Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

lzsoficim

2014. július 11.

Sikerült Ausztriában beszereznem, de egyáltalán nem vagyok megelégedve vele:(
Rengeteg alapozót vesz fel, de nem adja le rendesen, pazarlás vele az alapozás. Ráadásul mivel nagyon tömör, húzza a bőröm, ahogy dolgozom el. Próbálok rájönni, hogy mire használjam, eddig a leghasznavehetőbb alkalmazás, ha felpöttyintem a korrektort a problémás helyekre és ezzel dolgozgatom el, de nem az igazi:( Annyira megörültem,mikor láttam a polcon, de kár volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Sikerült Ausztriában beszereznem, de egyáltalán nem vagyok megelégedve vele:(

zsizska

2014. július 5.

3,5 euróért vettem németországban. Nagyon szépen alapoz, a lenti vélemények alapján nem tudom mennyire lesz tartós. Várom hogy itthon is megjelenjen a kollekció.
Update: egy hónap használat után hullik a szőre mint a nyavaja, pedig ugyanúgy tisztítom mint a Real Techniques ecseteimet (abból 1 szál sem hullott ki). Van egy másik ecsetem, meglátjuk mi lesz azzal. Szerintem senki ne bánja, hogy nem lehet itthon kapni. Habár tényleg nagyon szépen dolgozik, de ha egy hónapot sem bír akkor pénzkidonás. Inkább pár hónapig tegyétek félre ezt az összeget és vegyetek jobb minőségű ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

Judiit

2014. május 12.

Esik szanaszét, csomókban hullik a szőre. Ennél azért többet kellene bírnia.

2013. július 26.
Nos mivel nálunk egy DM-ben sem találkoztam, így szlovák oldalon tettem vele próbát. Jelentem szlovák DM sokkal több dolgot tart, mint a magyar. Nálam egy darab szőrszál sem hullott ki az ecsetből. Korrektül oszlatja az alapozót, körülbelül mint a Shiseido 8000 Ft-os ecsete . Szintetikusak a szálak, így az alapozót nem is szívja úgy magába, mint a természetes szőrből készültek . Én imádom az ilyen kisfejű kerek ecseteket, mert elér ahova kell. kis mozdulatokkal dolgozom és semmi csík. Egy szóval megéri 5,49 euro-t .Szerintem olcsóbb kint még az ecset is, mint amiket itthon láttam.
Kicsit változtatok a véleményemen. Alapozó függő, hogy mennyire használható az ecset. Van amivel annyira nem boldogul. Még mindig a Shiseido a legtutibb ecsetem . Ennek ellenére marad az 5 csillag az ár-érték arány miatt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 12.

2014. május 12.

Esik szanaszét, csomókban hullik a szőre. Ennél azért többet kellene bírnia.

2013. július 26.

Kriszti.B

2014. április 20.

Nagyon tömött és puha szállakból áll, ezért kifejezetten kellemes a használata.
Ahogy elöttem is írták, az ár-érték aránya szuper, nekem talán összesen egy szál hullott ki belőle, mióta megvan.
Néha csíkosra sikerül vele az alapozás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Nagyon tömött és puha szállakból áll, ezért kifejezetten kellemes a használata.
Néha csíkosra sikerül vele az alapozás

sugar bunnie

2014. január 22.

Régóta fáj a fogam arra a bizonyos nagybetűs ecsetre, de 9000 ft-ot igencsak sajnáltam érte. Aztán kipróbáltam ezt az ecsetet. Teljesen meg vagyok vele elégedve, foltmentesen, csíkmentesen lehet az alapozót, korrektort felvinni! Olyan szépen eldolgozta az alapozómat, mintha kifotosoppolták volna az arcom! Eddig egy szálja hullott ki, remélem,tartani fogja magát a drága. Számomra tökéletes!

Up.: pár hónap, és szinte mindennapos használat után megadta magát... A közepe tisztítás után megkeményedik, használhatatlan, csíkoz, rengeteg alapozót felvesz... Azota beújítottam egy másikat, mert tényleg nagyon jó, de az előző kukában landolt.... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Szaszmancs

2014. január 3.

Bécsben jártam és sikerült szert tennem erre az ecsetre 3,5 euróért. A sajnálatosan elhalálozott RT alapozó ecsetemet szerettem volna pótolni ezzel. Hát, ha pótolni nem is tudja, de ideiglenesen megteszi. Nagyon jó minőségű szintetikus szálakból áll, tömött, csíkmentesen eloszlatható vele az alapozó, nem hullik, szóval szinte minden tökéletes, egyedüli problémám vele, hogy nagyon kicsi a feje, ezért lassan lehet vele haladni. Persze ezt már ránézésre is látni és a leírás is utal rá, szóval nincs harag. Tény, hogy nagyon precíz, ezért, ha precizitásra vágyunk, akkor tökéletes, de azért tartsunk egy ecsetet a sietős reggelekre is. (Erre a célra be kell szereznem egy újabb RT-t). Az ár érték arány szuper, nem értem miért nem hozzák be ide is a jó dolgokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

reku87

2013. november 19.

Megvettem, nem jött be. Hullatja a szőrét, túlságosan is beszívja az alapozót, így már nem is használom, csak végszükség esetén. Azt hittem, ez is olyan jó lesz, mint a korrektor ecset, de tévedtem. Nem érte meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

tsz391

2013. november 15.

Tetszett , ahogy dolgozik , nyáron vettem egy ilyet kipróbálni , milyen egy alsóbb kategóriás ecset , meg is lepődtem . DE elkezdett 1 hónap után hullani elképesztően a szore pedig azért használtam mellette más ecsetem is ... Soooot ...pedig figyelek a tisztítása , nálam ezek külön ritualek :) lehet kifogtam egy rossz darabot , de használhatatlan lett :( vettem meg ebbéli es korrektor ecsetet , annak halistennek mai napig semmi baja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

matine91

2013. november 11.

nem köntörfalazok, Natali E mindent elmondott erről az ecsetről, tegnap óta használom és imádom. Az alapozót annyira de annyira csodálatosan oszlatja el a bőrömön, hogy szinte semmi sem látszik, nem vesz fel sok alapozót. Kicsit macerás volt első alkalommal a használata, mert nem találtam el a mozdulatokat, minden furcsa volt, de amilyen végeredményt produkál, az hihetetlen. Nagyjából 4-5 €-ba kerül a német DM-ekben, eszem ágában nem lenne drágább ecsetet vásárolni, amikor az Ebelin is baromi jót dob a piacra. A csomagolása is tetszett, ha kiveszem a papírt, akkor ecsettartónak is tudom használni!

UPDATE
Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert borzalmasan hullik a szőre, pedig nagyon odafigyeltem a tisztításkor. :( Mindenesetre még mindig messze a legjobb ecset ami valaha is megfordult a kezemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

UPDATE

ribizli

2013. július 5.

Valóban nagyon jó vele dolgozni, nemrég próbáltam ki, de első alkalommal legalább 10-15 szál kihullott, elég kellemetlen az arcról szedegetni, remélem ez csak az én selejtes példányom hibája, és nem ilyen az összes, mert megpróbálkoznék egy másikat is venni, hátha...

Ok, nem egy 5000-10.000 ft-os csodaszer, úgyhogy nem is vártam sokat tőle, sem minőségileg, sem tartósságilag, 3 csillag, de felpontozom, ha következő alkalmakra abbahagyja a vedlést.

Update: Miután az első körben kihullatta az össz távozni vágyó szőrét, így a továbbiakban már szépen lehet vele dolgozni, esetleg alkalmanként 1-2 ha kiesik, akkor sokat mondtam. Belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.