Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

reaC30

2016. július 5.

Nagyon jó ecset! Annyira nem olcsó, mert netről azért lehet olcsóbbakat is rendelni, de egy dm mindenkinek elérhető, ha gyorsan kell valamit beszerezni. Vannak jóval drágább ecsetek is, amik egyáltalán nem tudnak többet. Minőségre, funkcióra szerintem nagyon nagyon jó! Ha valaki nem akar ezreket beruházni egy púder ecsetbe, de azért minőséget szeretne, ezt abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Kingucii

2016. április 5.

Íme a példa arra, hogy nem mindig a drága ecsetek a jók. Nem tudom már pontosan,hogy mennyiért vásàroltam, de kb 1000 Ft alatt volt.
Nagyon pihe-puha szőre van, könnyű tisztítani, és kezelni is.Nem hullik a szőre. 5*!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

rea3

2016. március 14.

Van egy tökéletes púderecsetem, amit imádok, de sajnos csak egy van belőle, és már nem is kapható. Így elég sok gondot okoz, ha mosásra kerül a sor. Ennek a nyűgölődésemnek anyukám fültanúja volt és gondolt egy nagyot a drága, megajándékozott ezzel az ecsettel. Nagyon aranyos gesztus volt, tehát örömmel köszöngettem. Viszont semmi jóra nem számítottam, ami be is igazolódott. Uramatyám mi ez már??? Úgy vedlik, mint nyáron a macskák és még szúr is. Alig várom, hogy megjöjjön a rendelésem, aztán odateszem, ahova való, kukába... Nem is, most azonnal repül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 14.

Fecni

2016. január 11.

Megvan mind a két változat, a fekete és a lila nyelű is, és jelentem egyformák. Ugyanaz az ebelin professional csomagolás, ugyanaz a forma. Térjünk is rá az ecsetre... pihi puhi tömött nagyfejű szépség, ebben az árkategóriában tökéletes. Nem vesz fel sok púdert, nem porzik, és eddig egyetlen szőrszálat sem hullajtott el. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

barbyka01

2016. január 11.

Nagyon szeretem, pihe-puha a szőre és nem hullik. Hatalmas fejével pedig pillanatok alatt végzek a púderezéssel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Kini1D

2016. január 9.

Nem hullik és jól lehet vele felvinni a terméket. Kicsit furcsán van megvágva de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

duracellnyuszi

2015. december 23.

Kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz jó, de pozitív csalódás volt! Nem szőröz, nem húz csíkot, könnyű tisztítani, ár-érték arányában szerintem kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

nicolebunny

2015. október 30.

Pihe-puha, profi kinézetű, könnyű használni, mivel szép formájú, sűrű és nagy. Pont elegendő port vesz fel, könnyű tisztítani, és ooolyan puhiii :) Először bevallom őszintén sajnáltam rá a pénzt, de mióta napi használatban van, látom, hogy teljesen megérte és sokáig hű társam marad. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Emme

2015. szeptember 24.

Hihetetlen ennyi jó véleményt olvasni a termékről :o Mostmár kezdem azt hinni,hogy az én példányom lett véletlenül elszúrva a gyártás közben :/
Távolról sem puha,szinte kaparja,karcolja az arcbőrömet :( pedig egy masszív,hosszú életű ecsetnek tűnik, de sajnos le kell potnoznom ... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

lujzi

2015. augusztus 13.

még a rózsaszín nyelű kiadásból van egy példányom. hatalmas a feje, és nagyon puha. vannak kétségeim a hatékonyságát illetően, néha az az érzésem, nem veszi fel/adja le kellőképpen a púdert, máskor viszont teljesen jónak látom az eredményt. mindenesetre megszerettem, örülök, hogy ráleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.