Beauty of Joseon

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 5800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 5800 Ft

Könnyű, de tápláló, bőrgyógyító szérum 63% ginzeng és 3% csiganyál szűrlet összetevőkkel az öregedés és a pigmentáció ellen. Hidratál, rugalmassá teszi a bőrt.

Ár: 5800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jgitta95

2021. október 20.

Könnyű szérum, gyorsan beszívódik, hidratál, táplál. Folyamatos használat mellett látni lehet változást, szebb a bőrkép, javít a pattanások, sebek után maradt foltokon, de nem olyan látványosan, nincs wáó hatás. Többet vártam tőle, de ettől függetlenül szeretem ezt szérumot, jó érzés felkenni és jól beépíthető a rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

niki123

2021. július 26.

Nekem olyan nyeh.... Nem rossz, de nem voltaképpen nem sok hatást vettem észre. Igazából ilyen hámlasztás nélküli napokon használom, mint rutinkiegészítő. Beszívódik, nem irritál, kicsit ragyogóbb a bőröm, de nem vagyok tőle elájulva. Nem fogom újravenni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Laylie

2021. március 20.

Nekem amúgy is szereti a bőröm a csiganyálat, és mostmár úgy látszik a ginzenget is :D Már felkenés után egy órával néztem h szebbnek tűnik a bőröm, egységesebb volr a bőrkép. Következő napra pedig szépen "feltöltődött", sokkal élettel telibbnek látszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szonetta

2021. március 19.

Nem vettem észre változást. Az állagával, illatával, beszívódásával nincs gond, de kvázi semmit nem tesz a bőrömmel, amit egy hialuron szérummal nem tudnék megoldani (és olyat könnyebben tudok beszerezni). A szérum szempontjából mellékes, de engem zavar, hogy sajnos műanyag üvegcsében jön, holott a fotón igazinak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Rhododendron Chrysanthum Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.