Christina Aguilera

Ár:   2999-5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2013. december 15.

Ár:   2999-5999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetétel: szeder, pillecukor, lonc, rózsa, liliom, mósusz, szantál

Kiszerelés: 15, 30, 50 ml

calendula88

2013. április 3.

Szerintem ez egy abszolúte finom,édeskés, fiatalos illat. Nekem rettentően bejön. Ami miatt pontot vonok le az az,hogy szerintem nagyon drága és sajnos nem tartós.:( Rajtam egy órával fújás után már alig lehetett érezni. Ezt ajándékba kaptam, elhasználom. Viszont nem hiszem,hogy újra venném az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

zsóci

2013. március 7.

amolyan kívül csini-belül üres illat ez. hogy is mondjam.. szép-szép, de semmiféle pluszt nem nyújt. tényleg roppant kellemes, de valami nagyon-nagyon hiányzik belőle. örülnék, ha ajándékba kapnék egy üvegcsével - ami jegyezzük meg, nagyon kis ízléses -, de én magam nem fogom újravenni, főleg, hogy aránytalanul drága. akkor már inkább secret potion.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Orsyna

2013. március 1.

szerintem érdekes édeskés illat.Kipróbáltam a dm-ben,érezni a bőrömön a mályvacukrot meg valami gyümölcsöt.Nem az a nagyon púderes amit ki nem állhatok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

bogarka

2012. december 24.

Hát csajok én leszek az ünneprontó. Szerintem valami gyöngyvirágos kölnire hajaz, borzalmas pacsuli, és rajtam baromi tartós!! Le se tudom vakarni, már háromszor kezet mostam és még mindig érzem. Édes-dudvás-vénasszonyos-kiéltes. Most hogy így lehúztam.... akinek bejön ELADÓ EGY KIS LEGYEZŐS CHARMMAL EGYÜTT, 15 ML BUDAPESTEN , aki szereti annak főnyeremény, mert vadi új, egy kis fújás hiányzik csak, teljesen sértetlen, totál új :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Kleopátra

2012. november 29.

Christina Aguilerához,mindig valami különleges illatot társítottam.Sajna ez a parfüm szétzúzta az összes illúziómat vele kapcsolatban.Ráfújtam a papírra /borzalom/, vártam majd hátha... De nem történt csoda. Valami fanyar keserűséget érzek benne,ami engem nagyon taszít. Ez az első illat amit C.A-tól kipróbáltam,csalódtam benne,pedig imádom a pézsmás illatokat. 2*-ot kap,de csakis az üvegért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Holdfény

2012. november 25.

Fantasztikus illat! :-) Első szaglásra SZERELEM! Igéző, különleges, érzéki. Szép a csomagolása. Nagyon szeretem ezt az illatot, tervezem, hogy beruházok rá. :-) Megérdemli az 5 pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

menczelenike

2012. november 20.

Ez az egyik parfüm, amit mindig újra beszerzek. Nem annyira különleges az illata, de "hétköznapi" illatnak nekem ő a kedvenc. Télen nem szeretem annyira használni, mert nekem van valami elegáns beütése, tehát egy sportcipős-farmeres napra sem tudom elképzelni. Szerintem egy csini hétköznapi szetthez nagyon jó választás. Sajnos nem sokáig marad meg az illat, így napközben többször is érdemes újra használni. Ez az a tipikus semmi-extra parfüm, de mégis kellemes alapillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

WaterLily

2012. október 10.

Finom ez az illat, mint Christina legtöbb parfümje, rajtam viszonylag tartós is, viszont nincs benne semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Eszter0209

2012. július 23.

Nagyon szeretem. A sima Christina Aguilera-val használom felváltva (egyik héten ez, másik héten az), hogy ne szokjam meg nagyon egyik illatot sem, mert ha az ember megszokik egy illatot, akkor egy idő után már nem nagyon érzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

terke29

2012. június 17.

Annyira jóóóóóóóó,bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

Annyira jóóóóóóóó,bár nem túl tartós.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.