Cacharel

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: citrusok, tea, körte, narancsvirág, jázmin, szantál, musk Illatcsalád: viragos-fás-pézsma

Ár: 5000 ft + posta , Eladó: Erica
Állapot: 25/23 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta
RITKASÁG! Cacharel Scarlett
Ár: 17.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 35ml/kép (kb.30ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

kitticat

2013. január 3.

Nagyon szeretem, különleges, ezer közül is felismerném :) egy picit talán lehetne tartósabb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

doramora

2012. december 24.

Nagyon finom, édes illata van! Sajnos eddig csak teszterként tudtam kipróbálni, jó lenne egy sajátot is beszerezni. Aki esetleg ért hozzá: A douglasban 17 ezer ft egy üveg, webes parfümboltokban 10 ezer... a douglas árazza túl, vagy a neten árulnak "jobb" hamisítványt? Köszi előre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 5.

Nagyon köszi ezt az áttekintést. Eszembe jutott, hogy első igazi parfümöm az Anais volt. 1989-ben kaptam az apukámtól, aki Párizsba ment hivatalos útra, és ezt kértem tőle (23 éves voltam, még tanultam). Hihetetlen öröm volt, amikor megkaptam. Az üres üveget azóta is őrzöm. Köszönöm, hogy eszembe juttattad azokat a szép időket. Hiába tudok azóta bármilyen parfümöt megvenni, már nem érzem azt az örömöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 5.

babyface

2012. október 27.

amikor megjelent rögtön elkápráztatott a reklámja és a csodás üvege. egyből mentem megszagolni és nem csalódtam. valódi ártatlanság illat. halványan arra emlékeztet amikor a régi lakótelepi lakásunk körüli akácfák virágoztak, mikor a levegőt bejárta a fülledt akácillat. mondhatni elég kalandosan, nem épp ártatlanul jutottam hozzá... a westendben dolgoztam, mint "szappan árus" és egy perzsa férfi odajött hozzám, hogy szívesen meghív valamire vagy megvesz nekem bármit, amit itt a plázában lehet kapni. mivel épp ő volt vágyaim tárgya gondoltam nem elégszem meg két gombóc fagyival bedobtam neki, hogy parfümöt szeretnék... nagy meglepetésemre bólintott és mentünk is a douglasba megvenni :D utána számot cseréltünk, de nem kerestük egymást szóval ellenszolgáltatás nélkül, lett az enyém ez a kis gyöngyszem. :DD és bár hiába ártatlanságot sugall az illat, amikor magamra fújom mindig eszembe jut, hogy nem épp tisztességes módon jutottam hozzá :D

jaj és hogy miért a minusz egy csillag. már több éve csücsül a polcomon pár hónapja újra magamra fújtam és másnap meglepődve tapasztaltam, hogy ott ahol érte a bőröm apró pici pattanások nőttek. nem igazán értem a külseje miatt nehezen tudom elképzelni, hogy megromolhatott volna, mert a fehér rész védi az egész parfümöt és amúgy is minden parfümöm fénytől védett... ez egy kicsit elrettent a használatától, de időnként szívesen nosztalgiázom ám ezentúl odafigyelek, hogy csak a hajamra és a ruhámra fújjak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

lau0825

2012. október 12.

Barátom kifejezetten utálja, de én odavagyok érte, isteni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Barátom kifejezetten utálja, de én odavagyok érte, isteni :D

kicsibubu

2012. szeptember 19.

Magamra fújtam őt és a férjem rögtön rám is kérdezett: mi ez a bűz?? azt mondja, szörnyű...szóval, az már kiderült számomra, hogy a pasik ezek szerint nem szeretik, bár ő egyik parfümömet sem szereti igazán (baj lenne az izlésemmel??:) )... Nem rossz illat ez szerintem, olyan édes-virágos ártatlan, bájos és hosszan tartó...nekem kicsit túl erős és karakteres is, ezért nem lett a kedvencem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

gerbaud

2012. július 19.

