Christina Aguilera

Ár:   2999-5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2013. december 15.

Ár:   2999-5999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetétel: szeder, pillecukor, lonc, rózsa, liliom, mósusz, szantál

Kiszerelés: 15, 30, 50 ml

Ágic@

2014. január 20.

Nagyon jó illata van, és egész tartós, még fél nap után is érzem néha magamon. Az üvege is nagyon szép. Sajnos nem tudom, mennyibe került, mert ajándékba kaptam karácsonyra. Nem ez a kedvenc illatom, de nagyon tetszik, szóval biztos nem ajándékoznám el :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Madi

2013. december 23.

Nagyon szerettem ezt az illatot, kellemes nőies, elegáns, de fiatalos is. Rajtam 1-2 fújás egész nap tartott és árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

fannyhomoly

2013. november 2.

en dragan tudtam megvasarolni de nem sajnaltam mert altalaban a draggabak jobbak is es tartosak is a tartosaga az jo de nem valamennyire nyugozott le a play boy super azt inkabb jobban tudom ajallani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

Ági0617

2013. október 8.

Nagyon kellemes illata van, egy fújás is elég belőle, és egész nap érezni lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

zdoreebaba

2013. augusztus 20.

Amikor a reklámban mutogatták 2011 telén eléggé megtetszett és kíváncsi voltam rá, hogy milyen illat lehet. DM-ben apummal közösen meg is szaglásztam és nagyot csalódtam benne. Az illat egyáltalán nem olyan, mint az üvegcse, sokkal rosszabb.
Lehet, hogy idővel meg fogom kedvelni, de a koromhoz viszonyítva nem hozzám való, inkább 30 végi 40 eleji nőknek lett kitalálva.
A doboza és az üveg miatt azért megér egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

A doboza és az üveg miatt azért megér egy hármast.

iringo

2013. augusztus 8.

Az üvege nagyon tetszik, ahogy az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Az üvege nagyon tetszik, ahogy az illata is.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Tetszik !!! remekül sikerült,de sajnos vizes,és semmi tartóssága nincsen
sok van benne,az üvege gyönyörű :)))
és kicsit drága....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Tetszik !!! remekül sikerült,de sajnos vizes,és semmi tartóssága nincsen
sok van benne,az üvege gyönyörű :)))
és kicsit drága....

PrincessTurquoise

2013. július 23.

Finom nőies illat, azonban egyértelműen a Christina EDP illat mögé sorolnám, így tőlem 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

little_amadeus333

2013. május 11.

Nekem ez a téli parfümöm. Kellemesen édes illat, amióta megvan a karácsonyra emlékeztet. :) Valóban drága egy kicsit, de mivel csak télen használom, ezért lassan fogy, és bőséggel elég volt eddig a kis kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Missglamorazzi

2013. április 16.

Celebparfümök közül szerintem Christina a nyerő - nem egyformák az illatai, tartósak és különlegesek. A By Night a kedvencem tőle, az egy fincsi vaníliás illat. Bevallom ez a Royal desire elsőre nem tetszett, de mikor kipróbáltam a kezemen, nagyon kellemes lett, úh ez lett a második kedvencem tőle. Hétköznapokra nagyon jó kis parfüm. :)))

Boglarka! Mennyiért vesztegeted ezt a parfümöt? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Boglarka! Mennyiért vesztegeted ezt a parfümöt? :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.