Egyéb

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Bambie, az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   14 000 Ft
Kategória:   Hajápolók

A Brazil keratinos hajegyenesítés, ahogy azt a neve is mutatja, Brazíliából származik. A kezelés az egyik legújabb, legmodernebb hajkiegyenesítést teszi lehetővé világszerte, hiszen a termék semmilyen vegyszert (lúgos tartalmú szert) nem tartalmaz, így a keratinon kívül mást nem alkalmazunk, ami a hajunk és körmünk fő építőanyaga.

A keratin helyreállítja a haj szerkezetét, védi a hajat a víz és hő által okozot károsodásoktól.

A Cocochoco hajegyenesítő termékkel a keratint folyékony formában alkalmazzuk, amely

• behatol a haj belsejébe, így javítja a belső sérüléseket és
  • védi a kutikulát a külső, káros hatások ellen.

A hajszerkezeten sima, selymes, fényes eredményt érünk el, a textúra megváltoztatása nélkül.

A Cocochoco hajegyenesítő használata azoknak ajánlott, akik egyenes hajat szeretnének göndör vagy hullámos hajukból, a hajszerkezet legkisebb mértékű igénybevételével.

A kezelés minden hajtípuson elvégezhető, függetlenül attól, hogy festett, szőkített, dauerolt vagy akár már hajkiegyenesítést is alkalmaztak rajta.

A megoldás ideiglenes, amely natúr, festetlen haj esetében 2-3 hónapig, már vegykezelt haj esetében 3-4 hónapig tart, majd újra, többször megismételhető.

A végeredmény pedig: egészséges, hidratált, selymes és egyenes haj.

eelinsz

2017. január 17.

A hajam alapból egyenes viszont a végei nagyon szárazak és nagyon gubancolódóak lettek, így gondoltam kipróbálom hajvágás helyett. A gubancokra jó hatással volt mert kevesebb, viszont úgy vettem észre, hogy eltörte a hajam végét mégjobban és olyan puha selymes sem lett tőle, inkább nehezített rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

doriics

2016. október 31.

Nagyon hullámos hajam van, ezért kb. 12 éve vasalom. A vasalás eredményeképp törik, száraz a vége és hullik is. Hosszú ideig gondolkodtam rajta, megcsináltassam-e a keratinos kezelést, pár napja rá is vettem magam.Nem bántam meg! Győrben a Woxx szépségszalonban csináltattam, konkrétan a Cocochoco Pure terméket használta a fodrász, amiben ugye nincs formaldehid. Maga az eljárás kibírható, nekem nagyon csípte a szemem a cucc de mondom túl lehet élni. Az eredmény egy csoda lett, az egyetlen bajom az volt hogy 3 napig nem moshattam, köthettem össze a hajam. El sem tűrhettem. Na ennek eredményeként bezsírosodott 2 nap után, viszont ma amikor megmostam majd megszárítottam elámultam..egyenes, könnyen fésülhető, így búcsút mondhatok a hajvasalómnak. Végre megnőhet a hajam, nem fog törni, károsodni. Ajánlom mindenkinek! Ja, majdnem mellig érő a hajam, 18000ftot fizettem, szóval nekem nagyon megérte. Újra meg fogom csináltatni. A tartósságáról még updatelek :)

Update: lassan 2 hónap telt el és már vasalom a hajam. A hullámok visszajöttek, illetve gyorsabban zsírosodik a hajam, ezek a negatívumok.
A pozitívum, hogy ha megmosom a hajam könnyebben kezelhető és nem "szöszös", plusz ha kivasalom egyenes marad egész nap.
Szóval még mindig azt mondom, hogy megérte megcsináltatni, de még nem tudom hogy újra megcsináltatom-e :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Licorys

2016. augusztus 24.

Magamnak csináltam. Alapjáraton nem vagyok fodrász, de évek óta minden hajkezelést magamnak csinálok, elég gyakorlott vagyok benne.
Alapból egy fodrász barátom ajánlotta és - félve - de megvettem.
A hajam szőke, oroszlánsörényszerű volt -mert imádom az extrém színeket és hát azoknak szőke alap kell, különben nem lesz szép- és már nem tudtam, mdivel kezeljem hogy újra egészségesnek nézzen ki.
Ez egy CSODA! Egyenes csak pár napig volt, de nem is ez a fő célja a terméknek.
A hajam olyan lett, mintha a régit kivágtam volna és egy újat ültettem volna be. Fantasztikus. Tolnék ide képet is ha lehetne, sajnos nem lehet, de elképesztően szép, egészséges és fényes a hajam.
Tutira újra fogom venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Alapból egy fodrász barátom ajánlotta és - félve - de megvettem.
Ez egy CSODA! Egyenes csak pár napig volt, de nem is ez a fő célja a terméknek.
Tutira újra fogom venni :)

hangaparduc

2016. május 3.

Fodrászként több anyagot is kipróbált de csalódtam bennük. Mikor a Coccochocco termékkel dolgoztam nagyon elégedett voltam.Vendégeim azóta is kérik rendszeresen, hajuk fényes egészséges, egyenes és egyre hosszabb mert nem törik le az állandó haj -vasalástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

KezdoManias

2015. július 12.

2015. július 12.: Szögegyenesnek közel sem nevezhető, inkább szelíden hullámosnak mondanám a hajzatomat. Mint amikor körkefével közel egyenesre szárítják. Nagyon szeretem, sokkal könnyebb így az élet, csak kicsit fésülgetem szárítás közben és már kész is vagyok:-) A hajszálaim egyébként érezhetően nehezebbek, kevésbé lobog a sörényem, mint amikor csak szimplán be van szárítva. Probléma viszont a szulfátmentes sampon, amivel 3-4 naponta újra kell mosni a fejem. Persze az is elképzelhető, hogy a kezelés hatása a gyakoribb hajmosási szükséglet.

2015. június 6.: Tegnapra szedtem össze a bátorságom. Vállig érő, őszülő, színezett haj, erős, orrfacsaró-könnyfakasztó vegyszerszag, kettő és negyed óra, vasalt haj. Eredetileg göndörbe hajlik a loboncom, amit nem tudok megregulázni, egyedül körkefével kiegyenesíteni lehetetlenség, folyamatosan vasalni pedig nem szeretném, és sajna időm sincs rá. Nem szeretnék szögegyenes hajat - így első napon még abba hajlik -, a fodrász viszont azt ígérte, hogy az első mosás után már nem kelti frissen vasalt látszatát. Nagyon várom már, majd frissítek. Beszereztem hozzá magamnak - és a kislányomnak - hercegnős szulfátmentes sampont is:-) Szeretném megmosni már, mert kicsit vegyszerszagú még a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

timeej

2015. február 9.

Megtettük, amit megkövetelt a haza. Végre volt merszem megcsináltatni. Nem tudom miért, eléggé tartottam tőle. Szép-szép, de nem az a 100% elégedettség. Ennek egy oka van: a legrosszabb hosszban van a hajam. Elkezdett váll alá nőni, és a vége ott folyamatosan felkunkorodik, pláne ebben a sapkás időben... Azt hittem ettől majd szögegyenes hajam lesz, de sajnos a végei így is szeretnek kifelé kunkorodni. A hajam többi része egyenes, a frufrumnak pl. nagyon örülök, amúgy is le akartam szokni a vasalóról.
Hosszútávú véleményem még nincs, pár napja mentem vissza másodjára a fodrászhoz, azóta egyszer mostam. Amúgy valóban szép, puha a hajam, bár ezzel előtte sem volt gond... Nincs amúgy nagyon göndör hajam, amolyan extrán hullámos és persze szeret önálló életet élni.
Összességében nem vagyok elájulva, hisz' pont azért csináltattam, amit nem tudott összehozni. Egy hosszabb hajon biztosan jól működik. Tovább növögetek, de szerintem később max. a frufrumat fogom kezeltetni (ha hosszabb lesz a hajam, akkor a hullámosság még jól is jöhet...)

UD.: Alig egy hónapja volt a kezelés, de már az alja ugyanúgy hullámosodik a hajamnak. Ha összefogom- akár kis időre is- teljesen meglátszik a gumi/csatt okozta hullám. Szárítás után még csak csak, de egy alvás, és be is van kunkorodva a tarkómnál, frufrumnál. Nagyon mérges vagyok, nem ezt vártam. Ha nem lennék nagy hajnövesztésben vasalgathatnám állandóan, ugyanúgy, mint ennek előtte. A hajam ugyan puha, de ezzel előtte sem volt gond, ápoltam/om rendesen. Nem tudom miért van ez az egész, mindenesetre kidobott pénz volt az ablakon. Csak azért nem vonok le több pontot, mert a hajam egészsége nem károsodott (megmertk***akedvesvagyok), de szívem szerint egyest adnék, mert nagyon nem hozta amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Bambie

2013. december 4.

Egy hete csináltattam meg a hajamat ezzel a termékkel, a fodrászom ajánlotta. Se nem göndör, se nem egyenes a hajam, ha simán hajszárítózom, akkor oroszlánosra szárad, kibontva csak vasalóval néz ki normálisan, ami nem opció két naponkénti hajmosás esetén, mindennapos edzéssel, ahol megizzad az alja, ahogy a hátamra ér, és ettől begöndörödik. Szóval állandó hajviselem a copf volt, amit rettenetesen utáltam.

Most egy hetes, 3 napig nem érhette víz, gőz, nem foghattam össze, egyelőre ez az összes negatívum, amit el tudok mondani, amúgy imádom, mert hajat mosok, és csak gyorsan megszárítom, ezzel kész is a hajformázásom, nagyon szép fényes a hajam, és egyenes, a tincsek nem jönnek egyben fel, ha egy hajszálat megfogok:) Nagyon sokat javított az állagán is, sokkal vastagabbnak érzem, és egészségesebbnek, eltűnt a szárazság, amit a sűrű hajvasalás okozott, és hiába izzad meg, vagy lesz vizes, magától is egyenesre szárad meg, copfozás után nem látszik a copf nyoma a hajamon, szóval edzés után is ki tudom engedni! Majd updatelek, hogy mennyi ideig hatásos, egyelőre 5 csillag, többet sajnos nem tudok adni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Squalane eo 1 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology