Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kincsö

2014. március 1.

Nem rossz kis ecset,de kb.2 hónap használat utån lesett a feje :S hogy miért nem tudom !!? Ugyhogy igy csak egy 3ast kap...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

B.Sz

2014. január 26.

Elkezdtem gyűjteni ezeket az Ebelin ecseteket. Már van pirosító, korrektoros (lila nyelűek), két szemhéjpúderes ( az egyiknek a szőre picit hosszabb ) és most a napokban megvettem ezt a púderecsetet. Ecsethasználás szempontjából én még kezdőnek számítok, úgyhogy szerintem ezek az Ebelin ecsetek nagyon jók a gyakorlásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Nolee

2013. november 30.

A kiárusításon vettem, teljesen elégedett vagyok vele. Elég nagy, hogy 2-3 mozdulattal a felvigyem a púdert, és ilyen szépen még egyik ecset sem vitte fel a transzparens púdert. Eddig ha óvatlan voltam előfordult, hogy egy kicsit több púder jutott ide-oda, amivel el kellett pepecselni, de ezzel mindig sikerül szépen felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Viki-

2013. november 30.

Enyém lila nyelű , remélem azért nem rossz helyre írok . Nekem idàig csak két szàll hullott ki , remélem így marad . Szép nagy és tömött , gyorsabb vele dolgozni mint az essencessel .

Daisyyy

2013. november 15.

Most vettem, pár napja, nem rossz, de miért hullik a szőr belőle? Eléggé idegesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 15.

Lexiiii

2013. november 2.

Rengeteg púderecsetem van(mániákus vagyok:D), és ezt is imádom!
Nem hullik a szála, pihe-puha, jól tiszítható. Maximálisan elégedett vagyok vele!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Rengeteg púderecsetem van(mániákus vagyok:D), és ezt is imádom!

timibaby

2013. november 1.

Pihe-puha, tenyleg profi ecsetnek mondhato, nem hullik egyaltalan, az ara is nagyon jo, nemeteknel 5,49 euro.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Natalka

2013. szeptember 10.

Az enyém lila nyelű, de ezt leszámítva olyan, mint ez itt a képen. (ha kiderül, h rossz helyre írtam véleményt, átjavítom)
Kicsit nagynak találom a fejét, mindent összepúderezek vele, azt is, amit éppen nem szeretnék (szempillák, pirosítós-highlighteres terület :)), mert mindenhova porol. De amúgy nagyon puha, jól oszlatja el a porpúdert, és nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 5.

Remélem, nem tévedek az ecset típusát illetően, bár az enyém tiszta fekete színű, de egyébként így néz ki. Vadi új és katasztrofális. Egy felhordásnál úgy 20-25 szál szőr hullik ki. Visszatérek a régi ecsetemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 5.

fausztdori

2013. június 18.

Szeretem, szépen lehet vele dolgozni, a szőrök nem karcolnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Szeretem, szépen lehet vele dolgozni, a szőrök nem karcolnak :)