Ebelin

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

malnuskaa56

2014. október 29.

Én szemhéjpúder ecsetnek vettem meg ,hisz úgy volt aposztrofálva a dm-ben! De itthon észrevettem hogy ez igen csak nagy lesz szemhéjpúder felviteléhez és megnéztem részletesebben a csomagolását ,hogy ez egy korrektor ecset is egyben. Nagyon megtetszett krémes korrektorokat nagyon jó vele felvinni de a
folyékonyabbaknál kicsit csíkos marad és ott inkább jobban szeretem szivaccsal eldolgozni!:) Öszeségében meg vagyok vele elégedve ,de semmi képpen nem javaslom szemhéjpúder használatára.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Paránytrilla

2014. július 29.

Különösen krémes állagú korrektor eldolgozásában jó, a folyékony állagút utána még ujjal bele kell ütögetnem a bőrbe, hogy ne legyen csíkos. De talán ez természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Teo

2014. július 3.

Nekem is a lila nyelű van, szintúgy kiárusításos darab.Annyira jó!! Nagyon puha, álom vele a korrektor eldolgozása. Semmi sem hullott még belőle,pedig van mosva bőven. Kár hogy nem vettem belőle még egyet-kettőt..Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

lecsapaketchup

2014. április 10.

Nekem a lila nyelű van meg, még kiárusításon csaptam le rá. Szépen lehet vele dolgozni, mindent könnyen el tudok oszlatni a bőrömön. Bár néha nem csak korrektorozásra, hanem satírozásra is használom. És arra tökéletes! Legalább is nekem bevált. Érdemes befektetni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

csibe

2014. április 3.

Kezdetben még nagyon fura volt, meg is bántam, hogy megvettem, de csak idő kellett hozzá, hogy megszokjam, nem nagyon tudtam bánni vele. Bár az ára kicsit borsos, de szép, igényes, erős sörtéjű, amiből maradéktalanul ki lehet mosni a benne maradt festéket/púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Creme Brulee

2014. március 25.

A lila nyelű verzióból van nekem is. Még hónapokkal ezelőtt kiárusították, alig került 400 ft-ba. Hazavittem, kipróbáltam és mentem is vissza gyorsan beszerezni még egyet. Ugyebár aki sok féle színt használ soha nem lehet elég ecsete : ) Eddig csak por állagú szehéjfestékhez használtam, talán néha kicsit nagynak érzem. Már minden jót elmondtak róla előttem. Az eredeti árát is bőven megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Dorka93

2014. március 1.

Vannak drágább ecseteim is de szeretek vele dolgozni :)) Megéri az az 1000 ft.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

sky

2014. február 4.

A lila nyelű verzió van meg belőle és abszolút favorit. Nagyon bírja a strapát, hetente többször is mosom, (alapvetően minden használat után, mert ugyan az anyag nagy részét leadja, de mint minden ecset, ez is összeszárad, ha krémfestéket, korrektort hagyunk rajta) eddig egy szálat se hagyott el és megvan több, mint fél éve. Puha, szépen és egyenletesen teríti el a korrektort és kiválóan lehet krémfestékeket is felvinni vele. Az ára is kedvező, szerintem jó minőségű taclonból készülhetnek a szálai, mert extrém formatartó. Csak ajánlani tudom, legalább annyit tud, mint egy Sigma, vagy Real Techniques ecset, csak feleannyiba kerül, akciósan meg még kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

mellcsiii

2014. január 25.

Szemhéjpúder ecsetnek nem vált be, bár lehet én vagyok béna, viszont korrektorhoz nagyon jó:) még a keményebb textúrájú korrektorokkal is szépen dolgozik, nem bánom, hogy megvettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

bogirepcsin

2014. január 24.

ez a legelső korrektorecsetem, így nem tudom, mennyire mérvadó a véleményem.
igazából a végeredményben én nem látok különbséget, igazából a legnagyobb előnye az, hogy tisztább.mint amikor ujjal dolgozom el a korrektort, mert akkor mehetek utána kezet mosni, hogy ne mázgáljam össze a többi ecsetem nyelét. így ez a lépés kimarad.
én az Essence stay all day-t szépen el tudom vele dolgozni, a catrice camouflage viszont igényli a kezem melegét, de ar arcomon eldolgozni ezzel szoktam. nem bánom, hogy megvettem, 850Ft-ért nagyon jó vételnek tartom, és a kinézete is nagyon pozitív benyomást kelt, ami ismét plusz egy csillag. nem is fogok egy jó ideig új után kutakodni.

összességében nem must have ecset, de jó ha kéznél van, picit kényelmesebbé teszi a sminkelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

ez a legelső korrektorecsetem, így nem tudom, mennyire mérvadó a véleményem.