Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a "krémek krémje" visszarepít minket az ókori tradicionális koreai arcápoláshoz. Olyan ősi összetevők alkotják, mint az orchidea, méz, ginzeng, tiszta víz, szárított retek levelek és a lenmagolaj. Egy kulturális favorittá vált Koreában, köszönhetően az öregedésgátló, ránctalanító tulajdonságainak. Már egy használattal feszesebb, puhább lesz tőle a bőr. Használható masszázskrémként, éjszakai pakolásként, vagy sminkalapként.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Niacinamide v Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters Hyaluronic Acid h Xanthan Gum ti I eu Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Polyacrylate-13 Polyisobutene Polysorbate 20 ti I eu 0 0Hydrogenated Lecithin eu C14-28 Alkyl Acid Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Behenyl Alcohol eo I al Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Dimethicone eo I szil 1 0Adenosine gy Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Polyacrylate eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil eo Human Oligopeptide-1 pep Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ceramide 3 Trehalose h Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Caprylhydroxamic Acid1,2-Hexanediol ta Raphanus Sativus Leaf ExtractOryza Sativa (Rice) Bran Extract Cucurbitaceae ExtractOrchid Extract Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Phytosphingosine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate eu Parfum / Fragrance i Honey h

Illa

2019. február 27.

Szerintem ez éjszakára egy szuperjó krém! Valóban marad egy kis ragacs utána, de egyáltalán nem vészes, illetve kárpótol a reggeli bőrképem: kisimult, feltöltött, ragyogó. Nekem tetszik az illata is, és semmiféle irritációt nem okozott. A csomagolása elképesztően minőségi, nagyon szép és igényes. Úgy gondolom, minőségi terméket nem lehet 2 fillérből gyártani, a belepakolt hatóanyagok megemelik az árat. Nem érzem túlzónak az árát. Valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

BoBogika

2019. február 9.

Pár hete használom. Nyúlós, ragadós gélszerű krém. Rétegzős rutinnál szerintem nem probléma, hogy hagy egy kis ragadós réteget, mert a fényvédőm ezt el is tünteti!
Nagyon jól hidratál.
Az illata igazi "tisztaság" illat.
Sok jó véleményt olvastam róla, régóta szerettem volna már kipróbálni. De összességében kicsit csalódott vagyok. Számomra egyelőre semmi kiemelkedőt nem nyújt ez a krém.
Jó kis krém, de semmi extra.
Ha idővel változna a dolog, updatelek ..
Ja, és a tégelyes kiszerelés hihetetlen módon zavaró... hiába a spatula...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Nagyon jól hidratál.
Az illata igazi "tisztaság" illat.
Jó kis krém, de semmi extra.
Ha idővel változna a dolog, updatelek ..
Ja, és a tégelyes kiszerelés hihetetlen módon zavaró... hiába a spatula...

Pöti

2019. január 26.

Régóta szemeztem ezzel a krémmel, aztán féláron volt a Jolse-n, így beruháztam rá. Az üvegcse csodálatosan szép, mondjuk alapvetően én is tubuspárti vagyok, de adtak hozzá spatulát, így efelett szemet hunyok. A hatása jó, kellemes krém. még csak párszor sminkeltem rá, volt amelyik alapozóval valóban kukacosodott, de emlékeim szerint az mindegyik krémmel összeveszett. Eredeti áron szerintem nagyon drága,féláron megérte. Nem biztos, hogy újra veszem, de akciósan azért meggondolandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Jelenleg ő a kezdő-szintű arcápolási rutinom befejező, okklúzív lépése.
Engem is elcsábított a gyönyörű üveg (amúgy is van némi üvegcsefétisem), illetve a jó vélemények. Nem érzem amúgy hogy félrelőttem volna vele, az arcom szereti.
Az állaga nagyon érdekes, nyúlós, picike is elég belőle, szóval jó sokáig kitart. Amit még kiemelnék, az az illata, itt viszont minden logikát félre kell hogy tegyek, sajnos. Ebbe a krémbe szerintem beleömlött egy kisebb parfümgyár, amit a józan ész szerint az én nyivákoló érzékeny bőrömmel messze el kellene hogy kerüljek, de.. de... nekem nagyon tetszik ez az illat! Különleges, kifinomult, jólápoltságot sugárzó, virágos-púderes, néha megcsap napközben is, nagyon kellemesnek találom. Lehet hogy nem segít az arcomon, de amíg nem érzem hogy irritálná, addig szemet hunyok az illatanyagok felett (és próbálom a többi termékben kerülni, hogy ne kísértsem a jó szerencsém).
Nem sminkelek, szóval arról nem tudok nyilatkozni hogy smink alatt hogy viselkedik, fényvédő alatt teljesen rendben van.
Négy csillag, mert szeretem, jó illatú, jól beszívódik, és egyelőre újravevős, de semmi nagyobb csodát nem művelt a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Jelenleg ő a kezdő-szintű arcápolási rutinom befejező, okklúzív lépése.

meteora27

2018. szeptember 28.

