Beauty of Joseon

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 5800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 5800 Ft

Könnyű, de tápláló, bőrgyógyító szérum 63% ginzeng és 3% csiganyál szűrlet összetevőkkel az öregedés és a pigmentáció ellen. Hidratál, rugalmassá teszi a bőrt.

Ár: 5800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DxCSiOadP

2023. április 13.

Imádom ezt a szérumot, nekem sokkal jobban bejön/használ mint a hyaluron szérumok. A routineom más összetevői is tartalmaznak csiganyálat, mert imádja az erősen kombinált bőröm, de ebben a szerumban a niacinamide és a ginzeng tökéletes párosítás mellé. Sokkal "nyugodtabb" az arcbőröm mióta a hyaluron szérumot ezzel cseréltem ki. A beauty of joseon retinal szemkornyek ápolójat használom rögtön utána egész arcra, na az is egy remek termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

CyberBunny

2022. augusztus 22.

Ez a második üvegem, nekem eddig bevált. Reggel és este is használom, feltölti és nyugtatja a bőrömet, kellemesen hidratál... A sima niacinamide szérumot én teljesen kiiktattam, bőven elég ami ebben van szerintem. A trehalose-t és a licorice-t is nagyon szereti a bőröm, úgyhogy szuper hogy ebben mindkettő van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

jgitta95

2021. október 20.

Könnyű szérum, gyorsan beszívódik, hidratál, táplál. Folyamatos használat mellett látni lehet változást, szebb a bőrkép, javít a pattanások, sebek után maradt foltokon, de nem olyan látványosan, nincs wáó hatás. Többet vártam tőle, de ettől függetlenül szeretem ezt szérumot, jó érzés felkenni és jól beépíthető a rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

niki123

2021. július 26.

Nekem olyan nyeh.... Nem rossz, de nem voltaképpen nem sok hatást vettem észre. Igazából ilyen hámlasztás nélküli napokon használom, mint rutinkiegészítő. Beszívódik, nem irritál, kicsit ragyogóbb a bőröm, de nem vagyok tőle elájulva. Nem fogom újravenni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Laylie

2021. március 20.

Nekem amúgy is szereti a bőröm a csiganyálat, és mostmár úgy látszik a ginzenget is :D Már felkenés után egy órával néztem h szebbnek tűnik a bőröm, egységesebb volr a bőrkép. Következő napra pedig szépen "feltöltődött", sokkal élettel telibbnek látszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szonetta

2021. március 19.

Nem vettem észre változást. Az állagával, illatával, beszívódásával nincs gond, de kvázi semmit nem tesz a bőrömmel, amit egy hialuron szérummal nem tudnék megoldani (és olyat könnyebben tudok beszerezni). A szérum szempontjából mellékes, de engem zavar, hogy sajnos műanyag üvegcsében jön, holott a fotón igazinak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Rhododendron Chrysanthum Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.