Egyéb

Ár:   15 500 Ft-tól   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deccs91, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   15 500 Ft-tól
Kiszerelés:   10 és 20 alkalmas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Peroxidmentes otthoni fogfehérítő szett

A BrightWhite fogfehérítő alkalmazása 100%-ig biztonságos. A fő alkotó elem a sodium perborát monohidrát, melyből a hideg LED fény hatására aktív oxigén szabadul fel. Az oxigén a fogzománc mikrobarázdáiba behatolva fejti ki fogfehérítő hatását.

A kezelés mindössze 45 percet vesz igénybe alkalmanként és már az első használat után 4-6 árnyalattal fehérebbek lesznek fogaid. A fogfehérítés befejeztével (10-20 alkalom), akár 12-14 árnyalatnyival is fehérebbek lesznek fogaid, akár még a természetes fogszíneden túl is képes fehéríteni a BrightWhite és mindezt kíméletesen, úgy, hogy fogaid a fehérítést követően sem válnak érzékennyé.

Evaboldika

2019. szeptember 9.

Sok a negatív komment, amit nem értek, hisz ez sztem használ! Nekem bejött, megcsináltam az egész kúrát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

vanoemi8

2019. június 12.

Nagy reményekkel rendeltem meg és fogtam bele a fehérítgetésbe, de csalódnom kellett.
1-1.5 árnyalattal lettek fehérebbek a fogaim, amik egy hét eltelte után vissza is "sárgultak" (alapból fehérebb fogaim vannak), plusz érzékenyebbek is lettek.
Nálam ő nem vált be, sajnálom, mert szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nálam ő nem vált be, sajnálom, mert szerettem volna szeretni.

czhajni

2019. május 14.

Régóta szemezek vele, de most szántam rá magam hogy Joy napok keretein belül beszerezzem. Sajnos nem voltak szépek a fogaim. Kár volt eddig várni, téyneg működik, még ott is kifehéredtek a fogaim ahol össze vannak torlódva. Ajánlom másnak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

mrs.imperator

2019. május 4.

Nem érte meg akciósan sem... 3 napom ment el arra , hogy 3-4 alkalmanként 45 perceket fehérítsek és éheztessem magam a semmiért. Fehérebbeknek csak a kezelések utáni pár percben tűntek a fogaim, utána mar ugyanolyanok voltak mint eddig. Az ínyemet szétmarta és az eddig egészséges fogaimat érzékennyé tette. Jó dolog kidobni tizenezer forintot arra hogy szétcseszd a fogzománcod (Y). Maga a sín borzasztóan kényelmetlen, marha nagy és a kezelés alatt a legzavaróbb hogy folyik az ember nyála amit se lenyelni nem lehet de az se jó ha kimossa a gélt a sínből tehát 45 percig mi az istent csináljak vele, kb csak nyálelszívóval csinálnám. Akárhányszor újra feltettem a sínt, a fogaim egyre érzékenyebben reagáltak. Röviden tömören ez egy reklámfogás, nekem semmit se használt inkább csak ártott, lehet valakinek tényleg segít valamit, de látom hogy elég sok lehúzós komment is akad.... A pénzt is sajnálom rá és a baromi sok időt és macerát amivel jár. De legfőképpen a fogaimat amit sikeresen tönkre vágott. Szerintem ha fogfehérítést akar valaki, menjen rendelőbe orvoshoz....

Update: Nem is tudom mikor éreztem ennyire dühösnek magam utoljára egy termék miatt. Nem fogom visszafogni magam, leírom hogy ez mekkora egy undorító lehúzás. SENKI NE DŐLJÖN BE A REKLÁMOKNAK, SEMMIT SE ÉR!!! Ne vedd meg ha gondolkozol rajta, mert kukába dobod a pénzed... Szóval én voltam olyan hülye hogy kétszer is nekimentem... az első is csalódás volt de úgy voltam vele hogy lehet hogy nem tartottam be elég pontosan a használati leírást és jobban odafigyelve hátha sikerül valami eredményt elérnem. Hát ugyanazt sikerült elérnem mint elsőre is. A nagy nullát. Ha leveszem a sínt pár fehérítés után kb 5 percig tűnnek fehérebbnek a fogaim utána ugyanolyan mint előtte. Hiába csináltam 3 napig napi 3-4 fehérítést, kerültem minden színes ételt italt (ez nekem nagyon nem éri meg amúgy.... baromira időigényes és macerás az egész....majd meghaltam kávé nélkül a munkahelyemen 3 napig....) és így se SEMMI. Azaz de , kaptam egy baromira szétsebzett fájó ínyt a fogaim között elöl, amit szétmart a krém vagy nem tudom...baromira fáj, hetek mire begyógyul...Szóval köszi Brightwhite.... érdekes hogy pénzvisszafizetési garanciát miért nem vállalnak?..... Inkább maradok a nem hófehér mosolyomnál de nem kell hogy vmi 15 ezrekért szétcsessze az ínyemet. Túlárazott, értéktelen, kukába való... mínusz mínusz mínusz pont ha lehetne olyat adni. Senki ne dőljön be nekik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

horiniki

2019. április 29.

