Armaf

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   18 000 Ft

Fejillat: muskátli, sáfrány, rózsa

Szívillat: kömény, szerecsendió, ibolya, bors

Alapillat: ámbra, oud, vanília, pacsuli

Armaf CDNIM
Ár: 10000 , Eladó: Misogi
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: tudom küldeni postával, foxpost, bármivel
Armaf Club De Nuit Intense Men
Ár: 1400/2500 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,Foxpost,Személyes átvétel

Waldez

2018. július 21.

Nem tudom, hogy ár-érték arányban létezik-e jobb parfüm ennél? Biztosan, mivel ez egyéni ízlés kérdése, de az is biztos, hogy egy parfümömet sem dicsérték még ennyire (ismeretlenek is) mint ezt. Érdekes, hogy 2 óra után abszolút nem érzem magamon, viszont rengeteg pozitív megjegyzést kapok 5-6 órával a magamra fújást követően is..Itthon nem annyira elterjedt, kicsit túl van árazva notinon a 20 ezer feletti árával, érdems ebayről rendelni, nekem két hét alatt megjött indiából 12 ezer forint körüli áron. (néha túl citrusosnak érzem a nyitányt, és kicsit szintetikusnak is, azonban ezt orvosoltam azzal, hogy a Demeter Pineapple illatával keverem a parfümöt. 80%CDNI és 20%Demeter Pineapple, így lágyabb gyümölcsösebb a nyitány, igazi creed aventus, csak hosszabb tartóssággal :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Blue

2016. március 13.

Az összetevők listája a női verzióhoz valók, ennek az összetevői: Top notes are lemon, black currant and apple; middle notes are rose, jasmine and birch; base notes are vanilla, ambergris, musk and patchouli.
Nagyon sokan a Creed Aventus legjobb "klónjának" tartják, én nem szaglásztam Creedet soha így nincs összehasonlítási alapom. Elég sok klón van a piacon, én mégis ez mellett döntöttem, ki tudja milyen megérzés alapján és nem bántam meg!. Nagyon szép illat nyárra és ahhoz képest hogy friss illat, még másnap is ott csücsül a bőrön diszkréten. Az első pár órában nagyon intenzív, nem lehet elbújni aki ezt fújja magára, sok dicséretre számíthat.
Ára kiváló az Aventushoz képest, még szállítással is, mivel csak Indiából rendelhető. Ahhoz képest nekem 1 hét alatt megjött alap postával.
Eléggé ismeretlen ez a márka hazánkban, de ha rajtam múlik ismert lesz mert csak ezt fogom fújkálni a tavasszal és nyáron. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.