Christina Aguilera

Ár:   2999-5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2013. december 15.

Ár:   2999-5999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetétel: szeder, pillecukor, lonc, rózsa, liliom, mósusz, szantál

Kiszerelés: 15, 30, 50 ml

Ella

2012. május 14.

Nekem nagyon tetszik ez az illat! Édes, de azért kicsit elegáns is. Sajnos nem annyira tartós, legalábbis a teszterből egyet fújtam a csuklómra és 2 óra múlva már alig lehetett érezni. Talán ha a hajamra is került volna belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

fenvik

2012. április 11.

nagyon finom, édeskés illat. nekem kedvenc. amúgy is szeretem a Christina illatokat. nekem ez az egyik kedvencem közülük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

kawa.kriszta

2012. április 6.

Téli időszakban szeretem használni, mert nehéz és émelyítően édes. Azért szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

agi.greendaygirl

2012. április 6.

nekem nem jött be.. túl fás, pézsmás, amitől én már kicsit keserűnek érzem az illatát. abbszolút nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Ichigo94

2011. július 24.

Szeretem ezt a parfümöt. Nem túl közönséges az illata, de kicsit erős, ezért elég egy keveset magadra fújni. Ami nem nagyon tetszik benne az, hogy nem túl tartós. Amig tartós addig messziről lehet érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.