20 alkalmas kezelésre ruháztam be, szépen kifehérítette a fogaimat, a baj annyi volt, hogy a szemfogakig, utána ugyanolyan maradt mindegyik amilyen volt. Szerintem jobban megérni egy fogorvossal megcsináltatni. Most kezdtem el használni a kókusz szenes terméküket, kíváncsi leszek az eredményre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Jucsi10

2019. január 31.

Egy 20 alkalmas kiszerelést kértem karácsonyra, akciósan 15 ezer forint volt. Sokszor szemeztem már a DM-ben kapható olcsóbb, de hasonló készülékkel, ám úgy döntöttem, kipróbálom a BrightWhite-ot.
Amikor megkaptam, nagyon izgultam. A doboza nagyon szép, igényes, még a "Merry Xmas" felírat is megtalálható benne.:)
Épp most van a fogaimon az első 45 perces ciklus, így hatást még nem tudok írni. Érzem, hogy bizsereg az ínyem, remélem, látszata is lesz.
Valóban nem túl kényelmes a viselete, a sínt nehezen tudtam ráhúzni a lámpára, elsőre nem is sikerült.. A sztárok által bemutatott pózokban, helyzetekben (vezetés, főzés, fürdés stb.) valószínűleg nem tudnám használni, fekvés közben talán vissza tudom nyelni a nyálam anélkül, hogy a sínből kimosná a gélt.:D
Most 3 csillagot adok, de egy hét múlva jövök updatelni.:)

UPDATE: A 20 alkalomból még az első fecskendőből sem fogyott el az anyag, kb. 10 alkalmat csináltam már meg. Első pár alkalom után láttam a változást, fehérebbnek tűntek a fogaim, bár a fogkrémem, illetve fogkefém is fehérítős.
A leírtak szerint szerintem képtelenség a használata. Ha napi 4-5x fehérítek, akkor kb. enni sem tudok...
A sín viselete nekem nem okozott problémát.
Biztosan nem adnék ki érte pénzt, nem kérném újra ajándékba sem. Ezt a csomagot elhasználom, a továbbiakban pedig maradok a fehérítős fogkrémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Most 3 csillagot adok, de egy hét múlva jövök updatelni.:)

A sín viselete nekem nem okozott problémát.

EmmaHeather

2019. január 5.

Sajnos ez a termék számomra egy jó nagy lehúzás volt.. szerettem volna hinni benne a sok "reklámarc" és hófehér mosoly láttán, de sajnos nem idézett elő sem tartós sem drasztikus változást... A fogam egyébként nem a legsárgább, a mércén nagyjából a 3. árnyalat a világosak felől. Közvetlen a használat után tényleg valamivel fehérebbnek tűntek, de azt kell hogy mondjam, reggelre ugyanolyan lett, mint amilyen szokott lenni a fogsorom...azután pedig annyira lettek csak "fehérek" mint amennyire egyébként is a fogmosások után. Tehát semmit sem ért. Nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

garicskata

2018. december 9.

Sajnos nekem semmit nem használt. Négy alkalommal próbáltam már, de még mindig semmi eredmény, így már félre is tettem a készletet. Szerencsére Black Friday akcióban szereztem be, így legalább nem kellett a teljes árat megfizetnem. Inkább egy egyszeri, fogászaton végzett fogfehérítés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

fruzsi911

2018. december 6.

Nekem nagy csalódás volt, 1 árnyalattal sem lett fehérebb a fogam, sőt a 3. használat után sokkal érzékenyebbek is lettek. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

mandulamanson

2018. november 30.

20 alkalmas kiszerelést rendeltem, most használom 3. napja. Látom, hogy fehérebbek lettek a fogaim, tehát eredménye nagyon is van! Emiatt adnék neki 5 csillagot, de egyrészt, várom, hogy a kúra után marad-e eredménye, másrészt szerintem elég kényelmetlen, főleg, ha naponta négyszer 45 percet kell hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.