Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

forraine.timea

2015. március 21.

Update: 2015.03.21. Úgy látszik az én ecsetemet is utolérte a végzete, sajnos csomókban kezdett el hullani a szőre.

Ausztriában vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Sokkal szebben lehet vele alapozni, mint az Artdeco-s lapos ecsettel. A tartósságról még nem tudok nyilatkozni,mert csak 3 hete használom. Ár-érték arányban 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Lyah

2015. március 17.

Nekem nagyon bejött ez az ecset, pedig nem szeretek ilyenekkel vacakolni. Be kell, hogy lássam, látható a különbség az ecsettel és a kézzel alapozás közt. Nem sminkelek sűrűn, úgyhogy amire nekem kell, arra elég, ennél többet nagyon fájna kiadni egy ecserért. Fogok venni tartalékot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Panda

2015. március 10.

Nekem nem hullik a szőre, igaz első alapozó ecsetem (nem érzem úgy , hogy ezek után lesz másik) de szerintem igen kellemetlen használni arcon, mintha egy kicsi kefével dörzsölném.. és meg sem közelíti azt az eredményt amit mondjuk kézzel való eldolgozással elérni szoktam...egy vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

N.A.

2015. március 10.

Hát azt hiszem sikerült az egyetlen hibás darabot kifognom. Az utolsó darab volt a polcon, láttam hogy picit meg volt nyomódva, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Kellett volna. Amiatt, hogy deformálódott a feje, csomókban hullanak belőle a szálak, az élmény nagyjából olyan, mintha 12 vedlő szürkésfehér macska boldog tulajdonosa lennék. Amúgy erős gyanúm, hogy amúgy jó eszköz lenne ez, csak így elég érdekes..
Teszek még egy próbát vele, veszek egy újat, hátha csak pechem volt pont ezzel a darabbal.

Khadris

2015. február 24.

Kaptam egy ilyet Németországból, jó minőségű, könnyű vele dolgozni, nagyon szerettem, aztán egyszer véletlenül beleesett egy mosdónyi vízbe, és mire kihalásztam, elengedett a ragasztás és kihullott az összes szőre. Nagyon haragudtam, és kb. két hónapja szenvedek az Ebelin lapos alapozóecsetével, de nem sikerül összeszoknunk, úgyhogy ma vettem még egy ilyet. Megkapja a max. csillagot, mert nagyon jó ecset, vigyázni fogok rá, mert nélküle sokkal melósabb és idegesítőbb az alapozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

B.Sz

2015. január 26.

Meg vagyok elégedve ezzel az ecsettel. Amikor megláttam a DM-ben, úgy éreztem meg kell vennem, mert ha másnap megyek vissza érte, akkor tuti elkapkodják. Mosás után nekem szerencsére nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

beatx0415

2015. január 16.

Nekem ez az első alapozó ecsetem, 2200 FT-ért vettem a Dm-ben. Nem használom régóta de nekem nagyon bevált. Puha, tömött és amikor felviszem az alapozót nem csíkoz. Az egyetlen problémám vele hogy nagyon pici a feje :D ( de amúgy is alapozó és korrektor ecset és ha valaki a korrektor eldolgozásához használja ahhoz még tökéletesebb). Eddig nekem nem volt gondom azzal hogy hullajtja a szálakat ( egy sem esett ki, még mosáskor sem). Szerintem egy nagyon jó ecsetet főleg azoknak akik még csak ismerkednek az ecsetekkel de nem akarnak nagy összegeket áldozni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

shinigami:3

2014. december 18.

November 3.:Én ma vettem meg. Próbálgattam és arra jutottam hogy Manhattan Easy Match Make Up-all volt a legjobb. Nekem abszolút nem csíkoz. Majd kíváncsi vagyok pár hét múlva hogy tényleg annyira hullatja-e a szőrét mint mondják.
December 18.: Szóval én nem minden nap használtam de azért elég gyakran. Nem túl sokszor mostam. Maximum 3 szál esett ki belőle. Amennyiért vettem azt bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

timibaby

2014. december 8.

El is felejtettem ertekelni...sajnos par mosas utan, egyben kijott az osszes szala....pedig szerettem, alapozohoz, konturozashoz, mindenhez :( Ha eloszor a borre viszitek fel az alapozot, es vele csak eldolgozzatok, akkor szinte alig szivja magaba az alapozot. Sajnalom, hogy en igy jartam vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

d-i_n-a

2014. december 8.

Én nagyon szeretem kontúrozáshoz vettem..viszont porállagú alapozót is szoktam vele használni...nagyon szépen sikerül beledolgoznom a bőrömbe...Elég kicsi ahhoz a feje, hogy az arcom minden részét tökéletesen eldolgozzam vele..én ajánlom :) Többször fürdött már...nem esett ki egy szál sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.