Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illat kategória: Virágos

Fő Illatjegyek: rózsa, ibolya, kamilla, galbanum, ámbra, vanilia

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Edi001

2012. június 20.

Anyukám kedvenc illata! Kiskoromban furcsa illatúnak tartottam, de mára már kellemes illatúnak tartom és néha használom, de nem ez a kedvencem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

miraclum

2012. június 20.

Ez a parfümnek nevezett akármi olyan nekem a parfümök között, mint amikor egy rózsákkal teleültetett gyönyörű kertben a szép kovácsoltvas asztalkán a józsin megvett legrondább mű rózscsokor virít a vázában. Ilyen nincs, de ez a lötyi mégis van/volt. Volt idő, amikor elég sokan használták ezt, mivel olcsó volt aszerint fújkálták a mennyiségeket elfelejtve (ennél a parfümnél a nulla a legjobb mennyiség), gyakran a rosszullét kerülgetett már. Az évekkel ezelőtti népszerűsége érthetetlen számomra. Borzalmas, tolakodó illat. De szerencsére eltűnt.
Úgyhogy nekem csak a gyomorkavargást idézi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Úgyhogy nekem csak a gyomorkavargást idézi.