Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

LadyDeath

2021. április 26.

Ez volt az első satírozóecsetem, szóval jó pár éve a birtokomban van, és még mindig tökéletes. Rendszeres mosás mellett sem hullik a szőre, nagyon puha és ami a legfontosabb: szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

gabriella2121

2020. április 28.

Tökéletes kis ecset. Rettentő olcsón lehet hozzájutni, cserébe akár hónapokig - évekig tartó ecsetet kapunk. Mosást szintén tökéletesen bírja, nem hullik, nem esik szét. Ami viszont még ennél is szuperebb, hogy gyönyörűen is satíroz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

fancsisz

2020. január 16.

Ez az egyik kedvenc ecsetem. Nagyon könnyű vele dolgozni, puha, nem szúr, a mosást is tökéletesen bírja, egyáltalán nem hullik.
Igazából nagyon sok Ebelin ecsetem van, és sosem csalódtam még bennük.
Szerintem abszolút megéri ilyen ecseteket venni, mert szuper a minősége, és pénztárcabarát is! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Igazából nagyon sok Ebelin ecsetem van, és sosem csalódtam még bennük.

manna14

2019. december 14.

Bevallom nem gondoltam volna, hogy ilyenre is szükségem van, a Krémmánián tűnt fel, és nagyon örülök hogy megvettem, mert tökéletes! Nagyon puha, könnyedén lehet használni és természetesen összesatírozza a színeket. Pont jó, hogy szépen elegyengessem a sminkem, hogy minden még finomabb és természetesebb legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Kremcica

2019. november 17.

Meglepően jó, pénztárcabarát ecset. Kellően tömött, puha, szépen felveszi a festéket. Nem hullik, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

yukari99

2019. október 10.

Nagyon jó kis ecset, az ára se rossz. Jó sok szőröcske van benne, én elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Lina14

2019. augusztus 24.

Puha, szépen satíroz, nem szúr és nem is hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Puha, szépen satíroz, nem szúr és nem is hullik.

HChristelle

2019. július 19.

Sosem csalódtam az Ebelin ecsetekben. Általában puhák és egyszerű velük dolgozni és még sok mosás után is egyben maradnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Bee028

2019. június 18.

Nekem egy picikét szét áll, de teljesen jól használható. Egy picit nagy a feje számomra, de összemosni a színeket tökéletes, ha intenzívebb színt akarok akkor másik ecsethez nyúlok a szemhéjam külső részén például, de egyébként kifejezetten szeretem, ár-érték arányban kiváló, semmi panaszom nincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

2019. június 7.

Nem volt még high end ecsetem,csak ez.Elégedett vagyok vele,viszont önmagában nem elég precíz a vastag fejrésze miatt,így levonok egy csillagot.
Update: A feje túl vastag volt,ezért nem voltam teljesen elégedett.Picit körbenyírtam és így már tökéletesen működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.