Egyéb

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: niau, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Contractubex gyulladásgátló hatást fejt ki, fellazítja és elsimítja a burjánzó hegszövetet, amelyek műtét, amputáció, égési sérülés vagy baleset után keletkeznek. Továbbá kontraktúrák, például Dupuytren-kontraktúra és traumás ínkontraktúrák; zsugorodott hegek (hegkontraktúrák) kezelésére szolgáló készítmény.

Ár: 2000 , Eladó: csipike80
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Szeghalom, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom.

Glowstick

2020. június 27.

A kozmetikusom ajanlotta mert pattanasok utan nagyon megmaradtak a hegek. En ugy gondolom hogy segit rajtuk viszont ha bekenem nem szeretek elmenni itthonrol mert amikor megszarad elkezd nagyon feltunoen lehamlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

daydream

2020. május 18.

Császármetszés hegére vettem, a felét már elhasználtam, de nagy változást nem tapasztaltam. Picit viszket tőle a bekent bőr, de nekem elviselhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nahy22

2019. szeptember 6.

Én meglepődve olvasom a sok negatív tapasztalatot a krémmel kapcsolatban. Én hőlégfúvóval megégettem a jobb kézfejem, hozzáért a fém fej a kezemhez. Lett egy 2,5 cm hosszú és 3-4 mm vastag v alakban égett/olvadt keloidos heg, ami nagyon csúnya, és zavar.Egy barátnőm ajánlotta ezt a krémet. Négy hete használom, naponta többször. Kár, hogy nem lehet ide képet csatolni, mert csináltam előtte és mostani állapotról képeket. A krémtől a v alak kisebbik szára eltűnt, a heg nagyobbik részének vonalai a krémtől elkezdett elmosódni, ahol olvadtnak nézett ki a bőröm, elkezdett visszajönni a bőr törései, textúrája.
Egy filmréteg képez a krém, és elkezd a bőr azon a részen leszáradni, mint, amikor bőrradírozza az ember a testét. Egyébként büdös a krém, és viszket a bőröm tőle, de ki lehet bírni. Én használom továbbra is, halványabb lett a heg, nem múlt el, de a leírásban is benne van, hogy akár hónapig kell használni a végleges eredményért. Ha nekem a következő egy hónapban is annyit javul tőle a bőröm mint eddig, már csodát tett.Én csak ajánlani tudom, főleg, hogy 3200 ft, nem akkora költség, hogy ne érné meg kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Titanilla10

2019. augusztus 15.

Császàrmetszés hegre kaptam,mert kiàlló keloidos hegem lett.Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim nem lett sem laposabb sem puhább a hegem.Mikor megszárad egy filmréteget képez a hegen de hiába ha nem csinàl vele semmit sem.Néha nekem is nagyon viszket tőle a heg de ez gondolom nem azt jelenti hogy csinál is valami vele...Ez most nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

pankalino

2019. június 24.

Nagyon szépen kezeli a sebet, heget, viszont annyira viszket tőle a bőröm, hogy képtelen voltam pár napnál tovább használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

LxndrHrvth

2019. május 7.

Műtéti hegre (császármetszés) próbáltam én is használni, hatása egyenlő volt a nullával. A második császár után nem használtam semmit, mégis kicsit vékonyabb a heg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

bongi

2019. április 12.

Elhasználtam egy egész tubussal, semmilyen hatást nem tapasztaltam. Nem szívódik be, hanem megszárad és lehámlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Tündérvirág

2019. március 23.

Több mint egy hónap használat után semmi nem változott. Műtéti hegre használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilirose1985

2019. március 9.

Az arcomról eltávolított anyajegy után maradt piros hegre vettem. Kb. 2 hónappal a lézeres eltávolítás után kezdtem el használni. Az amúgy is piros foltot (és körülötte a bőrt) belobbantotta. Még pirosabb lett és viszketett. 1 hétig használtam, nem bírtam tovább. Sokkal csúnyább lett a heg, nagyon megijedtem. Sok utánaolvasás után a Dermatix szilikonos gélt vásároltam meg, amiről lényegesen jobbak a vélemények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

vitezviki

2018. december 17.

Műtéti hegre vettem ezt a krémet, de pénzkidobás volt. Két hétig használtam rendszeresen, a bőröm ahová felkentem a gélt annyira elkezdett viszketni egy idő után azt hittem megőrülök. A bőrömet kiszárította, akármennyire próbáltam krémezni nem segített rajta. A végén már annyira piros is volt hogy inkább abba is hagytam. Változást azalatt a két hét alatt nem vettem észre a hegen, de nem is kísérletezek ezzel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.