Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

100%-os tisztaságú, vegyszermentes szűz kókuszolaj. Használható étkezési célra, de kiváló bőr és hajápoló szer, minden évszakban, minden korosztálynak. Tisztasága miatt babáknak és kismamáknak is ideális mindennapi használatra.

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Az eddigi véleményekre alapozva vettem meg próbaképpen és nem csalódtam.
Ennyiért igazán nem kell kihagyni. Én a hajamra használom és már főzéshez is kipróbáltam. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Az eddigi véleményekre alapozva vettem meg próbaképpen és nem csalódtam.

cobie

2012. december 26.

Hajkondicionálónak használom mosás előtt és nagyon jót tesz a hajamnak. Azt se bánom közben, ha az arcomra is kerül belőle. :) Az illata egyszerűen mesés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

Hettii

2012. december 13.

860 Ft-ért vettem és 120 ml-s. Hajpakolásként, illetve hajvégápolóként használom már évek óta. Nem bírtam ellenállni a finom kókuszillatának, így meg is kóstoltam :D Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

mili

2012. október 30.

Én krémalapba teszem shea vajjal aloe verával, és pár másik olaj társaságában. Nagyon jó éjszakai krém keverhető ki belőle. Önmagában arcra nem használok semmilyen olajat sem. Hajvégápolónak is tökéletes egy kicsit felolvasztok a tenyeremben, majd egyenletesen és vékonyan elkenem a hajvégeken, nagyon puha lesz a hajvég tőle, de ha kicsivel nagyobb mennyiséget teszünk rá. akkor azt a haj nem bírja felszívni, és zsíros marad. Hajpakolásba is tökéletes, így több órát a hajon lehet hagyni, én ricinusolajjal használom, és 2 mosással eltávolítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 30.

rasztadini

2012. szeptember 6.

Én is kipattogtam tőle, nem kevés riadalmat okozott, ugyanis a tetoválásom tele lett tőle apró viszkető kiütésekkel és értetlenül álltam a dolog előtt, mivel ez a 4.ik és eddig soha semmi bőrallergia nem lépett fel. Aztán rájöttem, hogy ettől az olajtól van, ahogy elkezdtem kenni egyre több kiütés lett. A Mannás kókuszolajtól semmi ilyesmi nem volt, úgy látszik nem véletlenül drágább....ilyen esetekben megéri! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Lillacc

2012. június 21.

Sajnos az első véleményezőhöz hasonlóan én is kipattogtam tőle. karomra kentem fel és rá 10percre tele lettem apró vörös kiütésekkel. Pedig sohasem voltam allergiás. Úgy tűnik valami nem stimmel a holmival, vagy csak az én bőröm érzékeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

lau0825

2012. június 13.

Tegnap vettem, kipróbáltam az arcomra éjszakára, belemasszíroztam egy keveset. (Elég bizarrnak éreztem, hogy a pattanásra hajlamos bőrömet egy olajjal kenegetem, de hittem az olvasottaknak, hogy fertőtlenítő hatású, stb.) Valami csodálatos, amit művelt a bőrömmel! Soha nem volt még ilyen sima, puha; patti nem jött ki egyáltalán, viszont amiket kinyomkodtam a napokban, minden seb eltűnt, szépen levitte a gyulladást. Na ez csodaszer! Nem 5-öst, 10-est érdemelne! Teljesen odavagyok most, szerintem az összes több tízezres krém elbújhat mögötte. Ezek után többé semmi vegyszert nem kenek magamra. :/
(Nemsoká jön a hajmosás-hajpakolás, majd még jövök, remélem ugyanígy, áradozva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

miraclereka

2012. június 9.

Remek termék, nagyon szeretem. A berepedezett sarkaimat tökéletesen helyrehozta, puha, bársonyos lett, sohasem volt még felnőttként ilyen baba-lábam. Gyakran testápolóként is használom, kézkrémként is bevált, körmeimet is erősítette. Végre egy teljesen természetes termék!

Egyébként értelmetlen a csomagolás. Pici melegítés után (nem magas hőfokon, mert nem cél a benne lévő vitaminokat tönkretenni) át szoktam önteni egy üres tégelybe, utána remekül használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

mstindigo

2012. február 5.

Szerintem olyan, mint a többi kókuszolaj, csak ez legalább olcsó. Ami ebben zavart kicsit, hogy valószínűleg nem szűrt, és vannak benne kis kókuszreszelék-szerű darabkák. De én egyik kókuszolajtól sem voltam még elájulva, eddig 4 félét próbáltam, hátha a másik jobb, de még így is ez volt a legjobb... Van még egy kilóm itthon egy másik fajtából, (barco), lehet megpróbálom kajába inkább, nekem bőrre nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

81Judit

2012. január 23.

Először egy tégelyes VCO kókuszolajat vettem, majd ezt az üvegeset. Enyhe kókusz illata van. A tégelyes praktikusabb, főleg hidegben, mert könnyebb kiszedni belőle a megszilárdult olajat. Magában tényleg nagyon nehezen szívódik fel a bőrön. Én shea vajhoz keverve használom. (A shea sajnos elnyomja a kókuszillatot, így más illóolajjal illatosítom.) Ez volt talán a legolcsóbb VCO kókuszolaj, amit találtam. Drágábbakat még nem próbáltam, így nem tudom mekkora a minőségi különbség köztük. De gyanítom, hogy ez nem a legjobb minőségű kókuszolaj, mert én is azt olvastam máshol, hogy intenzívebb kókusz illata kellene hogy legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil