Egyéb

Ár:   199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2015. április 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Ajakápolók

Orchid

2012. június 4.

Nekem is megboldogult középiskolás éveim jutnak róla az eszembe! :) Végigvásároltam az összes színt, egyébként szerintem mind egyforma. A hatása simán veri a márkás/drága ajakápolókat, az árát tekintve szinte ingyen van, de a csomagolását nagyon utáltam, sok maradt az alján, és a kupakja rendszerint összetört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

vador

2012. május 27.

Juj, gimisként hány ilyet elhasználtam, pont ez a kék volt a kedvencem (amúgy elég sokféle van). Emlékszem, egy csomó lány tartott ilyet a tolltartójában. Emlékeim szerint hidratálni annyira nem szeret (mindig kentem alá valamilyen krémet éjszakára), viszont szélben, hidegben, kicserepesedés ellen verhetetlen volt. Amúgy azt hittem, sokkal rosszabb dolgok lesznek benne, egyedül a parabén tartalma okán lehet bántani. Nálunk a kisboltban kemény 90 Ft, lehet veszek egyet nosztalgiázni. :D
Legyen 4*, ár-érték arányt vizsgálva megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Legyen 4*, ár-érték arányt vizsgálva megérdemli.

DoooRa

2012. május 18.

A lehető legegyszerűbb szőlőzsír (egy eurós boltokban, százforintosokban kapható). Kiegészítésként használom. Rúzs- alapnak nagyon jó. Télen, erős szélben, hidegben jól véd. Este, lefekvés előtt is szoktam használni, ha szárazak az ajkaim. Persze, 100 Ft-ba kerül, ezért nem kell óriási csodát várni tőle, de csalódást sem okoz. Nekem sok illatban van, télen minden táskámban tartok egyet, elérhető helyen. Az árához képest nagyon jó alaptermék. Nem kell megijedni az olcsóbb csomagolásától. Nyilván nem ezt kapom elő egy társaságban. Gyorsabb, intenzívebb segítséget nyújt, mint a vadiúj 800 Ft-os Labello Vitamin Shake ápolóim. Nyugodtan lehet bízni benne, ajánlom (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Vitaminok: Panthenol

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.