Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatanyag-, szinezék- és parfümmentes.

Kiszerelés: 20 db

asztromélia

2016. április 9.

A taskamban hurcolaszom arra az esetre ha meg szeretnem torolni a kezem. Nagyon szeretem, illatmentes es elegge nedves. Ha megszard a kezem nem marad ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Sz.Brigi

2016. február 21.

Szornyu..soha tobbet
Nem nedves ... hasznalhatatlan volt szamomra.. alig vartam, hogy elfogyjon..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Szornyu..soha tobbet
Nem nedves ... hasznalhatatlan volt szamomra.. alig vartam, hogy elfogyjon..

JucMagic

2015. szeptember 12.

Hát nem tudom hogy melyik összetevőjétől égette az arcomat.. azért vettem meg hirtelen felindulásból mert gyorsan kellett egy, de nem gondoltam volna hogy ennyire pocsék lesz.
Elég érzékeny a bőröm, szóval nem mindegy mit kenek rá, de ez valami botrány.. aki teheti inkább ne vegye meg sminklemosásra, mert nem marad arca ha érzékeny a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

sisu69

2015. január 22.

Mindig újraveszem :) Igazán multifunkcionális termék: a sminkeltávolítástól az állatok tappancsának törölgetéséig mindenre alkalmas, ráadásul kis helyet foglal, ami utazáskor különösen hasznos tud lenni. A csomagolás korrektül záródik, így a kendők nem száradnak ki. Nálam az illatmentessége is külön pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

natasa

2014. február 26.

Kéztörlésre használom, kiválóan teszi a dolgát: pont annyira nedves, amennyire kell, semleges illata van, jó puha és jól tisztít.

Módosításom: Már másodjára áztatta el a táskámat a semmirevaló csomagolása miatt. A visszazárható kiszerelés kecsegtető lenne, de ez inkább vissza nem zárható, mert nem ragad vissza a kis fülecske, így a táskámban simán kihullanak belőle a nedves kendők .
Cipőtisztítónak fokoztam le. Csillagmegvonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 26.

Cipőtisztítónak fokoztam le. Csillagmegvonás.

MPetra

2013. december 27.

3 órája vettem 1 csomag nedves kendőt, kiprobáltam és az első darab egyáltalán nem volt nedves, kivettem többet és semmi...szerencsére csak a 25ös kiszerelést vettem meg, pedig nagyon agyaltam a 150db on!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Kisu

2013. november 12.

Szemsminket mostam le vele,az első pár használatkor semmi baj nem volt vele,de kb a csomag fele már néha piszkálta a szememet,nem csípte effektíve,csak kellemetlen érzést hagyott.Nem hiszem,hogy olyan nagyon kiszáradt volna a végére,egyrészt egész gyorsan elhasználtam,másrészt pedig nem éreztem jelentős változást a nedvességében.
Összességében nem rossz,méretre,illatra,nedvességtartalomra nézve teljesen okés,csak valamiért félúton elromlott valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

cirmok

2013. szeptember 20.

Alapdarab, szerintem eddig azért nem is írtam véleményt, mert olyannyira alapvető kellék itthon, hogy már meg sem látom. Ez már az újabb csomagolás, a tartalom nem változott a régebbi verzióhoz képest. Itthon is használjuk, és utazáskor is, kéztörlés, végszükség esetén arctörlés, menzesz+utazás, ilyesmi. Az egyik legmegbízhatóbb termék a nedves törlőkendő kategóriában, nem szeretném leváltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Diglycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.