Ha Scarlett, akkor Scarlett O'Hara és Elfújta a szél. Egyből eszembe jutott a regény, a film, amikor először találkoztam vele. Sokáig meg sem mertem illatolni, mert attól féltem, hogy csalódást fog okozni, és nem azt a hangulatot nyújtja majd, amit Scarlett okán várok tőle. Csak a tesztelést követően olvastam, hogy tényleg ő, illetve Scarlett Johansson ihlette a parfümöt:).
Miután először kipróbáltam, elöntött a megnyugvás. Egy ártatlan virágos szépség ez. A virágos kreációkkal időnként bajban vagyok, mert a túl sok virággal nem tudok mit kezdeni, ha nincs legalább egy leheletnyi gyümölcsös vagy teás ellensúly. Ebben szerencsére van, így nagy boldogan konstatáltam, hogy ez a szép üveg is a gyűjteményem részét képezheti majd alkalomadtán. A parfümalkotó trió szerintem igazán kitett magáért, így valóban megbocsátható, hogy a Gloria nincs már (bár azért lehetne, na!).
Többen panaszkodtatok, hogy szinte csak a loncot érzitek. Nos, ezek szerint én szerencsés bőrbe születtem, rajtam gyönyörűen muzsikál. A nyitány a körte és jázmin csodás lágy édessége egy pici citrussal megbolondítva. Később valóban előbújik a lonc, de karöltve a narancsvirággal, bizony nagyon szépek együtt. A pézsmás-szantálos alap a finom lágy, aranyló teával szívet melengető. Több helyen is olvastam az ajánlást, miszerint a 15-25 éves korosztálynak készült. Hááát... én egyáltalán nem érzem úgy, hogy már "öreg" lennék hozzá. Valóban vannak olyan parfümök, amelyeket kinövünk (már ha egyáltalán belenőttünk valaha), de én őt nem sorolnám közéjük. Nem lehetek mindig sárkány, tüzes szuka, férfibűvölő démon, vérszomjas domina, kultikus díva vagy a végzet asszonya... néha ártatlan és gyenge nővé kell válnunk, hogy igazán teljes legyen az életünk. Azt hiszem ehhez az életérzéshez tökéletes választás tavasszal-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

moncsi29

2012. július 19.

Nem volt első látásra szerelem.A Müllerben láttam meg szintén 4000 Ft-ért.
Papíron tetszett,de magamon nagyon nem.Megállapítottam hogy ez nem az én illatom.
Aztán hétvégén megint vásároltam,és újra fújtam magamra.Hátha mégiscsak...
És igen!Másodjára nagyon tetszett.Pont ilyet szerettem volna,fincsi tavaszi csokor.Úgyhogy jött velem.A barátom imádja,egész nap szaglászott:)

Egyébként nem gondolom hogy ez csak a fiatal lányoknak való illat,szerintem akinek jól áll,az használja bátran:)

UPDATE:Medora kezet foghatunk!
Beszereztem már én is egy másik üveggel,annyira szeretem.Eszméletlenül tartós,én a 40 fokban is szeretem magamon,azt hiszem sokáig lesz még toplistás nálam.

Nem volt első látásra szerelem.A Müllerben láttam meg szintén 4000 Ft-ért.
Aztán hétvégén megint vásároltam,és újra fújtam magamra.Hátha mégiscsak...

UPDATE:Medora kezet foghatunk!

szamoca

2012. június 28.

Ha a kertünkben virágzó loncot magamra aggatnám pont ilyen illatom lenne. A virág illata tetszik, a parfümé nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 28.

miraclum

2012. május 3.

Amikor kijött ez a parfüm, hát én blezúgtam. Összehoztam anyukámmal, és ő is... Jó hétköznapra, bulizni, stb., én nem használtam mindennap. Kb. egy évig imádtam, de sajna túl sok lett a jóból, besokalltam vele, de anniyra, hogy már máson se tudom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.