Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: motyor, az összetevőket feltöltötte: FantasyLandia, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Alksebor kenőcs baktérium- és gomba-ellenes, lipidkiválasztás csökkentő és antiseborrhoeás hatású készítmény, melyet ún. seborrhoeas kórképek enyhe és középsúlyos alakjaiban önmagában, súlyosabb alakjaiban szájon át adható készítménnyel, kiegészítő terápiaként alkalmaznak. Az akne különböző formáinak (acne vulgaris, acne conglobata), ún. rosacea (az arc bőrének gyulladásos bővérűsége), ún. seborrhoea oleosa, egyes bőrgyulladások (seborrhoeas dermatitis, periorális dermatitis) kezelésére alkalmas, de egyéb bőrgyógyászati kórképekben is (mikróbás ekcéma, ún. impetiginizált kontakt ekcéma) használatos.

Vénynélkül kapható a gyógyszertárakban.

Összetevők: alfa-tokoferol-acetát 5,00 mg, Szintetikus , olajos A-vitamin-koncentrátum 5,00 mg, Klórhexidin-dihidroklorid 10,00 mg, Dexpantenol 40,0 mg 1g kenőcsben.

Segédanyagok: Crematest S 0214560, cetil-sztearil-alkohol, PCL-Liquid 2066210, fehér vazelin, folyékony paraffin, propilénglikol, közepes szénláncú zsírsavak trigliceridjei, makrogol-cetil-sztearil-éter, tisztított víz.

almalett

2017. szeptember 15.

Apró és nagyobb pattanások miatt vettem ezt meg, mert semmi nem hatott amit próbáltam eddig,gondoltam ez lesz az utolsó amit még kipróbálok..már egy nap után sokkal egyenletesebb lett tőle az arcom. Az aprók szinte teljesen elmúltak egy este alatt,a nagyobbaknak szerintem még két nap kell. A kipirosodás is kezd enyhülni. Kicsit tényleg fénylik az arc tőle de nagon vékonyan kell felkenni és úgy nem feltűnő. Az állaga és az illata is finom. Többet semmi más nem veszek meg ezen kívül, és szerintem a retinol miatt hat ilyen látványosan:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

pibe

2017. július 7.

Sajnos a száj körüli ekcémámra nekem sem segített. Bekenés után puhítja egy kis ideig, de nem hidratál tartósan és a gyulladást sem enyhíti. Az illata finom, de kb ennyire jó, cserébe viszont jó drága. Aki ekcémára használná, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

musztafa

2017. június 22.

Sajnos az én problémámra nem gyógyír. Száj körüli ekcémám van, ami időnként fellángol, sajnos mostanában is, de ez sem segített rajta. Már lassan két hete kenegetem, de nem érzem, hogy bármi változást hozott volna. Ha valakinek van valami ötlete a szteroidos krémeken kívül még szívesen veszem! A fogkrémem már fluoridmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

csipkebogy8

2017. május 13.

A barátom az itteni pozitív vélemények alapján vásárolta meg sokadik szerként elkeseredésében. Nagyjából mindent kipróbált már az arcán lévő seborrheára, de nem vált be semmi, csak csökkentették a tüneteket, amik később újra felerősödtek. Viszont ezt csodaszernek tartja! 2 nap alatt rendbe rakta, megszüntette a pirosságot és a hámlást, viszketést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Iridonia

2017. március 16.

Nekem egy csoda volt ez a kenőcs!
Perioràlis dermatitisre hasznàltam, 3 nap alatt lehúzta a gyulladàst, 5. napra kisimította a hàmló, érdes bőrömet. (Elötte egy hónapig szenvedtem, mindenféle krémet kipróbáltam, eredménytelenül...) Nagyon szépen rendbe tette az arcom, pàr nap alatt! És ami a legjobb, hogy vény nélkül kapható gyógyszertàrban! 2500 Ft-ért vettem. Sokàig elég!

UPDATE:
Nekem a belül sebes orromra is bevàlt. Sokàig küzködtem vele, mire eszembe jutott, hogy talàn ez újfent segíthet. Így is lett, pàr nap alatt elmúlt a gyulladàs, nem sebes az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Nekem egy csoda volt ez a kenőcs!

UPDATE:

rozsaszinparduc

2017. március 13.

Decembertől újra fogamzásgátlót szedek és pont amikor elfogyott az első 3 levél és bejött a -15-20 C, bevörösödött az arcom és nagyon nagy foltokban elkezdett hámlani. Viszketett, égett és nagyon húzódott. Tudni kell, hogy eddig a bőröm kombinált és érzékeny volt, de ezután átváltott nagyon érzékenyre, teljesen szárazra. (Jártam kozmetikusnál gyümölcssavas hámlasztáson, ami után 1 hétig jó volt.) Felkerestem két bőrgyógyászt, a második írta fel ezt a krémet a Cremor Aquosus mellé (az utóbbit már előtte 2 hétig használtam, szintén egy csoda), enyhe seborrhoeas dermatitisre. 3 napja, napi 2-szer használom és teljesen elégedett vagyok! Szinte csak nap végén lesz enyhén piros az arcom, az arcbőröm egyenletes és puha, már alig hámlik. Csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Samantha

2017. január 12.

Legszívesebben csillagos 100-ast adnék. Reménytelen perioralis dermatitisre ajánlották a patikában a Rozex krém mellé. Egy hete használom napi 2x. 3 nap után jelentős változás állt be sz arcomon. 3 nap alatt levitte a kiütéseket. Már teljesen smink nélkül is tudok utcára menni. Nagyon boldog vagyok. Megmentett az antibiotikumos és retinoidos kezeléstől! Drága, de kevés kell és hónapokig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Lepketanonc

2016. november 15.

A pattanásaimat leszárítja és lehámlasztja. Ügyelni kell, h csak a pattanásra tegyünk, mert nekem pl az egész államat lehámlasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Sz. Csilla

2016. október 13.

Az orromon a hámlást nagyon szépen helyre tette, de a patikra még nem hatott sajnos. 2 hete kenem. bár használok utána alapozót. az lehet gyengíti. Meddig kell ezt használni? hány hónapig? sehol nem láttam erről leírást? vagy arckrém helyett lehet mindig használni? sajnos nagyon picit adag van benne majd 3 ezer forintért. :/

Update: Több, mint egy hónapja használom, de ugyanúgy jönnek ki a patik. Nekem a skinoren a legjobb, az ennyi idő alatt már megszűntette volna a problémát... Csak vényköteles és ezért vettem most ezt. A seborrheás hámlásra nekem egészen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Barabella

2016. október 6.

Nekem sokat segített már két hét alatt is, azóta talán nem is jött ki új pattanás pedig nagyon nagy harcot vívok velük... de sajnos nagyon drága ennyi mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.