Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2012. február 29.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

100% szűrt kókuszolaj. Sütéshez-főzéshez, bőráposlához egyaránt kítűnő választás.

szilvasitimea

2016. október 10.

Hajamra használom pont ezt a fajtát. Igaz, nem tesz vele csodát (ezen már csak az olló segíthet :P) de azért javít rajta; puhább lesz, és fényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

moretti87

2016. május 29.

Nekem napozáshoz is bevalt a sutes mellett, tegnap voltam napozni, jo vastagon bekentem magam vele, a hofeher borom nem is egett le. :) szep egyenletes barna lett. Ha valaminek akkor ennek kell lennie itthon mindig :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

cutecurly

2016. március 14.

Imádom! :) Pár éve már csak kókuszolajat használok a konyhában, a diétámban nagy sikerrel szerepelt. Pár hónapja elkezdtem játszani, hogy mire is használjam még? Amire nekem nagyon bevált, hogy hajmosás előtt egy-két evőkanálnyival bekenem a hajam zuhisapi és törölköző rá .. a sampon könnyen kihozza, nem kell vészesen bíbelődni vele. Sokkal fényesebb és puhább az eredetileg brutál száraz göndör hajam. Teljes testápolásra nem használom, viszont a szemkörnyékápolómat kiváltottam vele, estétől reggelig simán beszívja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

ayse

2016. január 2.

Nagyon jo haj es borapolasra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Nagyon jo haj es borapolasra

gruecendre

2016. január 2.

teljesen mindegy, melyik kókuszolaj/kókuszzsír.
jó, hogy könnyen olvad, ezáltal könnyen kenhető. attól függ, mire használom, így 3-5 * az eredmény.
ember csak ezt szereti, kívánja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

teljesen mindegy, melyik kókuszolaj/kókuszzsír.
ember csak ezt szereti, kívánja :)

audreycoca

2015. december 18.

Egyelőre rettentő csalódott vagyok :( Évek óta ki akartam próbálni, hajbalzsam vagy pakolás helyett. Nagyon lelkes voltam a sok jó vélemény miatt, de nem hogy nem vált be, de kb. 15 éve volt utóljára ilyen borzalmas hajam. Pedig többször neki futottam. A hajam sehogysem áll, alig tudom kifésűlni, és gyerekeket lehetne riogatni velem. Úgy nézek ki mint egy boszorkány :( Azért adok neki kettő csillagot és nem eggyet, mert nincs benne káros anyag, és nem szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

bree07

2014. december 20.

Én nem olyan régen szereztem be. Hajamra és bőrömre egyaránt használom. Az előbbin még csak pár alkalommal alkalmaztam, így sok tapasztalatom ilyen szempontból nincs, gondolom rendszeres használat után jelentkezik majd. Viszont lemosás után tényleg érezhetően szebbé teszi a hajat.
Bőrre annál inkább kentem. Szőrtelenítés utáni kipattogott bőrre csoda, éjszakára bekentem vele a begyulladt bőrfelületet és már másnapra láthatóan elhalványult a pirosság, valamint puhítja, hidratálja is.
Tényleg sokoldalú kence, szerintem a száraz bőrűeknek, hajúaknak ezt ki kell próbálniuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 20.

erika20

2014. október 2.

eddig szilardan hofeher olvadtan teljesen attetszo tiszta vizszinu.mostani vetelem olvadtan enyhen sargas szilardan nem annyira hofeher.tovabb marad fojos nehezebben tehat hidegebb homersekleten szilardul mint ezekelotti.gyanus! szavatossag ok.szerintem hidrogeneztek vagy nem lat mar kokuszt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

roni07

2014. június 24.

Már régóta használom, sütésre-főzésre-kenegetésre.
Egyszerűen szuper, nagyon szeretem.
Minden téren nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.
Már 1 éve csak ezt használom a konyhában, nagyon finomak a vele készült ételek.
Többféle kencét kevergetek magamnak és ez az alapja at arc és testradírnak, krémeknek
és smink lemosásra csakis ezt használom.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, bátran használjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Már régóta használom, sütésre-főzésre-kenegetésre.
Egyszerűen szuper, nagyon szeretem.
Minden téren nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.
Már 1 éve csak ezt használom a konyhában, nagyon finomak a vele készült ételek.
és smink lemosásra csakis ezt használom.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, bátran használjátok.

ramona22

2014. június 1.

hajbalzsammal keverem egy ideje, nagyon bevált!!!:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

hajbalzsammal keverem egy ideje, nagyon bevált!!!:)))

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil