BIC

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. május 3.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

bettina28

2018. szeptember 15.

Egy sima olcsó borotva. Többet nem veszek ilyet. Nem ajánlom senkinek, nem vág rendesen, tépi a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Gardana

2017. augusztus 24.

Utáltam,apukám pedig imádja és férfi létére ezzel borotválkozik.:D
1+5=6,szóval legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Utáltam,apukám pedig imádja és férfi létére ezzel borotválkozik.:D
1+5=6,szóval legyen 3 csillag.

Grumpi

2016. szeptember 14.

Lehet nekem jobban kézre áll mint másnak de én imádom!Nem kedvelem a flancos női borotvákat mert nekem 90% nem vísz rendesen,ez meg jó éles!Én nem vagdosom össze magam,figyelni kell ha az embernek penge van a kezében.Még a párom is rányúl ha éppen elfogy az övé!10es csomagolásban veszem mindíg és szuper az ára!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

kovacsrekaa

2015. május 28.

Szörnyű!
Össze-vissza vágtam vele magam, ami nálam nagyon ritka. Sensitivehez képest utána olyan irritált a bőröm hogy meg örülök! Viszket, ég :(
Emelett tele lettem szőrtüsző gyulladással is... :( itthon sem alszok rövidben ez miatt, nem hogy a páromnál :(
5 darabot vettem 590Ft-ért a rossmannban.. igazából a színes kis borotvák tetszettek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Szörnyű!

victorika

2014. november 21.

Elsőre mindig szanaszét vagdosom magam vele, folyton kifordul a kezemből, és még így is hagy itt ott kósza szőrszálakat... második alkalommal már megy a kukába, mert hirtelen nincs éle. 10 db-os csomaggal vettem, de nagyon hamar félredobtam... most a fiókban hever, mert úgy vagyok vele, hogy jó lesz az még valamire... pl. egy bolyhos pólót nagyon jól leszöszöl, de a bőrömhöz soha többé nem érintem, az fix!

ST-ke

2014. augusztus 15.

sokáig mindig volt ilyen otthon, mivel sok borotva krémezőcsíkjára allergiás reakcióm lett. nekem bejött. azóta lábon más módszert használok, hónaljra viszont ezt kedvelem. ami még plusz, hogy sok helyen kapni, a penge elég sokáig éles marad, és hogy nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

livia1979

2013. szeptember 27.

Egyszer futottam ebbe, többet soha, sikítva menekülök előle. Az még hagyján, hogy iszonyat rossz fogása van (merev és kemény), és a feje sem mozog (valahogy elméretezték, és egyáltalán nem fekszik a bőrre), és krémező csík sincs rajta, de a pengéje is borzalom szegénynek. Nem tudom, ki tervezte, de van még mit tanulnia a borotvák terén...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

LovasBabi

2013. június 23.

Ez valami borzalom volt! Egyszerűen nem fekszik fel sem a lábamra, sem a bikini vonalra. Csak a bőrt karistolom össze vissza, de szőrt nem húz le! Mintha félre lenne tervezve a pengék helye. Totál pénzkidobás, kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

bandita

2013. március 4.

Ezzel biztonságosan borotválni csak szárazon lehetne. A nedves kézben tartott nyél számtalanszor megcsúszik. Ha nem látnám benne az éles pengéket, azt gondolnám, gyermekjátéknak szánták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.

tenyitomi

2013. március 4.

Hát nem a színe miatt vettem meg az is biztos, inkább mert le volt akciózva 400-ra,végül is nem bántam meg.Elég éles a penge a nyele nem a legjobb de leviszi szépen a kis pihécskéket.2 hetes használat után sajna le kő vonni 2 azaz kettő csilit.Elég könnyen belevág a bőrbe,a fogása is sz..r.Sajnálom Bic Twin próbáltalak megkedvelni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.