én az alapozóecsetet, vagy bármit amit krémes dologhoz használok, szeretem azon nyomban kimosni használat után. Babasampont használok, az ecsetek szép tiszták lesznek, de a szivacs foltos marad. Bár az enyémnek alapból volt 3 aprò lyuk az alján (talán gyári hiba) és ez okozza a gondot. Nem mondom, hogy felesleges vétel volt, mert szép a végeredmèny, de ecsetpárti maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Update:

2015.12:

WorkingClassGirl

2016. szeptember 20.

El sem hiszem, hogy én erre 3 csillagot adtam korábban. Ki is töröltem inkább a korábbi vélményem.
Ez szörnyű, gyakorlatilag használhatatlanul kemény, merev, nem lehet jól beledolgozni az alapozót a fényvédőbe. És az ára.. hát, nem, ennyit bőven nem ér, most használtam el egy innisfreeset, ugyanennyibe került, és mondanám, hogy ég és föld a különbség köztük, de össze se lehet őket hasonlítani.
Egyetlen előnye, hogy gyorsan beszerezhető, és nem szívja fel az alapozót, ahhoz is túl kemény..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Vanda234

2016. szeptember 12.

Imádommm 😍
Bqgyon jó olya mint az avon és a beuty belnder hasonmás. Nagyon jól feldagad iszonyat jó vele dolgozni 😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Imádommm 😍

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Én nagyon szerettem a kicsikét. Annyira szépen és ügyesen lehet vele dolgozni. Egy álom. Tényleg eléred vele azt a hatást, amikor szinte nem is látszik, hogy van rajtad alapozó (tudjátok, abban a jó értelemben :) ). De szívfájdalmam, hogy az utolsó mosásom során felhasadt. Nem is nagyon értem, hogy hogyan történhetett, mert óvatosan bántam vele mindig, de amikor a helyére akartam tenni, észrevettem, hogy valami nem az igazi. Megpróbáltam így is használni, és lehet, hogy csak belemagyarázom, de nem ugyanolyan a használata. A hatás persze szép, de sokkal gyengébb az anyag. Úgy tűnik be kell szereznem egy újat. Körülbelül négy hónapig bírta a strapát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

orik

2016. szeptember 10.

Tényleg könnyebbé teszi az alapozó felvitelét, utána sokkal természetesebb a hatás.
Az ára is elfogadható, nem is vesz magához sokat az alapozóból, úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

lizanagy

2016. augusztus 7.

Ez az egyik legjobb beauty blender dupe! Sok félét használtam már, de ez hasonlít hozzá a legjobban. Nedvesen még ha kinyomunk belőle minden vizet akkor is puffadt marad, csúszós felülettel ami által kevésbé szívja be az alapozó.(akárcsak a beuty blender). , Nem lehet megúszni, hogy beszívja egy kicsit, a beauty blender is beszívja minimálisan. Tisztítani viszont tényleg óvatosan kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

kgyrk

2016. augusztus 2.

Nem is tudom már hány dm-et bejártam mire rátaláltam erre a kis cukiságra... Mióta megvettem, csak ezt használom, én a cc krémet/alapozót és a korrektort is ezzel viszem fel. Folyékony szappannal próbáltam kimosni, viszont sajnos foltos maradt, de ezt leszámítva nagyon-nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Tökéletes természetes hatású könnyebb alapozás. Csak annyi alapozót visz fel a bőrre amennyi szükséges nem lehet elrontani imádom. Nélkülözhetetlen számomra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.