Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

b0rzi

2017. március 7.

Talán egyszer sikerült vele normálisan felvinni bármit is? Lehet sokat mondok. :D
Viszont legalább eszméletlen nehéz takarítani...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Viszont legalább eszméletlen nehéz takarítani...

MONI17

2017. február 14.

Ez egyszerűen borzalmas.... hullik, csíkoz... semmi jó tulajdonsága nincsen, az ára is nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

evelinee

2017. január 29.

Igaz még olyan 2 éve vettem ezt az ecsetet, de már az első használatnál hullott. Ahogy próbáltam meg eloszlatni az alapozót, úgy ragadtak rá a kiesett szőrök az arcomra, undorító...! Majd megpróbáltam kimosni, ki se jött belőle a termék, ellenben benyomódott az egész a nyelébe, úgyhogy végső kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

stiles

2016. október 27.

Életem legelső sminkecsete volt, szerencsére azóta már megszabadultam tőle - a legrosszabb sminkeszköz, amit valaha használtam. Nagyon tömött és kemény, nehezen lehet vele dolgozni, csíkozza az alapozót és egy idő után lehetetlen tisztítani, annyi smink ragad bele, ráadásul hullik is. Még azt a 2000 forintot sem éri meg, ha valaki ezen gondolkozik, inkább vegyen kozmetikai szivacsot vagy csak használja az ujjait alapozásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Viki-

2016. október 8.

Sokáig szemeztem vele, mert az eddig próbált alapozó ecsetek nem jöttek be. Hiába próbáltam több márka több modeljét is, reggel mindig inkább kézzel kentem fel az alapozót.
Aztán egy szép napon mégis a kosaramba landolt. Kellett egy kis idő, amíg összebarátkoztunk, mennyi anyagot vesz fel, hogyan oszlasam el. Utána viszont mindig olyan lett az eredmény, ahogy elképzeltem.
Majd most nem tudom mi történt, 1 szál kihullott belőle, gondoltam ez normális, belefér, márkásabb ecsetek többet szoktak elhagyni. Aztán rá 2 hétre, egyszere 5-6 szálat hulajtott el mozdulatonként. Végig simítottam, hogy mégis mi a franc van és szét hullott az egész. Peddig tényleg nagyon bevállt és szerettem vele dolgoznj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Gina89

2016. október 2.

nem egy rossz ecset, de tenyleg baromi kemeny es nagyon elkezdett kb egy honap hasznalat utan hullani a szore:( nemtudom, lehet nem kelloen tisztitom es ezt nem halalta meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

sal

2016. szeptember 5.

1 éve vettem kb. 3-4 használat után kidobtam. Nem lehet szépen eloszlatni vele az alapozót. Undorítóan csíkoz, kénytelen voltam utána szivaccsal javítani a végeredményen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Rebeka99

2016. július 21.

Eddig szivaccsal alapoztam, de már egy ideje vadásztam egy jó kis ecsetre, hát kipróbáltam ezt. Először azt hittem, hogy én vagyok a béna és azért nem sikerül szép finish-t készítenem vele, de ötszöri próbálgatásra sem sikerült sehogy sem, úgyhogy gondoltam elmosom és használom másra. Próbáltam korrektorozásra, kontúrozásra is, gyakorlatilag amire csak lehet, de rá kellett jönnöm hogy annyira tömör hogy semmire sem használható, jó nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

tellmeastory95

2016. július 8.

Nekem már van egy Ebelin alapozó ecsetem, de gondoltam kipróbálom. Szerintem nem túl hatásos, ezért inkább fixáló púder felvitelére használom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

reaC30

2016. július 5.

Hát nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne használni úgy, hogy működjön is. Totál kemény, mintha be lenne ragasztóval kenve. Iszonyat. Nem használom egyáltalán. Jól mutat az ecsetes tartóban, de ennyi. :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.