Egyéb

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andreaszabo, az összetevőket feltöltötte: lilla2003, Módosítva: 2022. május 16.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patika
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A háromszínű árvácska kivonata belülről támogatja a bőr egészségét, segít a bőr megfelelő állapotának fenntartásában és javítja a száraz bőr állapotát. A niacin összetevője hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez, valamint cink összetevője hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához, továbbá szerepet játszik a sejtosztódásban. A zöld tea és gyermekláncfű gyökér kivonat összetevői támogatják a szervezetet a szabadgyökök elleni védekezésben. A B6-vitamin pedig részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lili82

2021. január 11.

Nekem nagyon nem vált be. Az első doboz után mintha javult volna a bőröm, de a második doboz után sokkal rosszabb lett, mint volt. Később újra elkezdtem előlről, de ugyanúgy jártam. Nekem pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 11.

Edinaena

2021. január 3.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Gyógynövényes illata van a tablettának. :))))) Viszont a pattanás elleni hatása elég csekély ! Sajnos nekem nem vállt be .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

Yerzinia

2021. január 1.

Talán amikor szedtem kevesebb gyulladás volt az arcomon és mintha kevesebb acne jelentkezett volna az arcomon. Ahogy abbahagytam a szedését a hatások elmúltak. A változás amit okozott nem volt számottevő, megéri kipróbálni, de nem látok olyan változásokat, amiket ennek a terméknek köszönhetnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Jorsolya84

2020. december 26.

A 2. Doboz végén járok.
Az első dobozt napi 1 szemmel szedtem, jobb lett a helyzet, de nem sokkal.
Viszont váltottam napi 2 szemre és ez így tökéletes! Még jön ki 1-1 parti, de közel se olyan ronda mint régen és a legdurvabb is pár nap után visszahuzodik.
Egyebb mellekhatast nem tapasztaltam.
Ez egy csodaszer számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

A 2. Doboz végén járok.
Az első dobozt napi 1 szemmel szedtem, jobb lett a helyzet, de nem sokkal.
Egyebb mellekhatast nem tapasztaltam.
Ez egy csodaszer számomra!

tiamoitalia

2020. október 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos semmilyen vàltozást nem vettem észre. Egy doboz tablettàt szedtem be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

kisizé

2020. október 23.

Nekem egész jól bevált, már fél éve használom és azóta tényleg mintha szebb lenne az arcbőröm, a gyulladt pattanások száma határozottan csökkentek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Stella90

2020. október 19.

Pár nap múlva elfogy a második doboz tabletta is. Már az első pár napban jelentős javulást vettem észre, azóta alig volt pattanásom, ami ki is jött másnapra elmúlt, apró maradt. Emellett igyekszem nagyrészt egészségesen táplálkozni és kerülni a tejtermékeket és olajos magvakat. Amikor nem étkezés közben vettem be a tablettát, enyhe hányingert tapasztaltam, de emiatt nem vonok le az értékelés csillagaiból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

racheldawes

2020. október 12.

A múlt héten vásároltam meg a harmadik dobozt. Szkeptikusan álltam hozzá, de kellemes meglepetés ért, már kb. az első doboz felénél járva sokkal kevesebb pattanás jött ki az arcomon (ha ki is jött, gyorsabban gyógyult, mint korábban), illetve úgy vettem észre, hogy talán a régebbi foltokon is halványít, emellett puhábbnak, hidratáltabbnak érzem a bőrömet. Irritációt, egyéb kellemetlen mellékhatást nekem egyáltalán nem okozott. Azért nem adok neki öt csillagot, mert a bőrápolási rutinom részeként más termékeket is használok, amelyek hatása szintén közrejátszhat a látványos javulásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Rukkola88

2020. szeptember 22.

1 dobozzal szedtem el eddig. Az első tabletta bevételekor , majd minden héten fotóval dokumentáltam a változást. Sok gennyes , dudoros pattanásom volt, amikor elkezdtem. Visszanézve szebb az arcom, mint 4 hete, kevesebb lényegesen a gennyes patti, de ugyanúgy sok van és minden nap jön ki újabb. Még egy doboznyi esélyt kap, hátha...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

cintianagy7

2020. szeptember 15.

Nem hittem volna hogy beválik.. szerintem egy csoda, látványosan kevesebb a pattanás már 2 hét elteltével

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Niacinamide

Nem szabványos INCI név. Jelentése: étkezési zsírsavak magnéziumsói.