Bano

Ár:   2449 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aviva, az összetevőket feltöltötte: Beautyoungabber, Módosítva: 2022. február 14.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajhullás, töredezett haj, repedezett, puha köröm esetén és a bőr egészségének megőrzésére javasolt.

Összetevők: Kovaföld, Kalcium Glükonát, Szacharóz, Szterainsav, Kinolinsárga, Titanium Dioxide, Zselatin

edeseper

2014. február 12.

4 hét használat után megadom az 5 csillagot, az első vitamin, ami használ. Barátnőm ajánlására vettem meg, akinek két hónap után látványosan dús lett a haja és a szemöldöke. Esténként szedek be egyszerre két kapszulát, mellé egy C-vitamin tabit

- A hajam negyedannyira sem hullik, mint azelőtt. Ha beletúrtam a kezemmel, akkor 3-4 hajszál tutira a kezemben maradt, a hajmosásról meg ne is beszéljünk... :) Most szinte semmi, elenyésző a hajhullás.
- A bőrömről nem tudok nyilatkozni, most váltottam egy nagyon jó arckrémre, így nem tudom megítélni, hogy a kapszulának mekkora szerepe volt a javulásban.
- A körmöm egyértelműen erősebb. Olyan baleseteket bír ki töredezés nélkül, hogy ihaj.... :)

Az egyetlen bajom, hogy nem csak a haj növekedését serkenti... sajna a test többi részén is felgyorsul a "hajtermelés"..........:)))

Update: 6 hét után új kis pillák jelentek meg a szempilláim között :) egyre jobban tetszik ez a kapszula!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Adrienn08

2014. február 6.

Sajnos le kell pontozzam.:( Már szedem egy ideje, de semmi változás. Pár éve is kipróbáltam, akkor sem történt semmi, gondoltam adok neki még egy esélyt, de ahogy látom, felesleges volt, se a bőröm vagy a körmöm nem lett szebb, de a hajam is ugyanolyan állapotban van, mint előtte.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

gabed

2014. január 3.

Próba -szerencse alapon, mondhatni tudatlanul vásároltam meg a készítményt.
Itthon kezdtem olvasgatni a kovaföld jótékony hatásairól. :D
Az 1. doboz felénél tartok, napi 3 szemmel adagolom....
A hajam selymes, tele vagyok kis hajjal, hajhullásom jelentős mértékben lecsökkent, tőlem biztos 5 csillagot kap. :)
Ha valaki a por verziót választja, még arcpakolást is készíthet belőle, de
érdemes rákeresni a neten, szerintem nagy meglepetés fog okozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Próba -szerencse alapon, mondhatni tudatlanul vásároltam meg a készítményt.
Itthon kezdtem olvasgatni a kovaföld jótékony hatásairól. :D
Az 1. doboz felénél tartok, napi 3 szemmel adagolom....
Ha valaki a por verziót választja, még arcpakolást is készíthet belőle, de
érdemes rákeresni a neten, szerintem nagy meglepetés fog okozni...

narancsfavirág

2013. december 10.

Sajnos érzékeny lehetek valamely összetevőre, ezért nem tudom, milyen lenne a hatása.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

hedvig17

2013. november 13.

Nem igazán hittem - eddig - az ilyen jellegű termékekben, mert szemmel látható eredményt egyik sem produkált. Ez az ELSŐ kivétel !

Amióta szedem:
- a hajam egyértelműen sokkal jobb állagú lett, jobban kezelhető
- a bőrömmel meg egyenesen csodát tett: eltűntek makacs, ugyanazon a helyen kialakuló pattanások
- a bőröm kitisztult, finom, bársonyos tapintású, sugárzó lett (ez alatt nem zsíros fénylést kell érteni :-))), ráadásul rugalmasabb is
- normalizálódott a faggyútermelés
- a körmöm láthatóan jobb állapotú lett, kevésbé töredezik, gyorsan nő

Az előírt kúra három hónapos, én a második végénél már - sőt, talán kicsit előbb is - éreztem az áldásos hatását. Ami nagyon fontos, erre testvérem hívta fel a figyelmemet: a kovaföld mellé nagyon fontos a megfelelő mennyiségű C-vitamin szedése, mert ez kvázi transzmitterként (vivőanyagként) viselkedik a kovaföld esetében.

Egyértelműen csillagos ötös, újra fogom venni ! DM-ben kuponos, törzsvásárlós akciókkal összekötve pláne megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 13.

Amióta szedem:
- a hajam egyértelműen sokkal jobb állagú lett, jobban kezelhető