Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: floralili, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény az arcon, a mellkason és a háton kialakuló mérsékelten súlyos akne (a bőr pórusainak eltömődésével, és ennek következtében pattanások, gyulladt, fertőzött gennyes csomók kialakulásával járó bőrbetegség), különösen a szokásos életkor után is fennmaradt akne kezelésére javasolt.

A készítmény hatóanyaga 1 mg adapalen 1 g krémben.

A Differin 1 mg/g krémet mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. A Differin 1 mg/g krém csak felnőttek vagy 12 évet betöltött vagy idősebb serdülők kezelésére szolgál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

vargakrisztina1225

2015. július 19.

elég hosszú utat bejártam már ebben a témában
kezdtem a már itt is említett Zineryttel, azt magában használtam, nekem sajnos nem vált be, semleges hatása volt
utána kaptam a Differint, amit nagyon szerettem, a legrosszabb időszakban kaptam, és nagyon szépen helyre hozta a bőrömet, sokáig használtam is, de sajnos úgy kb a tubus felénél allergiás lettem rá, és kiütéses lett a nyakam (pedig az arcomra kentem :P)
most a skinorent kaptam helyette, de nekem sajnos az sem felelt meg
összességében szerintem jó krém, és bár az én allergiám valamelyik összetevő miatt lehetett, 4 csillagot adok neki :) mert valószínűleg most is használnám még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

elég hosszú utat bejártam már ebben a témában
most a skinorent kaptam helyette, de nekem sajnos az sem felelt meg

csillamelody

2015. június 20.

A bőrgyógyász írta fel a skinoren helyett. Nekem semmit sem használt. Több pattanásom lett mint előtte volt. Kb egy hónapja használom, és azt írja hogy a 4. héten már javulás látható. Hát nekem semmilyen javulás nem látszik, sőt még több pattanásom van, mint mikor nem kenek az arcomra semmi ilyesmit. Utálom. Többet biztos nem kenem magamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

alllmond

2015. április 12.

16 évesen az isotretinoin-os 7 hónapos antibiotikus kezelés után "megjavult" a bőröm, de nagyon zsíros lett amikor leálltam, mivel 7 hónapig zsírtalanított a gyógyszer.

Ezt estére, reggelre pedig a Dalacin ecsetelőt írta fel a bőrgyógyásznő, egy hete használom.
Változásban csak annyit látok, hogy amíg a dalacintől egész nap szép zsírtalan a bőröm, este ettől a krémtől a szükséges hidratálást visszakapom. Nyilván, legalább negyed óra mire felszívódik, de írtak már fel nekem zsírosabb krémet ami egyáltalán nem szívódott fel szóval szerintem estére nem is kell olyan krém ami tökéletesen matt hatással jár.

nekem egyenlőre bevált, mert tényleg jól megköti a vizet és a benne lévő szilikontól puha is lesz a bőröm, csak aggaszt, hogy a vízen kívül nincs benne semmi természetes ""gyógynövény"", mert nem szeretek ilyen kemikáliákat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Jenniii92

2015. február 21.

A gélt nagyon szeretem, szépen szárítja a bőrt ezzel szemben a krémnek semmi hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Makk Zsuzsó

2015. január 5.

Hetente max. kétszer tudom használni, mert nagyon irritálja a bőrt. Hámlaszt is erősen, úgyhogy én más hámlasztóval együtt nem ajánlom senkinek. Pattanásokra is jó, bár engem inkább a mitesszerek aggasztanak, pattanásaim ritkábban vannak. Még nem vagyok meggyőzve, de bizakodom, mert nekem a többi vényköteles szer nagy része kicsinálja a bőröm, ez pedig még anti-ageing is, szóval az nem lehet, hogy ne működjön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

heloise98

2014. július 11.

Zineryttel használom. Nekem sokat segített. Nem tudom, hogy önmagában mennyire hatásos, de számomra a kettő együtt bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 11.

Nikica

2014. április 17.

Előttem szólóhoz csatlakozom, a bőrgyógyász a skinorennel írta fel előzőt reggel a differint pedig este kellett használnom.Nos, amit a skinoren eltűntetett meg leszárított reggel azt a differin este ujra begyullasztotta.:( keveset kenek fel belőle és csak is célzottan a pattikra igy nincsen gond és ujabb patti.egyébként jókis kence hátránya hogy fényérzékenyít de nagyon nagyon sokat segített az arcomon a skinoren és a differin együttes alkalmazása.Nélkülük kinem mertem menni az utcára vagy 2kiló vakolat nélkül mára (3hónap telt el a kezelés óta) kidobtam az összes alapozót, púdert.Jókis kencék igaz hogy drágák de nagyon is megérik az árukat.Ha elfogytak biztos iratok még belőlük hogy legyen biztonsági tartalék ha ujra jönnek a gonosz pattik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

svenimeni

2014. február 12.

Nem nagyon használt semmit, estére zsírosabb volt a bőröm mint amúgy és pattanásaim is lettek. Nem fogok 6-8 hétig kiújuló pattanásokkal járkálni mire elkezd hatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

fruzsi94

2013. december 15.

A bőrgyógyász lassan egy hónapja felírta nekem ezt a krémet. Mellé a Tetracylin Wolff-ot és egy patikai jó zsíros hidratáló krémet. Eleinte nagyon szépen lehúzta a pattikat, de egy másfél két hét után elkezdett kipirosodni és nagyon viszketni, hámlani, égni a bőröm, azon belül is a szemem és környéke.. A legdrágább, legjobb szemkrémeket is le kellett mosnom magamról, mert 5 perc után elviselhetetlenül égett a szemem tőlük.. Mostanra elhagytam a patikai krémet, mert iszonyatosan zsíros volt és eltömítette a pórosaimat, a Differint meg még mindig használom, és beválik. (megjegyzem, az egész arcomra kenem szinte, amit megtiltott a doki, és mégis így válik csak be nekem..).

Összességében, jó krém. Sokkal jobb a hozzá hasonló Isotrexin-nél, ami érezhetően szárította a bőrömet évekig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

suxxx94

2013. december 1.

6 napja használom,eddig a nap végére mindig csucsogott a zsírtól a bőröm,most simán kibírja estig szárazon.A mitesszereim az orron már kevésbé láthatóak,viszont a fehér komedókkal nem nagyon kezdett még semmit,de optimista vagyok és majd update-elek.Sötét pattanásaim nincsenek,úgyhogy arról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0