Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: floralili, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény az arcon, a mellkason és a háton kialakuló mérsékelten súlyos akne (a bőr pórusainak eltömődésével, és ennek következtében pattanások, gyulladt, fertőzött gennyes csomók kialakulásával járó bőrbetegség), különösen a szokásos életkor után is fennmaradt akne kezelésére javasolt.

A készítmény hatóanyaga 1 mg adapalen 1 g krémben.

A Differin 1 mg/g krémet mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. A Differin 1 mg/g krém csak felnőttek vagy 12 évet betöltött vagy idősebb serdülők kezelésére szolgál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

masni66

2013. szeptember 21.

Egy tubussal elhasználtam, de semmi pozitív változást nem éreztem az arcomon.
Egyébként kellemetlen mellékhatásokat (pl. pirosság, hámlás, csípő érzés) nem okozott, max. csak kissé viszketett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Egy tubussal elhasználtam, de semmi pozitív változást nem éreztem az arcomon.

Októberi Lány

2013. július 21.

Egyelőre a világon semmi változást nem érzékelek, mondjuk a leírás szerint 4-8 hét, mire a javulás első (!) jelei megjelennek... De nem hámlott a bőröm, nem csíp, nem viszket, nem piros, pedig elég érzékeny, fehér bőröm van. Kicsit zsíros hatású, mikor bekenem este, valamennyi beszívódik, a többit a "párna nyeli el". Pár hét múlva írok még, de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket...

Most használom kb. egy hónapja, elindult valamiféle hámlás...Lehet, hogy ez célja ennek a krémnek? Még mindig nem tudom, hogyan "akarja" megszüntetni a ragyákat, egyelőre jó jelnek veszem, bár időnként csípik bizonyos szerek (krém, pakolás, radír) a bőrömet, ez kevéssé jó. Javítok egy csillagnyit, csak a reménykedés okán.

Hát nem ettől javult, már hetek óta NEM használom, és kb. mi sem változott. Több frontos támadást folytatok a pattanások ellen, szóval ki tudja, melyik miatt, de javulóban a helyzet. Így akkor ezt kizárhatjuk.
Leginkább az ACNE SOLVE oldatra "gyanakszom" és egyúttal jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hosszú, göröngyös, reménykedős és állandóan pofára esős, no meg pénztárca romboló útján még nem talált megoldást erre az iszonyúan bosszantó, már-már legyőzhetetlen bőrbajra. Ez eddig a legjobb külső kezelés, amit valaha használtam, látványos eredményekkel. (Ha jól számolom, 18 éve küzdök, nincs elég felület az oldalon, hogy felsoroljam, mennyi mindent kipróbáltam már!!!) Itt, a krémmánián is írtam róla, tényleg nem tudom elégszer reklámozni, mindenképp megéri kipróbálni! (Nem utolsó szempont: teljesen vény nélküli, Rossmannban is hozzáférhető, korrekt áron.)
A reklámszünet után bejelentem: mínusz 2 csillag, és akkor az ugye már (ülj le,) egyes! :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Pöti

2013. július 21.

Néhány hete használom, nem mindennap. Először a problémás területeken használtam, az államon és az orrom környékén. Az elején csípett, de egy kis hámláson kívül semmi negatívat nem tapasztaltam, sőt, a lehámlott bőr alatt sokkal szebb bőrképem lett. Most már heti kétszer teljes arcra kenem, persze csak keveset és kihagyom a szemkörnyékét. Rám áldásos hatással van a termék retinol tartalma, tényleg sokkal szebb a bőröm. Ésszel kell használni és akkor nem csapja szét a bőrt. Persze akinek valóban nagyon érzékeny a bőre, az inkább ne ezzel a hatóanyaggal kísérletezzen. Kémiai hámlasztós napokon természetesen nem használom, az tényleg hazavágná az arcomat. De így felváltva nagyon bejött. Azóta sokkal kevesebb a pattanás és valahogy tömörebb a bőröm. A ráncokon nem sok változást látok, de a szemem környékére nem merem kenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

cioccolata

2013. június 30.

Nekem szétmarta az arcom. Semmi értelme nem volt, totális pénzkidobás! :/ El is határoztam utána, hogy soha többé gyógyszerek az arcomra... pár pattit inkább elviselek, mint ezt! Teljesen kiszárított, ráadásul fényérzékenységet okoz. Bár tudtam volna akkoriban, hogy a jó étrend, a kevesebb stressz, a mozgás és az egészséges étkezés (na meg a pubertás vége:) mindent rendbehoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Ella

2013. június 17.

Dalacin T-vel használtam együtt. Nekem is csípett, de kibírható volt. Az elején még használt, minden pattanást leküzdött, álomszép volt az arcom, de valószínűleg hozzászokott a bőröm, mert ugyanúgy megmaradtak a pattanások. Felkenéskor és reggelente utáltam a zsíros érzetet, amit maga után hagyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Babooca

2013. április 27.

A hátamra kaptam, de még ott is túl vad volt. Szerencsére valakinek épp szüksége volt rá, így oda tudtam neki adni. Azért nem pontozom le, mert túl erőteljes volt, biztosan túl erőset választottak nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Judittttt

2013. április 5.

Nekem nem marta szét az arcomat. Szárít ugyan de érzi az ember hogy mikor túl sok. Én sose használtam rendszeresen. Valamikor egy hétig használtam minden nap, éreztem hogy szárad, és akkor már csak 3 naponta például, közte egy komedogén anyagokat nem tartalmazó hidratálót. Nekem nagyon szépen tisztította az arcomat, nagyon szép tiszta lett és a mitesszereket is tizedelte. A Roaccutan meg lehet, hogy rendbe teszi a bőrödet, de cserébe oylan mellékhatásai vannak hogy csak pislogtam ... az én bőrgyógyászom pont azért a Differint írta fel hogy ne a Roaccutannal és társaival kelljen a szervezetemet amortizálni. Nekem is csak mérsékelten súlyos akném volt de az nem nagyon múlt el, na meg a mitesszerek, tág pórusok ... de fel is van tüntetve hogy a mérsékelten súlyos aknéval csinál valamit és nem a súlyos, igazi nagyon durva aknéval. Mondjuk ez a bőrgyógyász hibája, nem a megfelelő krémet írta fel neked. Nekem is azért ezt írta fel a bőrgyógyász pont mert nem oylan súlyos nálam a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Orchid

2013. március 28.

Kb. 10 éve írta fel a bőrgyógyász, amikor már olyan csúnya volt az arcom, hogy az utcára is szégyenkezve mentem ki. Elhasználtam egy egész tubussal, de az égvilágon semmit sem javított a helyzeten, sőt, teljesen kiszárította az arcom két oldalát, szinte lemarta róla a bőrt. Szerencsére a következő kontrollon más orvoshoz kerültem, így sikerült nagyjából rendbe rakni Roaccutan-nal a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0