EcoTools

Ár:   $9.99   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: kalcsicskitti, Módosítva: 2014. október 27.

Ár:   $9.99
Kategória:   Ecsetek

Pandácska

2013. július 24.

Sajnos nekem nincs ilyen jó véleményem az Ecotools ecsetekről. Egy másik szett van meg, de nem igazán tudtam megszeretni egyik ecsetét sem. Puhák, nem hullanak, olcsó, hogy valamit jót is írjak. Jóindulattal adok neki 4-est, mert látom, hogy sokan szeretik. Talán bennem van a hiba, hogy nem lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

fsara

2013. július 19.

Én is ebayen jutottam hozzá, nevetségesen olcsón. Sok véleményt olvastam, mindenki írta hogy puha, jó vele dolgozni, de azért bennem volt a félsz. Szerencsére alaptalanul, mivel tényleg hihetetlenül puhák és jó minőségűek. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 19.

turquoise_pianist

2013. június 1.

ebayen vettem, nagyon szeretem, jó minőségű, puha ecsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 1.

ebayen vettem, nagyon szeretem, jó minőségű, puha ecsetek.

zazi

2012. december 1.

én is ebayről vettem, egyik legjobb vásárom, a tasi az utazóneszesszerem azóta, benne a minikabukival. nagyon jó puha a szőrük, a minikabukié a legpuhább, a többi kicsit keményebb, de nem vészes, az egyetlen, amit kevésbé tudok kihasználni, az a satírozóecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

babciika

2012. november 18.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Ár-érték arányban verhetetlen ecsetek, nagyon puhák, és hogy earth-friendly a kidolgozás nagyon klassz dolog! :) További klassz kis ecseteik is vannak, érdemes utánuk böngészni, én beszereztem tőlük további darabokat is - nevetséges áron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

kalcsicskitti

2012. november 3.

ebay-en szereztem be..és azóta is imádom..minden nap használom és nagyon jó szolgálatot tesznek..puhák..tömöttek :) és a méretük is praktikus :) meleg szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

orban.klaudia

2012. szeptember 15.

Én e-bayen rendeltem, ezt is és a másik készletet is, nagyon szeretem őket! Olcsó, jó, jól használható, utazáshoz is alkalmas, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Yndre

2012. július 12.

Nagyon szeretem ezt a készletet. Nagyon jó minőségűek és kellemes az ecsetek tapintása. Puhák, de mégis kellően tömött a fejük. Könnyű tisztán tartani is, egyáltalán nem hullik vagy ilyesmi. +1 pont amiért teljesen újrafelhasznált és környezetbarát anyagokból készült (bambusz, műszőr, újrafelhasznált alumínium, kezeletlen pamut).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.