Blue Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
agiv

2013. február 1.

Régebben használtam pink sugart,de meguntam egy idő után és elajándékoztam...viszont most hidegebb időben megint szerettem volna ilyen édes illatot,viszont tudom hogy hamar megunom, így megvettem ezt a parfümöt és mondhatom azt hogy kísértetiesen hasonlít az eredetihez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14720

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)