Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illat kategória: Virágos

Fő Illatjegyek: rózsa, ibolya, kamilla, galbanum, ámbra, vanilia

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Yza

2014. február 10.

Friss, édes, és tartós illata van. Én is 12-13 éve használtam, de imádtam. Barátnőm is ezt használta, és rajta egészen más, valahogy jobb vagy töményebb volt, mint rajtam. Emlékszem, buli másnapján is éreztem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Erika80

2013. december 21.

Én nagyon szeretem ezt az illatot. Csöppet sem tartom erősnek, tolakodónak, sokkal inkább szerénynek. Kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

szerpentin_b

2013. november 8.

Tény kiállja az idő próbáját. Az illata nekem kicsit erős de nem kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Tény kiállja az idő próbáját. Az illata nekem kicsit erős de nem kellemetlen.

x

2013. június 17.

Újabb update: megkapja az 5 csillagot, jobban tetszik, mint korábban, és külön érdem, hogy nem romlott meg több, mint 10 év alatt sem, pedig otthon elég melegben volt a szekrényben. Nem hittem volna, de tetszik. :)

Update: na újra megszaglásztam, most már tudom pontozni is. Tök kellemes, nem igazán én vagyok, ennyire nem vagyok rózsaszín, de könnyed és barátságos, jobb, mint amire emlékeztem, mert az emlékeim nem valami jók, de ez nem az illat hibája.

Emlékszem, gimi vége felé járt, alig volt valami pénzünk, de nagyon vágytam rá, hogy illatozzak, így vettem ebből egy 100 ml-set egy ezresért. Végül is rózsaszín! Azt hiszem, nem igazán jött be, de rózsaszín volt és népszerű, és még én is meg tudtam engedni magamnak.

Hazamegyek, édesanyám szegény :D :D :D "Ha már veszel, miért nem valami jót?" Hű de nem tetszett neki...
Nem tudnám pontozni, mert már nem emlékszem rá, majd megszaglászom, ha hazamegyek. A gimis koromból csak olyan emlékeim vannak, amiket jobb nem felidézni, a legtöbbet már ki is öltem az emlékezetemből, így ebből is csak a varázs maradt meg, hogy annyira szeretnék valamiben illatozni, és erre szépen le is csaptam.:) De mindenképpen megszaglászom majd, egy csomó mindennel együtt, ami otthon van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

mili

2012. december 27.

Nem tartozott a kedvenceim közé, nem is tudom miért is vettem meg. Aztán pár évvel később előkerült egy régi dobozomból, és elhasználtam, de megbarátkozni nem tudtam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 27.

Wiikii

2012. november 1.

Nem gondoltam, hogy ezt is megtalálom itt. Egyszer ajándékba kaptam még tiniként, szerintem pont ez volt az első parfümöm. Nagyon szerettem, a spray-je még most is megvan, néha nosztalgiázok kicsit. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

ayer02

2012. szeptember 8.

Tini korom parfümje :) fogalmam sincs mennyi üveggel használtam el belőle de jó párral az biztos, az illatát mai napig fel tudom idézni, mondjuk annyi használat után nem is csoda! :P Tetszett ez a többségtől eltérő külalak, de ma már nem tartanám túl praktikusnak főleg utazás szempontjából! 1üveg meg is van még valahol a szekrényemben rejlő kacatok között....jó néha-néha rábukkanni s felidézni azt az időszakot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

kriszta852

2012. június 27.

Évekig használtam, ez volt a kedvencem tizenévesen.Szerintem Cerruti egyik parfümjére hajaz,de nem vagyok benne biztos.Jó pár üveggel elhasználtam aztán eltűnt.Mostanában látom viszont a polcokon.Már nem tettszik.Ahhoz képest,hogy koppincs nagyon tartós.Virágos szappanos illat.Az emlékek miatt 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

hannus.senator

2012. június 27.

Nekem is Édesanyámat juttatja eszembe! Ha hiányzott, vagy ha egyedül éreztem magamat én is ezt a parfümöt szagolgattam! :')))) Ha valahol látom, tuti veszek egyet, mert már csak itt-ott elvétve lehet kapni, és engem is egy keserédes korszakra emlékeztet! De az idő megszépítette már... :) Akkoriban kezdtünk építkezni, és minden pénzt arra tettek félre a szüleink, mindenen spóroltak, csak rajtunk, a gyerekeiken nem - annyira szerettek minket. Jól eső érzés tölt el, már akkoris, ha csak meglátom az üveget, hát még ha az illatát érzem! Mindig boldog leszek tőle! :') Szerintem igenis kellemes, finom illata van, egyáltalán nem öreges!!!
Szerintem némelyik mai "tini" parfümmel is simán felveszi a versenyt! ;) (Ha valami nagy márka illata lenne, akkor ugyanúgy használnák most is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Ella

2012. június 26.

Szerintem annyira nem rossz. 11 évesen kaptam a nagymamámtól, a 22 éves unokatestvérem karácsonyi ajándéka is ez a parfüm volt (szerintem ő is fiatal volt még hozzá). Nagyon, de nagyon töménynek éreztem, meg hát nem tiniillat, valljuk meg. Aztán rájöttem, hogyan kell használni: fújni a levegőbe és átsétálni alatta. Még egyszer megismételni. És nekem így tökéletes volt. Persze akkoriban csak az Impulse dezodorok Zen és Spice Girls illata díszelgett a tükröm mellett, és persze a Constance Carroll Trinket (később már a Lucci Lucci is). Nem állítom, hogy kifinomult, elegáns illat, de akkoriban nem számított nagyon égőnek. Mostani fejjel visszagondolva kettes-hármas, de inkább kettes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.