Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dézi

2014. november 16.

Szeretem, finom édes. Hasonlít a Star Nature vattacukros parfümjére

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Szeretem, finom édes. Hasonlít a Star Nature vattacukros parfümjére

nvivienn21

2014. május 6.

Nagyon szeretem. Tartós, olcsó és kellemes az illata. Tényleg olyan mint az eredeti parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nagy kedvenc! Egyszerűen imádom az illatát! Erős és tartós az illata! Nem lehet róla megmondani, hogy utánzat! Ára kedvező 1.700 Ft-ért szoktam venni. Mikor bemegyek egy terembe mindig kérdezik: Érzitek ezt a vattacukor illatot? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Babooca

2014. január 20.

Barátnőmnek volt/van ilyenje. Szóbeli érettségi idején fújta magára, és nagyon megtetszett az illata. Nem is érződött ki, hogy esetleg ez egy utánzat lenne, Aztán mivel elváltak útjaink, ő is és én is másik suliba mentünk, bátorkodtam beszerezni az eredetit, a PS-t. Ez a parfüm sokáig kitart, tartós és olcsó. Megéri az árát, ha vki jó másolatra vágyik. 4 * mert a PS kicsit másabb azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

yoyo85

2013. október 15.

Anyósomtól kaptam. Először nem is tudtam, hogy ez vmi utánzat, mivel annyira jó és annyira tartós az illata. Most látom, hogy vminek az olcsóbb változata, bár én azt a vmit sem ismerem :)
Mindenesetre én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Mindenesetre én nagyon szeretem!

fsara

2013. július 5.

nagyon hasonlít az eredeti pink sugarhoz. vigyázni kell vele, könnyű túlzásba vinni. akörülöttem lévők mindig mondták hogy nagyon jó illatom van, még az osztályfőnök is mondta hogy imád bejönni a termünkbe,mert mindig finom vattacukor illat van:) úgyhogy én csak ajánlani tudom, sokkal olcsóbb és tényleg tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

vanillacaramella.sweet

2013. június 29.

Nagyon tartós, és hihetetlenül jó utánzata az Aquolina - Pink Sugarnak.Persze picit azért különbözik, talán ez inkább édesebb-vaníliásabb irányba megy, míg az eredeti azért gyümisebb (málna, pirosbogyósok) marad picit. Aki a PS-t szereti, ebben NEM fog csalódni, és olyan 2100 Ft (/100 ml) körül beszerezhető. Mint az eredetivel, ezzel is vigyázni kell, mert tömény. Nekem tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

muffin93

2013. április 20.

Jó illata van, de nekem hamar megromlott. Talán fehér vagy világos rózsaszínű volt, besárgult, és lett egy furcsa utóillata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

cseni00

2013. február 9.

Alap vetően jó az illata,bár nekem csak az egyik barátnőm használja de van amikor túl sokat fúj és akkor egy elviselhetetlen vatta cukor felhő lesz rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

mayc

2013. február 7.

Imádom ezt a parfümöt! A nyugati aluljáróban vettem,és ez volt ez egyetlen olyan hamis parfümöm,aminek órák múlva is megmaradt az illata. Ráadásul nem agresszív,nem zavartam vele a metrón az embereket,még a kollégáim is imádták,mikor beértem a munkahelyre és érezték a vattacukor illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14720

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)