Egyéb

Ár:   £9.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   £9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Kifejezetten göndör hajra kifejlesztett, nem habzó kondicionáló krém, ami gyengéden tisztítja meg a különböző maradványoktól a hajat és a fejbőrt, anélkül, hogy elvenné tőlük a nedvességet.

cbl

2020. május 6.

Jaj hát nagyon jó. Nekem olyan 2C-szerű a hajam, erősen hullámos, sok, de nagyon vékonyszálú, emiatt hajlamos szállni és szénakazalként viselkedni. Nagyon nehéz karban tartani, hamar kiszárad és minden sampon bántotta, ezért döntöttem el, hogy utána nézek a cgm-nek és akkor találtam ezt. Nagyon finom az illata, kicsit nehéz volt megtanuln használni, főleg a mennyiségete belőni, de ha az ember egyszer ráérez, akkor nagyon jó használni. Az ujjbegeyeimmel masszírozom vele át a fejbőröm, leöblítem és második mosásnál csak a hajam alsó harmadára kenem fel és finoman átmasszírozom vele. A fejbőröm egészen felfrissül és olyan igazi tisztaság érzésem lesz, a hajvégeim pedig totál feltöltődnek tőle.
Utána a márka leave in-jét használom, hajszárítás előtt pedig a Soliteint hajzseléből egy picit, így tök szép a hajam és nem egy szénakazal. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

goldgirl

2019. december 13.

Igaz még csak egy hajmosáson vagyok túl, de már el tudom mondani, hogy szuper kis cucc ez. Sosem gondoltam volna, hogy én valaha balzsammal fogok hajat mosni, de annyira dicsérték külföldi blogokon, hogy beszereztem és tényleg fantasztikus. A leave in kondicionálóval használtam, igazán csak így tudom értékelni: együtt tiszta, sima, pihe, puha hajat kaptam. A szárítás kicsit sokáig tartott, de szépen hullámokba, néhol csigákba rendeződtek a tincseim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Jonesy

2019. december 12.

nagyon szeretem, eleinte fura volt, hogy balzsammal mossam a hajam de ez tényleg tisztít...3-4 hetente mosom már csak samponnal a hajam, közben ezzel és nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Mankadora

2018. november 17.

Hullamos, szaraz, festett hajam van. Minden 2.es 3. alkalommal, kb. negy naponta ezzel mosok hajat. Nagyon szepen, kimelően tisztít, és puha lesz utána hajam. De a szilikont nem mossa ki, igy ha valaki szilikontartalmú hajapolokat, balzsamokat hasznal, csalodhat. .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

murczinodett

2018. július 5.

Kedvező ár, nagy kiszerelés. Én nagyon szeretem, nem lesz a hajam zsíros tőle és ha esetleg már kicsit kezd zsírosodni, azt eltávolítja. Nem nehezíti el a tincseim és hiába nem egy sampon, mégis jól tisztít és tisztaérzetet is ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.