Sajnos nekem ez a krém nem vált be :( Mivel minden nap sminkelek,számomra fontos,hogy olyan krémem legyen amire szépen lehet. Na sajna ez nem ilyen.... Undorító kukacos lesz a bőrön . Mindegy,hogy ecsetet vagy beauty blendert használok mindig az a vége,hogy nem győzöm szedegetni. Az összetevő lista gyönyörű de a végeredmény nem az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

PSophiee

2018. június 7.

Most használtam el belőle egy tégellyel, Ohmybrush Viki ajánlására rendeltem meg, azért mert szerettem volna egy tartalmasabb hidratáló krémet. Szerettem használni, szerintem egyáltalán nem ragacsos, egy gél állagú krémnél persze testesebb, de a kombinált, kifényesedésre hajlamos bőrömmel is tudtam használni.
Újravenném... Csak a legutóbbi rendelésem óta majdnem a duplájára ment fel az ára, úgyhogy majd meglátjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Sugarplumfairy

2018. május 22.

Találtam rá egy féláras akciót, megrendeltem. A csomagolása masszív, különleges, dísznek sem rossz, biztosan megtartom, majd átteszem bele a kis illatmentes gyógyszertári krémemet, mert ami gyárilag van benne, azzal nem vagyok elégedett, ha az eredeti árát fizettem volna, bosszús lennék.

Ragacsos, nyúlós állagú sűrű kenőcsről van szó, ami felvitel után pontosan olyan érzés a bőrön, mintha pillanatragasztó kerülne rá. Pár perc a felszívódás, utána kevésbé fullasztó, de egyáltalán nem kellemes vagy nyomtalan. Utána már fölösleges bármit kenni, hermetikusan elzárja a bőrt mindentől, ha azt a krémet keresed amivel maradásra kényszeríthető az összes szérum, esszencia és a termék miatti bűntudat, nos, bingó, megtaláltad.

Hidratáló hatása, ha van neki, átlagos. Semmi nem történt a bőrömmel, nem is ártott, nem is használt, nem pattogtam ki tőle, nem lettem simább. Az ár töredékéért vannak ugyanilyen, vagy jobb krémek, hasonló árkategóriában pedig a poros nyomában sem liheg a benton-féle steam cream-nek.
ÉS külön bejegyzést érdemel az az ILLAT. Egyrészt minek van benne, baromi erős, pfuj.

Másrészt nagyon, nagyon kellemes, púderes-körömvirágos-mézes. Nem értek az illatokhoz, csak egy parfümöm van, de ha egy illatműveltebb ember tud javasolni egy olyan illatot ami hasonlít egy kicsit is erre, kettő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

gelus

2018. április 19.

Csodásan hidratál, táplál, és selymes, pihe-puha tőle a bőröm, ráadásul az ára is nagyon baráti (a csomagolása is csodaszép, letisztult, egyszerű, de mégis megkapó), úgyhogy ha elfogy (ami nem lesz túl hamar, mert nagyon gazdaságos).
Az én száraz bőrömre nem sok, nem sűrű, és nem is ragacsos. Igaz, hogy nagyon kevés kell belőle, mert egy normál krémhez képest testesebb, de ha kitapasztaljuk a megfelelő mennyiséget, akkor nem lesz túl sok a bőrünknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

VikiM1987

2018. március 27.

Korea egyik kedvenc krémje jelenleg.A csomagolás gyönyörűséges,mint egy történelmi kdrámában....egy apró kis kanál is van hozzá,amivel higénikusan belenyúlhatunk a krémbe.Rendkívül illatos,ez eleinte nem tetszett,de mostanra megszerettem.Nagyon nagyon nagyon selymes lesz tőle a bőr,világosítja a sötét foltokat,de a legkomolyabb amit reggel látok a tükörben.Totál porcelán arcot csinál!Eddigi legjobb hidratáló cuccom!Állagra olyasmi mint a csiganyákos krémek,nagyos testes krém,nyárra lehet sok lenne,de most télen tökéletes.Ebayről egyszerűen rendelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

niki123

2017. október 28.

Egyelőre nagy a szerelem :) A kedvenc k-beauty bloggereim nagyon dicsérték ezt a krémet, így biztos voltam benne, hogy ez télre nekem be fog válni, amikor elkel a plusz hidratálás. Az illatát imádom, bár féltem, hogy a bőröm meg fogja bosszulni a parfümöt, de nem így lett. A csomagolása és az üvege egyszerű, de elegáns és külön plusz pont a kis kanálka hozzá. Az állaga ragacsos, maga a krém is nagyon tömény, így én egyelőre csak éjszakára használom. Ezen persze nem kell meglepődni, mert nem is egyszerű nappali krémnek szánták. Szerintem smink alá is jó lehet, mert könnyen tapad rá az alapozó. Az én bőröm azért egész jól beszívja, nem ragadok a párnához. Már az első használatnál ledöbbentem. Reggel a bőröm olyan volt, mint a babapopsi. A száraz foltok eltűntek, a bőröm hidratált és van egy egészséges ragyogása és kisimultabb. Folthalványításban azért nem erős, de mintha arra is érne valamit. Szerintem sokáig elég is lesz. Télre nagyon ajánlom ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Trehalose, Honey
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Polyacrylate, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Xanthan Gum, Polysorbate 20, Hydrogenated Lecithin, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Ceteareth-20, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Polysorbate 20, Stearyl Alcohol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.