Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

A Crazy Colort mindenfajta más alkotórész hozzáadása nélkül kell használni. A Crazy Colort használatával a legjobb eredményt éri el a hajon a még mélyebb szín kialakításáért. Fényt és mélységet ad a természetes hajszínnek. Oxidálószert nem tartalmaz,felvilágosító hatása nincs, ezért szőkés alapra kell felvinni.

A Crazy Color ideális termék, mert:

• életet és fényt ad a természetes hajnak
  • megújítja az elhalványult színezett hajat és így hosszantartó színt kapunk
  • mélységet és gazdagságot ad a színnek azonnal színezés után
  • csodálatos árnyalat a szőkített hajnak
  • megelőzi a nemkívánatos sárga árnyalatokat, zöld tónusokat stb.
  • újrapigmentálja a túlhidrogénezett hajat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Lagoongirl

2019. szeptember 21.

Szerintem inkább azoknak való akik kisérleteznének 1-1 színnel ,vagy amúgyis gyakran akarnak hajszínt váltani.
Bár nem a valaha volt legjobb hajszinesző, de ár érték arányban nagyon jó. Néhány éve próbáltam jópár színt , kb hetente-max kéthetente váltottam és arra tökéletesen megfelelt.Rövid hajon használtam, így még az esetleges javításra is elég volt 1 tubussal.

blue jade: Elég szép,egyenletes türkizkék lett,nem kopott túl feltűnően.
bubblegum blue: hááát...nem vált be.(szinte fehérre szőkítettem előtte a hajam)szinte semmit nem sötétített rajta,viszont hamvasszürke lett zöld beütéssel és néhány kékes folttal.Szerencsére egy gyógynövényes sampon hamar kiszedte.
Candy floss: extravilágos babarózsaszín lett.
pine green:pont olyan színe lett mint a színmintán, gyönyörű sötétzöld.
hot purple: Lilához nem sok köze volt eleinte ,viszont nagyon szerettem.Pár napig enyhén lilás farmerkék volt,viszont 1-2 mosás után levendülaszínűre fakult elég egyenletesen.
peacock blue:Világoskék lett, élénk, egyenletes és imádtam
emerald green: Világosabb és kicsit élénkebb lett mint vártam. Ez nem is zavart volna ,viszont ennél az volt a "zseniális" amikor sárgásra kopott..foltokban.

Plusz színtől függetlenül előfordult hogy hamar foltosodott,ezt viszont könnyen meg lehetett oldani a szín felfrissítésével.(bár a foltosodásnak valószínű köze volt a rengeteg hajlakkhoz amit használtam.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

blue jade: Elég szép,egyenletes türkizkék lett,nem kopott túl feltűnően.
Candy floss: extravilágos babarózsaszín lett.
pine green:pont olyan színe lett mint a színmintán, gyönyörű sötétzöld.
peacock blue:Világoskék lett, élénk, egyenletes és imádtam

Mirabylia

2019. július 3.

Ez egy gyengébb fizikai színező, de egyes árnyalatai kifejezetten jól megmaradnak. Azért nem színeket írok, mert a kékek általában a legtartósabbak, de valamelyik könnyebben kijön. Míg egyes narancs vagy rózsaszín árnyalatok tovább tartanak. Ez engem is meglepett.
Ár/érték arányban egy jó kis termék, bár nem való mindenkinek.
Mivel nem túl erősen pigmentáltak alapvetően, én úgy tapasztaltam, hogy hajmosás után semmilyen balzsamot vagy akármilyen kencét nem érdemes felvinni a hajra, mert befolyásolja az eredményt. Hosszabb, főleg szőkített hajnál ez macerás lehet.
Szuper kis színátmeneteket lehet vele alkotni. Nekem az egyik kedvencem a rozé-korall-pink volt. A szőke hajszíntól a pinkig. Nem is vártam ennyire jó eredményt,mert erőteljesen kevertem balzsammal kísérletezésként. (Gondolom az előtte történt szőkítés miatt lett olyan jó a végeredmény.)
Sajnos nem túl tartós, de fokozatosan halványul.
Ha valaki nem veszi figyelembe a saját hajpigmentjét, vagy a hajában korábbról megmaradt pigmenteket, akkor fura eredmények tudnak születni bármelyik színezővel/festékkel. (Attól, hogy nem látod, még ott vannak azok a pigmentek.)

Fizikai színezőt szőkített hajról szőkítős lemosással (szőkítőpor és meleg víz keveréke, nem elég erős,hogy kiszívja a hajat, de lemossa a színt) vagy színtelen hajfesték 3%-os keverékével lehet leszedni (mixton színtelen, nem tartalmaz pigmentet). Mindkettőt próbáltam, bevált.
Ha a hajad zöld, akkor lilát rákenve lehet kék felé egyensúlyozni!
Javaslom mindenkinek, hogy tanulmányozza a színelméletet, színkört és színkeverést, mert nagyon sokat segít elérni a kívánt színt (akár megteremteni akarod, akár eltüntetni). :)
A hajszínezőre hajfesték rákenése nem fogja eltüntetni a színezőt, mindegy mennyire erős vagy sötét keverékkel próbálkozol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Ár/érték arányban egy jó kis termék, bár nem való mindenkinek.
Sajnos nem túl tartós, de fokozatosan halványul.

Ha a hajad zöld, akkor lilát rákenve lehet kék felé egyensúlyozni!

gvivcso92

2019. június 5.

Nekem a szín nagyon jól megfogta, de csak egy mosásig tartott igazán intenzíven...
Fehér szőke hajam van, és a pinkissimot festettem rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Fehér szőke hajam van, és a pinkissimot festettem rá :)

LizLiz

2019. május 5.

Kék melír helyett fenyőzöldet kaptam, hamvasra szőkített tincseken. Viszont azóta sem lehet eltűntetni a hajamból. A világos barna hajfesték alatt is simán látszódott a zöld. Soha, de soha többet, le is tettem a kék melírról, a második csillagot a tartósságra kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

SEmr

2019. március 31.

Graphite és Slate árnyalatokat próbáltam szőkített hajra. A célom egy hamvas, de nem lilás haj lett volna (szóval semmi feltűnő árnyalat). Minimálisan szürkés lett mindkettőtől, talán inkább csak enyhén platinás, ami pár nap után kezdett is visszasárgulni. Igazából egy hamvasítósampon is kb. ennyit tud.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Andi777

2019. március 21.

Na akkor tegyuk egy kicsit helyre a dolgokat. 🙂
Elso sorban ez egy szinezo,ami 1-vegtelen hajmosasig tarthat,ami azt jelenti hogy vannak arnyalatok,amik tartos hajfesteknel is tartosabba formalljak at magukat(ezek altalaban a kekes szinek)
A szinezo fizikai festek es nem kemiai,ami azt jelenti hogy a szinezo nem nyitja meg a haj szerkezetet es nem szinezi meg a sajat pigmentjeit a hajnak es nem zarja vissza a hatoido leteltevel a haj szerkezetet ezaltal bentmaradva a haj belsejebe,hanem csak a haj kiulso szerkezeten tapad meg! Igy kerlek ne vard el hogy par mosasnal tovabb tartson... ezek a pink es lagyabb szinekre vonatkozik,aztan vannak a lilak... nos lilat nagyon sok termek gyarto kek es piros keverekebol keverik ki,ezert tapasztaljatok hogy a lila utan kekeszoldes szinu marad a hajatok,mivel a kek ragaszkodo szin,viszont a piros kopik jobban igy marad a lilabol csak a kek maradvanya... aztan akkor itt vannak a pasztell szinek amik hofeher hajon latszodnak csak es ezek mar esetleg lemosaskor is eltunhetnek,hiszen roppant macerasak a pasztellszinek meg tartos festekeknel is! Vilagos szoke hajatoknal sem fognak latszodni csak es kizarolag szinte feher hajakon... aztan a kekek.. ezek azok a szinek amiket csak akkor tegyetek a hajatokra,ha joooo sok ideig kekek akartok lenni azaz evekig! Kulonben nagyon nehez kiszedni oket.. minden mas szint batran ajanlok,mert arban is jok es remelem igy hogy kicsit nagyvonalakban leirtam a mukodesuket igy mar mas szemmel fofjatok a tartossagukat nezni,ja! Es az ha foltos az minden esetben a hasznalo hibaja es soha nem a szinezoe.ugyanis ott esetleg eltero szinu volt a haj,vagy nem annyi szinezo jutott arra a reszre. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Na akkor tegyuk egy kicsit helyre a dolgokat. 🙂

tami99

2019. február 24.

40-es Vermillion Red árnyalatot vásároltam meg, az alapból festett, vörös hajamra, azzal a szándékkal, hogy ezzel majd ki tudom húzni a 2 hajmosás közötti időszakot, és nem lesz teljesen kopott színe a hajamnak. Ahogy ajánlják, hajmosást követve nedves hajra vittem fel a terméket, és körülbeül 30 percig hagytam hatni, majd lemostam. Megszárítottam, és el sem hittem, hogy ennyire gyönyörű színe lett a hajamnak, sokkal szebb mint amikor hajfestékkel festem illetve, olyan puha mintha balzsamoztam volna, pedig nem.
Igaz, hogy csak 1 napja próbáltam a terméket, azt nem tudom hány mosást fog kibírni, de az biztos, hogy a színe a hajamnak szebb mint eddig akármikor volt :)

UPDATE: azóta csak ezt használom, az eredmény viszonylag tartós, én pár havonta szoktam újrahasználni. Továbbra is 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Eszter4

2018. július 6.

A barna hajam miatt én egy bordós árnyalatot vettem meg, amit szépen be is fogott, de nem igazán tetszik a színe, elég mű beütése van. Barátnőm többször is használta és neki egy idő után már nem jött ki a hajából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

hanka.horvath

2018. május 16.

Első körben a 64-es marshmallow árnyalatokat vettem meg..jaj de kar volt...tobb mint fél órát volt a szokitett hajamon. Semmi sem latszodott ... visszamentem a fodraszkellekesbe(szerencsere közel van) majd kertem egy erősebb pinket majd kérdezte az elado hogy az előzőt felvittem? Mondom igen és semmi nem latszodik. Meg Ő is meglepődött...
A második körben a pinkisimmo árnyalatot hoztam el...baratnom felrakta majd fel óra múlva le mostam...haaaat eléggé foltos lett de végre latszodik benne és rózsaszín ..nem vennem ujra kb. Semmit nem er.2 csillagot is csak azért kap mert a pinkissimo befogta egy kicsit de gondolom nem sokáig lesz benne .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Damian

2018. május 11.

Marshmallow árnyalatot vettem, a világosszőke hajamra. Konkrétan semmi nem történt, még egy halvány árva pigment sem került a hajamba. De tényleg semmi! A kezemet sem fogta be, pedig kesztyű nélkül vittem fel. Lemosáskor sem jött ki semmi szín a hajamból. Olyan, mintha egy sima balzsamot kentem volna a hajamra, azzal a különbséggel, hogy nem lett puha a hajam tőle. Konkrétan kidobtam az ablakon 1.500 Ft-ot. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Hidratálók: PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).