BIC

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. május 3.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

gerbaud

2013. március 4.

Ha egy szóval szeretném jellemezni: gagyi. Nagyon szép színes, olcsó, de szörnyen karistolja a bőrt és valóban rossz a fogása, úgyhogy nem kötöttünk barátságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

CocoSunrise

2013. március 2.

Nekem sem jött be. Nem jó fogni, nehéz tisztán tartani... nem vettem újra. Inkább fizetek picit többet és nem kínlódok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

miomio

2013. március 2.

Én hiányolok belőle még több borotvapengét, ezenkívül a penge foglalata furcsa, nehéz úgy tartani a borotvafejet, hogy a penge megfelelően érjen a bőrömhöz. Nehéz tisztán tartani a pengéket. A színe vidám , lányos. Ez esetleg pozitívum :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

beautifullife

2013. március 2.

Szörnyű.Olcsó nagyon,de mivel nekem az érzékeny bőrömet úgy tönkretette egy használat után is,hogy utána egy hétig látható volt a nyoma,odaadtam a páromnak.Neki bármit el lehet mondani a bőréről,csak azt nem,hogy érzékeny.Ennek ellenére neki is pirosak lettek a tüszői és vérzett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

TijuMK

2012. október 17.

Imádom, sokféle borotvát próbáltam már, Gillette, Wilkinson de ez mindet lekőrözi, sosem vágtam még el a bőröm, simára borotvál és sokáig jó a penge minősége. Nekem nem számít hogy színes, illatos, vagy dizájnos legyen, lényeg hogy jól teljesítsen. Az ára korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Ophelia

2012. szeptember 4.

Nem jött be, ez esetben nem lett megcáfolva a feltételezés, hogy olcsó húsnak híg a leve. Csalogató volt, hogy sok borotva, alacsony ár, nagyon színesen ,,vidám", de jobban jártam volna bármilyen drágább termékkel. Működik, de teljesen barbár, a bőröm felső rétegét is lehántotta, hiába volt borotvazselé, a tiszta műanyag nyele gumiborítás híján mindig megcsúszott a vizes kezemben, szanaszét vágtam a lábamat. Az eddigi legrosszabb. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

honey021

2012. szeptember 3.

Egy egyszerű két pengés borotva! Én szeretem, nagyon éles szuperül levisz mindent. Az ára is kedvező 850.- volt a 15 darabos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.