Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

Prenadte

2016. május 19.

Kellett egy alapozóecset és azt kell mondjam nagyon utánajártam a dolognak. (Úgy tűnik feleslegesen.) Több helyen is utánaolvastam milyet érdemes venni. Ilyen púderecsetem már volt és az nagyon tetszett, gondoltam biztos jó lesz ez az ecset is. Sokan írták itt, hogy nem jó és nem ajánlják, de én úgy voltam vele, hogy a púderecset annyira jó, hogy nekem ez kell. El is mentem a dm-be, kiadtam érte 2.200 szép magyar forintot. Nagyon izgatott voltam, de 2 használat után le kellett vonnom a következtetést, hogy mekkora idióta vagyok.
Szép az ecset, messziről most is tetszik. De rettenetesen sok szőre van, nagyon sűrű és csúnya vele az alapozás ráadásul el sem tudom dolgozni a terméket rendesen. Használgattam egy darabig (persze csak itthonra), mert ha már ennyi pénzt kiadtam érte akkor használjuk, de szerintem egy hónap se telt bele és úgy elkezdett hullani a szőre, hogy az nem igaz.
Jelenleg a fiókomban van, mert sajnálom kidobni. Azt a pénzt másra is el tudtam volna költeni. Sokkal jobb dolgokra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Mystery13

2016. május 12.

sajnos borzasztó...:( Nem elég, hogy nem lehet szépen eloszlatni vele az alapozót, még borzasztóan hullik is. Nem csak mosásnál, alapból is...Lehet, hogy az enyém selejtes, de nincs olyan alkalom, hogy pár szál ne hullna ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Vogue83

2016. május 5.

Ez az ecset egy borzadály! 1 hete használom, de ma kidobom az biztos! Alkalmatlan szépen eloszlatni a folyékony alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

LanaW

2016. április 14.

Alapozót nem használok, de a korrektorhoz és szemhéjalaphoz nekem nagyon bevált ez az ecset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 14.

ViviN

2016. április 7.

Ez egy KATASZTRÓFA. Pénzkidobás! Mintha sűrű körömkefével próbálnék alapozni, mosás után széthullott az egész, mondom még egy utolsó esélyt adok neki korrektorhoz, de pfff.... KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

magichand

2016. március 9.

Alapozóhoz még ki sem próbáltam, krémes pirosító, és kontúr eldolgozásához vettem, és arra baromira bevált. Nem hullik, nem szúr, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

kessi91

2016. március 6.

Update:
Haha, az első véleményt még akkor írtam, amikor nem volt még más alapozó ecset a kezemben. Azóta beláttam, hogy tényleg kemény, nehéz vele dolgozni, most már RT Expert Face Brush van ehelyett az ecseteim között:)

Én tökéletes tudok vele alapozót felvinni, úgyhogy boldog vagyok, hogy megvettem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Update:

Anittta

2016. február 10.

ez borzasztó... nekem nem hullott ki a szőre és nem is tört el, de olyan kemény, hogy szinte fáj a bőröm amikor használom. Nagyon nehéz vele szépen eldolgozni az alapozót, és időigényes is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Az alapozót nem volt egyszerű eldolgozni vele, de a szemem alatti korrektorozásra megfelelt. A szőre viszont 1 hónap után kihullott. Köszönöm, nem kérek több Ebelin ecsetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Petrappp

2016. január 14.

Nem tudom, hogy én vagyok-e béna, vagy az ecset rossz. Elég sokat kell bajlódni vele, és még úgy sem tudja igaznán szépen eloszlatni az alapozót. Nagyon merevek a szálak, bár 1-2 mosás után azért puhul az ecset. Az enyémből nem hullanak a szálak és a nyele se jött szét, de nem kellemes ezt a durva érzetű ecsetet használni az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.