Bano

Ár:   2449 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, az összetevőket feltöltötte: Beautyoungabber, Módosítva: 2022. február 14.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajhullás, töredezett haj, repedezett, puha köröm esetén és a bőr egészségének megőrzésére javasolt.

Összetevők: Kovaföld, Kalcium Glükonát, Szacharóz, Szterainsav, Kinolinsárga, Titanium Dioxide, Zselatin

Floree

2018. november 14.

Egy hónapja kezdtem el szedni, előtte más márkájút szedtem a hajamra és a bőrömre. A hajam gyors ütemben nő, és alig hullik (csak ami a szezonális hajhullás során kijön), a bőröm pedig szebb amióta szedem, kivéve azt az egy-két mély fájdalmas pattit az arcomon. Azokat lekezeltem teafaolajjal, azóta pedig szépen visszahúzódtak. Egyszóval tényleg használ. :) Ja, és a szemöldököm is gyorsabban nő vissza ahol hiányos, amióta ezt szedem. Ettől még jobban szeretem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

hadri

2018. október 29.

Számomra hatalmas csalódás ez a termék :( Nem volt különösebb gond sem a körmömmel, sem a bőrömmel amikor elkezdtem szedni, azért vettem hogy a hajnövekedésemet egy kicsit meggyorsítsa. Még 10 db van belőle, de jelenleg tele vagyok pattanással, a hajamból 2 cm-t le kellett vágni annyira töredezett lett a vége és a körmeim is elkezdtek töredezni. Nekem sajnos nagyon nem vállt be, pedig eddig szinte csak pozitív véleményeket olvastam róla. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

capcarapcap

2018. október 18.

Szeptember 1.-en kezdtem el szedni, napi 3x1-et. Baba hajaim lettek, illetve nott is valamennyit,de ez lehet annak is koszonheto,hogy a sampon amit hasznalok hajnovekedest serkento,illetve argan es ricinusolajat is szoktam hasznalni. Hajhullasomon sajnos nem valtoztatott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

deccs91

2018. október 15.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, rengeteg babahajam lett, ami mondjuk azt eredményezi, hogy hajmosás után égnek áll a hajam :D viszont igaz, hogy máshol is gyorsabban nő a szőr tőle, szóval csak télen ajánlom :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Andrea2511

2018. október 14.

Az itteni velemenyek miatt vettem meg, egy honapja szedem, jonak tunik (eddig semmi nem hasznalt a vekony szalu, nehezen novo hajamra), ugyhogy jar az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

baratidorina

2018. október 3.

Nagyon sok “hajnövesztő “ kapszulát kipróbáltam már a legolcsóbbtól egészen a luxus cikkekig de ez bizonyul a legjobbnak. A hajhullásom mérséklődött és televagyok babahajjal. Festett szőke hajam van és mióta szedem többen megjegyezték , illetve én is érzem, hogy mennyit nőtt a hajam. A kapszula szedés előtt nem hogy nőtt, egyre rövidebb lett. 2 hónapja szedem. Számomra nincs ennél jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

szivarvanypor

2018. szeptember 25.

jó kis vitamin, nekem abszolút bevált. most fogok a 3 hónapos kúrám végéhez érni. napi 3 szemet szedek, a főbb étkezéseknél. a szemöldököm dúsabb lett (így könnyebben formázható), a körmöm pikk-pakk megnő és a hajam pedig, őszintén úgy érzem és látom, hogy 2 hónap alatt nőtt annyit, mint a kapszula előtt 2 év alatt. nálam jobban teljesít, mint jó pár drágább társa. én semmilyen negatív hatást nem tapasztaltam, teljesen azt adta, amit ígért. jár az 5 csillag.

Update: 1 év elteltével újra nekifogtam a 3 hónapos kúrának. Ez a kapszula meg mindig egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

orsid

2018. szeptember 1.

Egy hete szinte leegett a hajam a szokitestol,mindenutt szaraz lett,kb erdes tapintasu.azota szedem ezt a tabit az itteni velemenyek alapjan.szemmel lathato a kulonbseg mar most,kezd eletre kelni a hajam.eddig nagyon szuper,kivancsi vagyok a 3 honap vegere.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Halsey16

2018. augusztus 21.

Június végén vettem meg, és napi 3x1 tablettát veszek be és már jó pár hete jelentkezett a változás. Legelőször a körmömön látszódott meg a javulás, hiszen nagyon gyorsan kezdtek el nőni és július óta egyik se tört be és nagyon erősek, pedig már évek óta nagyon rossz állapotban voltak a sok körömlakkozás és körömrágás miatt. A hajam a nyár elején elkezdett hullani, úgy mint még soha, így természetes hogy aggódtam érte, de ez a készítmény szerencsére megállította, de nem tapasztaltam, hogy gyorsabban nőne mint ezekelőtt. A bőrömet illetőleg viszont nem tudok túl sok javulást megemlíteni, de nem az volt a célom ezzel a kapszulával. Mindenképpen megcsinálom a 3 hónapos kúrát, és merem ajánlani bárkinek, mert én nem tapasztaltam semmilyen rossz mellékhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

evettke7

2018. augusztus 8.

2 napja szedem (3x1 tabletta), és ma reggel fésülködéskor jóval kevesebb hajam hullott ki, mint általában szokott. Ha ez így folytatódik, marad az 5 csillag, rendszeresen update-elem majd a véleményezést.

1 hét után:
Hajmosáskor a korábbi 1 maréknyi haj töredéke hullott ki, kb 20 szál, ma reggel pedig fésülködéskor pontosan 2 db hajszál! Nagyon bizakodó vagyok :) Elég száraz a hajam, kíváncsi vagyok azon segít-e. Hogy gyorsabban nőne, azt egyelőre nem látom, de egy hét után szerintem nem is lehet :)

1 hónapig szedtem, és a hajhullást nagyon szépen megszüntette, a hajam puha lett és érezhetően erősebb. 1 hónap után abbahagytam, a hajhullásom szép lassan visszajött, így egyértelmű, hogy ez segített :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

1 hét után: