Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

senskin

2015. július 16.

Nem tudom meddig tart, előtte Rossmann -ban vásárolt fajta volt, de hullani kezdett, sokáig bírta. Most ezt vettem meg. Tömör, határozottan teszi fel a púdert. Közben nem maszatol és porol. Eddig megvagyok vele elégedve. Árban korrekt. Ha majd úgy dönt, hogy kihullik ez is a helyéről, akkor majd keresek mást! :)
UP: Mindig tisztítanom kell, különben használhatatlan. Lassan cserélnem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

UP: Mindig tisztítanom kell, különben használhatatlan. Lassan cserélnem kell.

natasa

2015. június 17.

Nagyon kellemes használni, jó puha. Nem vesz fel sok púdert, pont annyit, amennyit el lehet szépen dolgozni. 1-2 szál hullott ki, ennyi még belefér. Jól teljesíti a feladatát. Nem csodaszer, de attól még ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 17.

gothmarypoppins

2015. április 10.

A MAC Prep+Prime préselt púderéhez használom, eddig szuper, gyakori mosás mellett sem lazultak ki a szőrök. A tokja miatt vásárláskor büdös műanyag-szagú volt, két mosás után ez eltűnt, a tok meg kiszellőzött, praktikus benne szállítani.
Ár-érték arányban (kb. 2000 forint volt) is megfelelő.

Up: Egy hónap mindennapi használat után ahol a fej a nyélhez van illesztve, mozogni kezdett, pedig lefelé fordítva szárítom. Igaz, hurcolom magammal minden nap. A sörtékből keményen kettő szál hullott ki ez alatt, így ezen a téren nem panaszkodom. még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Ár-érték arányban (kb. 2000 forint volt) is megfelelő.

dodikah

2014. október 21.

nekem egyáltalán nem hullik hónapok szinte mindennapos használata után sem.. elég terméket vesz fel, nem túl kemény, és nem annyira tömött, hogy gond legyen vele.. nagyon szeretem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

asztromélia

2014. október 13.

Nagyon szeretem. Nézegettem az Essence-t, és a Rossmann márkájút is, de egyik sem tűnt túl strapabírónak. Őt választottam, nem bántam meg. Picit drágább volt, de évekig jó lesz. Kiváló minőségű. Minden nap használom BB fölé púderezéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

pahihenriett

2014. augusztus 20.

Nagyon jó! Csak ajánlani tudom. Egy normális ecsethez képes az ára tök rendben volt.
Nem visz fel sok púdert, csak épp annyit amennyi szükséges. Könnyen kimosható. Nagyon puha!!^-^
Eddig ez a legkedveltebb ecsetem! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Eddig ez a legkedveltebb ecsetem! :D

FerJuci

2014. augusztus 17.

Hónapok óta akartam egy jó púderecsetet és nem tudtam dönteni. Tegnapelőtt aztán úgy döntöttem, hogy nem érdekel, most az elsőt megveszem, aztán viszontlátásra! Hát szerencsés ötlet volt, mert ez az ecset számomra nagyon jó. Tömött, pont elég púdert vesz fel és annyira, de annyira puha...remélem nem fog hullani, mert nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Teo

2014. július 3.

Lila nyelűt vettem meg a kiárusításon nagyjából egy éve?!-lehet kevesebb. Imádom ezt is! Hihetetlen puha, nagy a feje, elegendő mennyiségű púdert vesz fel, szépen adja le a bőrömre, 2-pár mozdulattal kész is a púderezés vele. Egy szál sem hullott eddig belőle,ugyanolyan remek a minősége,mint amikor megvettem. A formáját is szépen tartja. 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Creme Brulee

2014. március 25.

Ebből is a lila nyelűt birtoklom. Jókor voltam jó helyen, pont akciózták amikor szükségem volt rá. Puha, masszív, abszolút nem hullik. Talán kicsit nagy a feje, vagy az enyém kicsi : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

skorpió

2014. március 21.

Nagyon szeretem!
Pont megfelelő mennyiségű púdert vesz fel, amit könnyen el lehet dolgozni vele. Nagyon puhák a szálai, jól esik, ahogy simogatja az arcom. Használom pirosítóhoz is, azzal is remekül dolgozik!
A mosást jól bírja, a szálai nem potyognak, a mérete miatt kézre áll, nagyon kényelmes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Nagyon szeretem!