Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

kovacsrekaa

2015. szeptember 9.

Regota vagytam szivacsra vagy ecsetre, vettem mind a kettot. A szivacs nem valt be, az ecset sem. Igazabol azert szerettem volna, mert en mindig rohanok es ugy gondoltam ha ecsettel vagy szivaccsal sminkelek, gyorsabb. Hat nem.. Ez az ecset katasztrofa. Ha az arcomra pottyozok, es azt kenem el akkor csikos. Ha a kezfejemre nyomom a bb kremet, akkor szep csak majdnem ketszer annyi bb kell. Illetve, valamennyit el is nyel. Nem az igazi ez az ecset sajnos... Meg ahogy kenem, ugy huzza a bort es nagyon bele nyomja a rancokba a bb kremet, mert kezzel sokkal szebb az eredmeny.. Legalabbis nekem. Mosni sem olyan egyszeru, szerintem. Az ebelines kis arctisztito kornggal sikalom, de alig jon ki belole a cucc. Ahogy kimostam, mar hullot is a szore.. Idot nem nyertem, szamomra ez kidobott 2200 forint volt.. Mar banom, de hasznaltan ugye nem veszik vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

emcuscicus666

2015. augusztus 13.

Nem igazan szeretem az ecseteket alapozashoz, am valamiert ezt megis megvettem. Eleinte mukodott, gondolkodtam is, hogy mas markaktol beszerezek kulonbozo alapozoecseteket, hatha meg tudok baratkozni veluk. Sajnos nem nem nem es nem mukodik. Hullik a szore, csikos lesz a vegeredmeny, es rengeteg termeket felvesz. Egy ido utan mar mosni is nehez, mert alig jon ki belole az alapozo. Borzalom. Kap 2*-ot, mert ket hetig mukodott nagyjabol.
Kezzel a legkonnyebb felvinni az alapozot, barki barmit mond. Az ecsetet meghagyom azoknak, akik lustak kezetmosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Nyufika

2015. augusztus 3.

Eddig minden Ebelin ecsetről amit vettem jó véleménnyel voltam, na de ez... valami borzalmas! Kb. két használat és egyetlen! tisztítás után (pedig nagyon vigyáztam közben) először csak baromira lötyögött, majd következő használatkor kettéjött a nyele! Alapozáshoz túl kicsinek, korrektorozáshoz túl nagynak találom a fejét. Nekem is ilyen hülye, idegesítő sercegő hangot adott ki használat közben és csíkoz mellette. Valamint iszonyat sok festéket szív magába. Azért a pénzért amit elkértek érte igazán többet vártam volna...teljes pénzkidobás.

Update 2015.08.03.: Egy darabig nem használtam, de most még így fél nyéllel elhasználgattam BB krém felvitelére, de utolérte ezt is a végzete. Mint sokaknak, nekem is baromira elkezdte hullatni a szálait, pedig kb.összesen háromszor-négyszer volt mosva, és akkor is nagyon óvatosan, fejjel lefelé szárítva. Márciusban vettem ezt a förmedvényt, azt gondoltam sokkal többet fog bírni. Azóta van már minőségi ecsetem, amit imádok. Mínusz öt csillagot adnék rá ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Jolles

2015. július 28.

2200 forintért vettem meg, bár ne tettem volna! Kb. 1-2 hétig szépen tette a dolgát, aztán utána elkezdett vedleni. Nyilvánvalóan nem normális dolog, hogy néhány használat után megritkuljon, pláne hogy úgy hulljon a szőr belőle, mint a kutyámról vedlési időszakban. Borzalmas! Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

vargakrisztina1225

2015. július 27.

az itteni vélemények alapján kicsit féltem tőle, de nem találtam más, azonnal beszerezhető nem csillagászati összegbe kerülő ecsetet
nagyon elégedett vagyok vele, először nem volt könnyű dolgozni vele, de meg lehet szokni
néha csíkoz kicsit, de nem vészes, és attól is függ, h milyen alapozót használ az ember
a szőre még szerencsére nem hullik, remélem nem is fog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

a szőre még szerencsére nem hullik, remélem nem is fog :)

rizspufi

2015. július 14.

Mivel az első ecsetem még nem sok összehasonlítani való alapom van. Elég megosztóak az itteni vélemények, úgyhogy kicsit féltem tőle, de egyelőre tetszik, kicsit tömör, meg nekem mintha egy kicsit kicsi lenne, de szépen lehet vele dolgozni, nem csíkoz. Valóban sok alapozót felvesz, ez nem tetszik. Remélem a szálait nem kezdi el hullajtani nagyon gyorsan, mert akkor kitépem a hajam. :D Már kacsingatok más ecsetek felé is, de egyelőre még kitapasztalom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

svekits

2015. július 12.

Hát ez elég gagyira sikerült. A H&M-es ennél olcsóbb ecsetem sokkal jobban működik, mint ez. Nagyon műanyag tapintása van, jaj, nem is tudom, mit mondjak, szörnyen rossz. Horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

hajnalcsillag

2015. június 6.

BORZALMAS!!!! Teljes pénzkidobás volt, néhány mosás után olyan döbbenetes mértékben hullik, hogy egyszerűen használhatatlan. 2200 Ft-os ecsettől azért ennél egy kicsit többet várnék. Azt hittem megúszom ezt a hullást, mert az első pár mosásnál nem volt gond, de most ijesztő... kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

sky

2015. június 3.

Masszív, tartós, tömött ecset, kicsit vastagabb taklonból, mint kellene. Emiatt kissé csíkoz, de ha finom és kicsi, körkörös mozdulatokkal dolgozol vele, szép eredményt produkál. Picit több anyagot vesz fel és kevesebbet ad le ismét, mint mondjuk egy Sigma, de az áráért nem is vártam többet. Én nagyon jól tudom használni pici és csontos arcon, gyönyörűen leköveti a kontúrokat. Azt elismerem egy kerek, nagyobb méretű arcon macerás és hosszadalmas procedúra lenne az alapozás naponta....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

katus92

2015. április 14.

Iszonyat ez az ecset. Furcsa kemény szálú, túl merev és serceg amikor használom. Alapozóhoz szerintem alkalmatlan, egyrészt csíkoz, másrészt túl kicsi a mérete hozzá, túl sok időt vesz igénybe. Korrektorhoz még elmegy, de erre a célra jobb a szintén Ebelin szivacs. Egyébként az enyémnek nem hullik a szőre, bírja a mosást. Emiatt legyen 2 pont, de számomra pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.